<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 13:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 39.23 0.195 11.00
2 5 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.52 0.218 9.00
3 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 39.59 0.183 8.00
4 246 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 40.52 0.367 7.00
5 208 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 40.96 0.288 6.00
6 243 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 41.89 0.182 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 13:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Novák ErikNovák Erik 040403 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.08 0.241 5.00
2 163 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 42.68 0.300 3.00
3 14 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 43.71 0.303 1.00
4 218 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 43.86 0.226
5 216 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 44.80 0.241
6 55 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 47.61 0.231
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 13:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 42.72 0.247 2.00
2 59 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 44.50 0.344
3 63 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 46.58 0.246
4 180 Valašík AlanValašík Alan 050729 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 50.79 0.174
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 12.10.2019 - 13:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 44.59 0.404
2 52 Zelený FilipZelený Filip 051023 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 46.16 0.170
3 171 Liška JaroslavLiška Jaroslav 051224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 50.04 0.328
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 39.23 0.195 11.00
2 5 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.52 0.218 9.00
3 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 39.59 0.183 8.00
4 246 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 40.52 0.367 7.00
5 208 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 40.96 0.288 6.00
6 48 Novák ErikNovák Erik 040403 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.08 0.241 5.00
7 243 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 41.89 0.182 4.00
8 163 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 42.68 0.300 3.00
9 36 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 42.72 0.247 2.00
10 14 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 43.71 0.303 1.00
11 218 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 43.86 0.226
12 59 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 44.50 0.344
13 249 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 44.59 0.404
14 216 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 44.80 0.241
15 52 Zelený FilipZelený Filip 051023 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 46.16 0.170
16 63 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 46.58 0.246
17 55 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 47.61 0.231
18 171 Liška JaroslavLiška Jaroslav 051224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 50.04 0.328
19 180 Valašík AlanValašík Alan 050729 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 50.79 0.174

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 13:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.95 0.289 11.00
2 142 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 42.98 0.321 9.00
3 157 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 6 44.24 0.458 7.00
4 29 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 44.31 0.309 6.00
5 116 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 44.67 0.282 5.00
6 188 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 44.82 0.335 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 13:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 285 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 44.22 0.257 8.00
2 121 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 45.06 0.202 3.00
3 226 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 46.21 0.277 2.00
4 262 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 46.51 0.255 1.00
5 150 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 3 46.66 0.180
6 193 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 46.76 0.191
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 13:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 273 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 47.52 0.160
2 264 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 47.73 0.238
3 260 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 48.03 0.250
4 240 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 49.04 0.191
5 236 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 50.09 0.308
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.95 0.289 11.00
2 142 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 42.98 0.321 9.00
3 285 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 44.22 0.257 8.00
4 157 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 6 44.24 0.458 7.00
5 29 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 44.31 0.309 6.00
6 116 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 44.67 0.282 5.00
7 188 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 44.82 0.335 4.00
8 121 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 45.06 0.202 3.00
9 226 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 46.21 0.277 2.00
10 262 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 46.51 0.255 1.00
11 150 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 3 46.66 0.180
12 193 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 46.76 0.191
13 273 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 47.52 0.160
14 264 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 47.73 0.238
15 260 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 48.03 0.250
16 240 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 49.04 0.191
17 236 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 50.09 0.308