<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 12.10.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 214 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 05 19 47.95 x38.9138.91x47.95x 11.00
2 245 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 18 45.52 44.3043.7244.30x45.52x 9.00
3 39 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040927 04 20 41.39 41.3940.0841.39x40.43x 8.00
4 211 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040915 04 17 37.11 25.62x25.62x37.1132.49 7.00
5 2 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
061108 06 2 29.65 27.3027.7127.7128.8229.6528.93 6.00
6 89 Bezák OliverBezák Oliver
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040815 04 1 29.06 27.3028.5928.5929.0623.4725.33 5.00
7 215 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050601 05 13 24.37 24.1323.1724.1324.3724.1623.72 4.00
8 163 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050314 05 7 24.10 23.7122.2923.7124.10xx 3.00
9 38 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070116 07 12 22.97 x22.9722.97 2.00
10 162 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 04 15 22.62 22.62x22.62 1.00
11 55 Gál HugoGál Hugo
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
060902 06 10 21.93 x21.9321.93
12 63 Šupina PavolŠupina Pavol
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
060916 06 5 20.92 20.9220.0320.92
13 198 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050616 05 14 20.85 20.8517.4820.85
14 99 Michalička ErikMichalička Erik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041103 04 4 20.24 x20.2420.24
15 168 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050216 05 6 20.04 20.04x20.04
16 104 Russo LeandroRusso Leandro
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040502 04 16 18.65 x18.6518.65
17 178 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 05 3 18.47 x18.4718.47
18 97 Marťák TomášMarťák Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050109 05 11 18.45 x18.4518.45
19 100 Mižialko KristiánMižialko Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041103 04 9 17.39 x17.3917.39
20 212 Ondkanin OliverOndkanin Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050919 05 8 17.15 17.15x17.15
Celkom 20 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 12.10.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 155 Nagyová NatálieNagyová Natálie
Naša atletikaNaša atletika
041019 04 2 29.58 27.8523.9227.8529.58x29.22 11.00
2 28 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 04 22 28.99 28.6428.99-28.99-28.86x 9.00
3 195 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040318 04 15 24.40 24.40x24.40x23.2220.51 8.00
4 80 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 04 17 23.57 23.57x23.5721.34x19.19 7.00
5 221 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 05 21 23.35 22.6419.5422.6421.77x23.35 6.00
6 123 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 04 19 21.80 21.62x21.62x21.80x 5.00
7 233 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 04 14 21.58 21.58x21.58x21.0320.04 4.00
8 108 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 05 18 21.35 20.6320.3319.9920.6321.3521.2720.25 3.00
9 224 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051203 05 9 19.79 19.79x19.79 2.00
10 266 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050331 05 13 19.77 19.6219.7719.77 1.00
11 261 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 05 12 19.67 19.67x19.67
12 23 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050927 05 11 19.58 19.5816.6119.58
13 25 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041121 04 6 19.25 19.2518.0719.25
14 120 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 04 10 19.08 x19.0819.08
15 184 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050604 05 7 19.05 x19.0519.05
16 122 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 04 16 17.94 x17.9417.94
17 153 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 05 1 16.98 16.98x16.98
18 79 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060219 06 4 16.70 15.2416.7016.70
19 125 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 04 8 13.91 12.8513.9113.91
192 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050317 05 20 NM xx0.0
259 Navarčíková NatáliaNavarčíková Natália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041215 04 3 NM xx0.0
Celkom 21 pretekárov