<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 27.4.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 188 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 8 38.60 36.0238.60x38.60--x 11.00
2 223 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 37.19 x30.9734.9234.9236.4137.19- 9.00
3 181 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 5 32.46 31.9325.93x31.9332.46xx 8.00
4 182 Ondkanin OliverOndkanin Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 21.07 16.62x21.0721.0720.61xx 7.00
5 216 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 20.68 17.4320.6819.2320.68x18.4018.18 6.00
6 29 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
04 04 3 20.59 12.6614.63x14.6320.2419.4420.59 5.00
7 32 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 4 14.20 x10.78x10.78x10.1414.20 4.00
8 36 Smutný ErikSmutný Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 7 12.24 x--0.010.43-12.24 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 250 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 1 23.12 xx18.6818.6820.3419.6123.12 11.00
2 196 Dzivá KarinDzivá Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 2 22.59 x18.6317.8318.6320.3922.4422.59 9.00
3 25 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 15 21.54 x17.9019.9519.95x19.5721.54 8.00
4 242 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 13 19.64 19.64x15.8519.6416.44 7.00
5 199 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 18.32 15.5211.7814.7515.5215.9716.5318.32 6.00
6 24 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 14 18.18 x15.35x15.3518.18x15.26 5.00
7 20 Máliková MartinaMáliková Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 8 17.73 17.7314.2015.2017.73x 4.00
8 17 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 7 17.68 x15.1716.5116.51x17.6817.53 3.00
9 215 Vyskočová DenisaVyskočová Denisa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 16 14.45 14.3014.4514.45 2.00
10 23 Rojáková RebekaRojáková Rebeka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 12 14.24 14.2113.2214.2414.24 1.00
11 207 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 9 13.93 13.93x11.1613.93
12 47 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 4 13.56 13.56xx13.56
13 208 Philippiová EmmaPhilippiová Emma
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 13.24 12.55x13.2413.24
14 48 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 6 10.67 10.67x09.9810.67
15 22 Raganová MartinaRaganová Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 11 09.30 x09.30x09.30
16 43 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 3 07.16 xx07.1607.16
Celkom 16 pretekárov