<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 12.10.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 155 Nagyová NatálieNagyová Natálie
Naša atletikaNaša atletika
041019 04 46.54 46.1644.7146.1643.5043.3546.54 11.00
2 192 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050317 05 36.00 33.2536.0036.0033.1932.1235.37 9.00
3 80 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 04 28.03 28.03x28.0326.8026.2627.90 8.00
4 195 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040318 04 25.75 25.4124.7925.4124.7425.75x 7.00
5 23 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050927 05 23.94 20.7923.9423.94x21.40x 6.00
6 230 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040411 04 23.57 23.2623.5723.57x19.9020.10 5.00
7 120 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 04 23.38 15.9723.3823.38xx22.17 4.00
8 261 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 05 23.20 23.2021.9723.2022.8620.7822.15 3.00
9 124 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040710 04 22.15 18.3322.1522.15 2.00
10 109 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 04 21.01 20.5021.0121.01 1.00
11 221 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 05 20.79 20.3820.7920.79
12 113 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 05 19.52 19.4119.5219.52
13 224 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051203 05 18.44 16.9218.4418.44
14 79 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060219 06 18.43 x18.4318.43
15 220 Bodíková EmaBodíková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050407 05 17.78 x17.7817.78
16 108 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 05 17.16 17.16x17.16
17 66 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 05 17.10 x17.1017.10
18 234 Reľovská SáraReľovská Sára
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041028 04 14.59 x14.5914.59
Celkom 18 pretekárov