<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 12.10.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 204 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041205 18 582 +1.0 m/s 582  +1.0580  -0.7582 +0.2 -1.1 +0.2 11.00
2 92 Gajdoš RadovanGajdoš Radovan
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040531 13 552 +0.3 m/s 496  -0.1552  +0.3552527  +0.8546  -0.7532  +0.6 9.00
3 243 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040518 6 548 +0.8 m/s 519  +0.6499  +0.0519457  +0.1427  +0.5548  +0.8 8.00
4 246 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 15 528 +1.1 m/s 522  -0.4528  +1.1528482  +0.1 +0.0510  +0.0 7.00
5 207 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040225 17 514 +0.9 m/s 511  +0.4493  -1.2511500  -0.4514  +0.9- 6.00
6 138 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletikaNaša atletika
040310 8 505 -0.1 m/s  -0.6505  -0.1505 -0.8339  +0.7 -0.1 5.00
7 136 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
040630 11 498 -1.0 m/s 468  +0.0498  -1.0498477  +0.7 +0.2420  +0.3 4.00
8 18 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070205 7 496 +0.4 m/s 482  +0.6496  +0.4496480  -1.6479  +0.1485  -0.6 3.00
9 7 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040506 16 495 -0.3 m/s 488  -0.7495  -0.3495 2.00
10 11 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 14 489 +0.7 m/s 471  +0.2489  +0.7489 1.00
11 133 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
040420 12 473 +0.2 m/s 473  +0.2463  +0.1473
12 12 Puha BalázsPuha Balázs
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
051109 5 456 +0.8 m/s 437  +1.0456  +0.8456
13 43 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
041029 9 429 +0.2 m/s 423  +0.1429  +0.2429
14 51 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060413 3 424 +1.2 m/s 405  +1.1424  +1.2424
15 171 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
051224 2 413 -0.1 m/s 413  -0.1407  +0.0413
16 180 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050729 1 409 +0.0 m/s  -0.1409  +0.0409
44 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 10 NM  -0.2 -0.1x0.0
199 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060608 4 NM  +0.7 -0.4x0.0
134 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 19 NM  +0.0 +0.5x0.0
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 12.10.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040111 18 570 -0.1 m/s 570  -0.1550  +0.5544  -0.3570555  -0.4 +0.8 +1.2 11.00
2 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletikaNaša atletika
050719 16 530 +0.2 m/s  +0.8519  -0.1530  +0.2530--- 9.00
3 141 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 17 529 +0.1 m/s  +0.5472  +0.4 -1.4472529  +0.1-- 8.00
4 233 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 11 491 -0.8 m/s 488  -0.2474  +1.5489  +0.4489474  -0.4491  -0.8 +1.6 7.00
5 188 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040904 15 488 -1.2 m/s 488  -1.2488  -0.6478  +0.4488455  +0.1460  -0.8476  -0.1 6.00
6 69 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 14 479 -0.1 m/s 469  -0.2459  -0.6479  -0.1479473  -0.9464  -0.2 +0.6 5.00
7 190 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
041002 2 470 -0.1 m/s 466  +0.6467  +0.3470  -0.1470454  -0.9456  +0.4455  +0.0 4.00
8 65 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040526 13 457 +0.4 m/s 437  +0.2443  +1.5432  +0.5443 +0.2457  +0.4419  -0.1 3.00
9 279 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041002 6 406 +0.7 m/s 403  -0.3406  +0.7279  +0.4406 2.00
10 196 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050214 5 406 +0.4 m/s 380  +0.7364  +0.7406  +0.4406 1.00
11 181 Bartošíková EllaBartošíková Ella
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
041106 1 401 +0.3 m/s 390  +0.5401  +0.3400  -0.2401
12 287 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050503 8 382 -0.5 m/s 382  -0.5 -0.1 +0.6382
13 263 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 4 377 -0.7 m/s 377  -0.7372  +0.7279  +0.4377
240 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060126 10 NM  -0.8 +0.8 +0.70.0
151 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
050530 12 NM  +0.4 -0.5 +0.70.0
227 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060306 3 NM  -0.1 +0.7 +1.00.0
Celkom 16 pretekárov