<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 12.10.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 204 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 18 582 +1.0 m/s 582  1,00 580  -0,70 582 x  0,20 x  -1,10 x  0,20 11.00
2 92 Gajdoš RadovanGajdoš Radovan
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 13 552 +0.3 m/s 496  -0,10 552  0,30 552 527  0,80 546  -0,70 532  0,60 9.00
3 243 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 6 548 +0.8 m/s 519  0,60 499  0,00 519 457  0,10 427  0,50 548  0,80 8.00
4 246 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 15 528 +1.1 m/s 522  -0,40 528  1,10 528 482  0,10 x  0,00 510  0,00 7.00
5 207 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 17 514 +0.9 m/s 511  0,40 493  -1,20 511 500  -0,40 514  0,90 - 6.00
6 138 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletikaNaša atletika
04 04 8 505 -0.1 m/s x  -0,60 505  -0,10 505 x  -0,80 339  0,70 x  -0,10 5.00
7 136 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
04 04 11 498 -1.0 m/s 468  0,00 498  -1,00 498 477  0,70 x  0,20 420  0,30 4.00
8 18 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 7 496 +0.4 m/s 482  0,60 496  0,40 496 480  -1,60 479  0,10 485  -0,60 3.00
9 7 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 16 495 -0.3 m/s 488  -0,70 495  -0,30 495 2.00
10 11 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 14 489 +0.7 m/s 471  0,20 489  0,70 489 1.00
11 133 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
04 04 12 473 +0.2 m/s 473  0,20 463  0,10 473
12 12 Puha BalázsPuha Balázs
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 5 456 +0.8 m/s 437  1,00 456  0,80 456
13 43 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 9 429 +0.2 m/s 423  0,10 429  0,20 429
14 51 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 3 424 +1.2 m/s 405  1,10 424  1,20 424
15 171 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 413 -0.1 m/s 413  -0,10 407  0,00 413
16 180 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 409 +0.0 m/s -  -0,10 409  0,00 409
44 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 10 NM x  0,70 x  -0,40 x -
199 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 NM x  0,00 x  0,50 x -
134 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 19 NM x  -0,20 x  -0,10 x -
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 12.10.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 18 570 -0.1 m/s 570  -0,10 550  0,50 544  -0,30 570 555  -0,40 x  0,80 x  1,20 11.00
2 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletikaNaša atletika
05 05 16 530 +0.2 m/s x  0,80 519  -0,10 530  0,20 530 - - - 9.00
3 141 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 17 529 +0.1 m/s x  0,50 472  0,40 x  -1,40 472 529  0,10 - - 8.00
4 233 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 11 491 -0.8 m/s 488  -0,20 474  1,50 489  0,40 489 474  -0,40 491  -0,80 x  1,60 7.00
5 188 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 15 488 -1.2 m/s 488  -1,20 488  -0,60 478  0,40 488 455  0,10 460  -0,80 476  -0,10 6.00
6 69 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 14 479 -0.1 m/s 469  -0,20 459  -0,60 479  -0,10 479 473  -0,90 464  -0,20 x  0,60 5.00
7 190 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 2 470 -0.1 m/s 466  0,60 467  0,30 470  -0,10 470 454  -0,90 456  0,40 455  0,00 4.00
8 65 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 13 457 +0.4 m/s 437  0,20 443  1,50 432  0,50 443 x  0,20 457  0,40 419  -0,10 3.00
9 279 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 6 406 +0.7 m/s 403  -0,30 406  0,70 279  0,40 406 2.00
10 196 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 5 406 +0.4 m/s 380  0,70 364  0,70 406  0,40 406 1.00
11 181 Bartošíková EllaBartošíková Ella
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 1 401 +0.3 m/s 390  0,50 401  0,30 400  -0,20 401
12 287 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 8 382 -0.5 m/s 382  -0,50 x  -0,10 x  0,60 382
13 263 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 4 377 -0.7 m/s 377  -0,70 372  0,70 279  0,40 377
240 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 10 NM x  0,40 x  -0,50 x  0,70 -
151 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 12 NM x  -0,10 x  0,70 x  1,00 -
227 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 3 NM x  -0,80 x  0,80 x  0,70 -
Celkom 16 pretekárov