<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 27.4.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 177 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 3:47.37 11.00
2 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 7 3:52.61 9.00
3 66 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 9 4:03.31 8.00
4 80 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 4:04.47 7.00
5 183 Pangrác SamuelPangrác Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 4:07.67 6.00
6 264 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 4:07.92 5.00
7 7 Hlinka DávidHlinka Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 4:19.83 4.00
8 160 Zibura DavidZibura David 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 4:23.60 3.00
9 2 Kaláb OskarKaláb Oskar 08 08 ABC HumennéABC Humenné 4 4:51.80 2.00
220 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 10 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 27.4.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 267 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 4:33.4 11.00
2 10 Bottová HanaBottová Hana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 4:34.9 9.00
3 268 Hlinková DanielaHlinková Daniela 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 4:37.9 8.00
4 19 Levická StellaLevická Stella 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 4:44.7 7.00
18 Lamperová LauraLamperová Laura 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 DNF
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 5 pretekárov