<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)
Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 271 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 160
2 226 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 155
3 217 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 150
Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 94 Sedláková SonjaSedláková Sonja 050916 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 148
2 214 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 145
3 95 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 140
Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 127 Sivák KristiánSivák Kristián 050302 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 210
2 123 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 040615 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 160
Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 96 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 240
Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 174 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 555
2 146 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 544
3 104 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 540
Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 83 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 494
2 91 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 490
3 96 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 489
Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 4 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 090514 09 ABC HumennéABC Humenné 392
2 8 Mihál DávidMihál Dávid 091106 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 388
3 172 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 383
Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 246 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 424
2 68 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 395
3 92 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 378
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 17 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana 050530 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.16
2 25 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 051015 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.49
3 196 Dzivá KarinDzivá Karin 040412 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.08
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 181 Ondis ŠimonOndis Šimon 040915 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.79
2 151 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 09.69
3 29 Chovanec TomášChovanec Tomáš 040721 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 09.61
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 188 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 38.60
2 223 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 37.19
3 181 Ondis ŠimonOndis Šimon 040915 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 32.46
Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 250 Čupeľová PetraČupeľová Petra 050302 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.12
2 196 Dzivá KarinDzivá Karin 040412 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.59
3 25 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 051015 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 21.54
Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 177 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 38.28
2 148 Harman JánHarman Ján 080109 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 35.29
3 61 Baran SamuelBaran Samuel 080115 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 28.25
Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 197 Haneková TímeaHaneková Tímea 080328 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.27
2 16 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 080717 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 24.63
3 204 Lešková DanielaLešková Daniela 080227 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.22
Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 25 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 051015 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 32.10
2 205 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam 040411 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 29.95
3 164 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela 051022 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 28.33
Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 27.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 195 Tkáč AdamTkáč Adam 040831 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 50.42
2 216 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 35.23
3 142 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 34.94