<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.10.2019 - 12:20) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.53 0.157
2 207 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.65 0.190
3 250 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.84 0.138
4 56 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.15 0.343
5 60 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 051125 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.43 0.183
6 136 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 2 08.58 0.166
7 135 Gallik MichalGallik Michal 070717 Naša atletikaNaša atletika 1 09.84 0.337
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.10.2019 - 12:20) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.33 0.179
2 204 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.69 0.162
3 9 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.00 0.163
4 133 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 3 08.05 0.171
5 58 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.27 0.188
6 61 Margóč MatejMargóč Matej 060704 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.33 0.163
7 137 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 7 08.91 0.385
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 12.10.2019 - 12:20) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.99 0.159
2 176 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.01 0.148
3 199 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.17 0.186
4 138 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 Naša atletikaNaša atletika 2 08.44 0.157
5 49 Petrík TimotejPetrík Timotej 071119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.09 0.349
19 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DQ 0.022
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.33 0.179
2 134 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.53 0.157
3 207 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.65 0.190
4 204 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.69 0.162
5 250 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.84 0.138
6 243 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.99 0.159
7 9 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.00 0.163
8 176 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.01 0.148
9 133 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 3 08.05 0.171
10 56 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.15 0.343
11 199 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.17 0.186
12 58 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.27 0.188
13 61 Margóč MatejMargóč Matej 060704 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.33 0.163
14 60 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 051125 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.43 0.183
15 138 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 Naša atletikaNaša atletika 2 08.44 0.157
16 136 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 2 08.58 0.166
17 137 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 7 08.91 0.385
18 135 Gallik MichalGallik Michal 070717 Naša atletikaNaša atletika 1 09.84 0.337
19 49 Petrík TimotejPetrík Timotej 071119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.09 0.349
19 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DQ 0.022

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 12.10.2019 - 14:25) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 5 07.35 0.142 11.00
2 37 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.37 0.169 9.00
3 207 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 07.74 0.198 8.00
4 250 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.81 0.151 7.00
5 204 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 07.82 0.171 6.00
6 243 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.91 0.170 5.00
7 9 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.92 0.174 4.00
8 176 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 08.06 0.186 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 12.10.2019 - 14:25) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 133 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 4 08.04 0.196 2.00
2 56 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.05 0.198 1.00
3 61 Margóč MatejMargóč Matej 060704 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.32 0.168
4 138 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 Naša atletikaNaša atletika 1 08.33 0.124
5 58 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.37 0.217
6 199 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.38 0.193
7 60 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 051125 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.49 0.285
8 136 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 8 08.51 0.201
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.10.2019 - 12:45) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 4 08.00 0.142
2 141 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 5 08.45 0.164
3 185 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.52 0.133
4 270 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.82 0.196
5 187 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 040616 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.85 0.167
6 24 Kissová KarolínaKissová Karolína 051121 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.07 0.388
7 271 Horecká LeaHorecká Lea 050331 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.23 0.373
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.10.2019 - 12:45) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 4 08.12 0.243
2 226 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.39 0.153
3 241 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.46 0.281
4 65 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 040526 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.69 0.345
5 274 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.80 0.167
6 129 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.89 0.211
7 126 Ptačinová LuciaPtačinová Lucia 050308 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.19 0.313
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 12.10.2019 - 12:45) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.90 0.180
2 268 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.33 0.134
3 118 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.33 0.141
4 280 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.69 0.149
5 264 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.77 0.208
6 147 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 Naša atletikaNaša atletika 1 09.06 0.156
7 26 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.63 0.273
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 12.10.2019 - 12:45) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= 33 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.34 0.174
1= 251 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.34 0.146
3 84 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.72 0.153
4 277 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.12 0.140
5 191 Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.41 0.315
6 228 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.44 0.303
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.90 0.180
2 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 4 08.00 0.142
3 142 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 4 08.12 0.243
4 268 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.33 0.134
4 118 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.33 0.141
6 33 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.34 0.174
6 251 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.34 0.146
8 226 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.39 0.153
9 141 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 5 08.45 0.164
10 241 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.46 0.281
11 185 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.52 0.133
12 65 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 040526 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.69 0.345
12 280 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.69 0.149
14 84 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.72 0.153
15 264 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.77 0.208
16 274 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.80 0.167
17 270 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.82 0.196
18 187 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 040616 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.85 0.167
19 129 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.89 0.211
20 147 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 Naša atletikaNaša atletika 1 09.06 0.156
21 24 Kissová KarolínaKissová Karolína 051121 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.07 0.388
22 277 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.12 0.140
23 126 Ptačinová LuciaPtačinová Lucia 050308 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.19 0.313
24 271 Horecká LeaHorecká Lea 050331 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.23 0.373
25 191 Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.41 0.315
26 228 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.44 0.303
27 26 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.63 0.273

