<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 248 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:43.83 0.184 11.00
2 4 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:46.14 0.199 9.00
3 218 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:47.04 0.280 8.00
4 94 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 0:47.92 0.197 7.00
5 242 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:48.37 0.242 6.00
8 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:50.62 0.198 5.00
2 90 Demian TomášDemian Tomáš 050106 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 0:50.86 0.194 3.00
3 210 Nohovec JanNohovec Jan 050724 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:50.94 0.180 2.00
4 1 Andi MartinAndi Martin 051207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.45 0.265 1.00
5 205 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:51.64 0.232
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:50.78 0.201 4.00
2 209 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:52.33 0.218
3 179 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:55.28 0.227
4 51 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:55.83 0.207
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 248 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:43.83 0.184 11.00
2 4 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:46.14 0.199 9.00
3 218 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:47.04 0.280 8.00
4 94 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 0:47.92 0.197 7.00
5 242 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:48.37 0.242 6.00
6 169 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:50.62 0.198 5.00
7 167 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:50.78 0.201 4.00
8 90 Demian TomášDemian Tomáš 050106 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 0:50.86 0.194 3.00
9 210 Nohovec JanNohovec Jan 050724 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:50.94 0.180 2.00
10 1 Andi MartinAndi Martin 051207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.45 0.265 1.00
11 205 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:51.64 0.232
12 209 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:52.33 0.218
13 179 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:55.28 0.227
14 51 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:55.83 0.207
8 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:47.17 0.212 11.00
2 251 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:49.24 0.185 9.00
3 32 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:50.38 0.264 8.00
4 82 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:50.39 0.413 7.00
5 154 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletikaNaša atletika 6 0:50.60 0.267 6.00
6 239 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:52.13 0.315 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:52.78 0.321 4.00
2 118 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 0:54.30 0.186 1.00
3 70 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:57.62 0.192
4 111 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:03.27 0.274
124 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DNF 0.250
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:53.08 0.274 3.00
2 84 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 0:53.48 0.225 2.00
3 231 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:54.42 0.167
4 237 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:55.31 0.235
5 67 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:58.06 0.326
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:47.17 0.212 11.00
2 251 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:49.24 0.185 9.00
3 32 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:50.38 0.264 8.00
4 82 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:50.39 0.413 7.00
5 154 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletikaNaša atletika 6 0:50.60 0.267 6.00
6 239 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:52.13 0.315 5.00
7 69 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:52.78 0.321 4.00
8 256 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:53.08 0.274 3.00
9 84 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 0:53.48 0.225 2.00
10 118 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 0:54.30 0.186 1.00
11 231 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:54.42 0.167
12 237 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:55.31 0.235
13 70 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:57.62 0.192
14 67 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:58.06 0.326
15 111 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:03.27 0.274
124 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DNF 0.250