<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 12.10.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140145150155160165169173176179 Body
1 200 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 11 169 ----ooxo 11.00
2 166 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 04 12 165 ----xxooxxx 9.00
3 172 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 05 9 160 -oxoxxooxxx 8.00
4 7 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040506 04 5 155 ooooxxx 7.00
5 101 Pilát AdamPilát Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040503 04 10 155 oxoooxxx 6.00
6 18 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070205 07 3 155 oxooxoxxx 5.00
7 178 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 05 6 155 ooxxoxoxxx 4.00
8 13 Rákoci SamuelRákoci Samuel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041115 04 1 155 oooxxoxxx 3.00
9= 6 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 05 7 150 xoooxxx 1.50
9= 244 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 8 150 -xooxxx 1.50
11 44 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 06 4 145 xoxoxxx
12 217 Vadoc FilipVadoc Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050127 05 2 140 oxxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 12.10.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150154158160 Body
1 239 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 05 15 154 ---oxoo-xxx 11.00
2 81 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 05 14 150 ooooxoxxx 9.00
3 283 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 05 13 145 -oooxxx 8.00
4 74 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 05 11 145 oooxoxxx 7.00
5 190 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
041002 04 12 145 -ooxxoxxx 6.00
6 67 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 07 7 145 ooxoxxoxxx 5.00
7 272 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 04 8 140 oooxxx 4.00
8 281 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040712 04 10 140 xoxoxoxxx 3.00
9 229 Laktičová DominikaLaktičová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040403 04 9 140 oxoxxoxxx 2.00
10 64 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060911 06 6 135 xoxoxxx 1.00
11 185 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050525 05 2 130 oxxx
12= 183 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050130 05 4 130 xxoxxx
12= 231 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070117 07 5 130 xxoxxx
232 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070416 07 3 NM xxx
110 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 07 1 NM xxx
Celkom 15 pretekárov