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 12.10.2019 - 14:35) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.76 0.177 11.00
2 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 5 07.94 0.192 9.00
3 142 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 08.14 0.193 8.00
4 251 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.19 0.201 7.00
5 33 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.29 0.167 6.00
6 118 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.32 0.166 5.00
7 268 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.42 0.185 4.00
8 226 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.49 0.223 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 12.10.2019 - 14:35) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 4 08.28 0.143 2.00
2 241 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.48 0.365 1.00
3 65 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 040526 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.52 0.140
4 185 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.59 0.168
5 280 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.69 0.144
6 84 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.73 0.148
7 264 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.88 0.174
8 274 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.97 0.382
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 15:40) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 17.21 0.167 11.00
2 37 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.30 0.213 9.00
3 19 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 17.57 0.188 8.00
4 250 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 18.74 0.173 6.00
5 133 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 2 19.03 0.184 4.00
6 204 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 19.27 0.217 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 15:40) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.56 0.155 7.00
2= 207 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 19.09 0.207 2.50
2= 246 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.09 0.168 2.50
4 56 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 19.44 0.182
5 136 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 6 20.36 0.237
6 216 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.74 0.235
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 15:40) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.00 0.300
2 199 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.34 0.185
3 58 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.52 0.253
4 137 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 2 21.93 0.343
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 12.10.2019 - 15:40) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Hodža MichalHodža Michal 040110 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.82 0.207 5.00
2 61 Margóč MatejMargóč Matej 060704 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.40 0.180
3 52 Zelený FilipZelený Filip 051023 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.81 0.201
4 174 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.10 0.320
5 135 Gallik MichalGallik Michal 070717 Naša atletikaNaša atletika 4 24.77 0.265
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 17.21 0.167 11.00
2 37 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.30 0.213 9.00
3 19 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 17.57 0.188 8.00
4 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.56 0.155 7.00
5 250 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 18.74 0.173 6.00
6 166 Hodža MichalHodža Michal 040110 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.82 0.207 5.00
7 133 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 2 19.03 0.184 4.00
8 207 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 19.09 0.207 2.50
8 246 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.09 0.168 2.50
10 204 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 19.27 0.217 1.00
11 56 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 19.44 0.182
12 209 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.00 0.300
13 199 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.34 0.185
14 136 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 6 20.36 0.237
15 61 Margóč MatejMargóč Matej 060704 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.40 0.180
16 58 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.52 0.253
17 216 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.74 0.235
18 52 Zelený FilipZelený Filip 051023 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.81 0.201
19 137 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 2 21.93 0.343
20 174 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.10 0.320
21 135 Gallik MichalGallik Michal 070717 Naša atletikaNaša atletika 4 24.77 0.265

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 15:55) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.63 0.181 11.00
2 35 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.09 0.217 9.00
3 142 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 5 19.55 0.343 8.00
4 30 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.09 0.396 6.00
5 268 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.15 0.359 5.00
6 141 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 2 20.58 0.334 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 15:55) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.00 0.175 7.00
2 188 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 20.37 0.377 4.00
3 158 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 2 20.54 0.160 3.00
4 116 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 20.63 0.213 1.00
5 193 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.85 0.179
6 185 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 20.87 0.171
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 15:55) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.86 0.325
2 280 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.25 0.357
3 187 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 040616 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.37 0.190
4 240 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.58 0.171
5 273 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.01 0.165
6 228 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.27 0.398
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.63 0.181 11.00
2 35 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.09 0.217 9.00
3 142 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 5 19.55 0.343 8.00
4 33 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.00 0.175 7.00
5 30 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.09 0.396 6.00
6 268 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.15 0.359 5.00
7 188 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 20.37 0.377 4.00
8 158 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 2 20.54 0.160 3.00
9 141 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 2 20.58 0.334 2.00
10 116 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 20.63 0.213 1.00
11 193 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.85 0.179
12 241 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.86 0.325
13 185 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 20.87 0.171
14 280 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.25 0.357
15 187 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 040616 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.37 0.190
16 240 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.58 0.171
17 273 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.01 0.165
18 228 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.27 0.398

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 13:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 39.23 0.195 11.00
2 5 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.52 0.218 9.00
3 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 39.59 0.183 8.00
4 246 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 40.52 0.367 7.00
5 208 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 40.96 0.288 6.00
6 243 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 41.89 0.182 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 13:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Novák ErikNovák Erik 040403 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.08 0.241 5.00
2 163 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 42.68 0.300 3.00
3 14 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 43.71 0.303 1.00
4 218 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 43.86 0.226
5 216 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 44.80 0.241
6 55 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 47.61 0.231
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 13:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 42.72 0.247 2.00
2 59 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 44.50 0.344
3 63 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 46.58 0.246
4 180 Valašík AlanValašík Alan 050729 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 50.79 0.174
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 12.10.2019 - 13:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 44.59 0.404
2 52 Zelený FilipZelený Filip 051023 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 46.16 0.170
3 171 Liška JaroslavLiška Jaroslav 051224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 50.04 0.328
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 39.23 0.195 11.00
2 5 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.52 0.218 9.00
3 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 39.59 0.183 8.00
4 246 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 40.52 0.367 7.00
5 208 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 40.96 0.288 6.00
6 48 Novák ErikNovák Erik 040403 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.08 0.241 5.00
7 243 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 41.89 0.182 4.00
8 163 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 42.68 0.300 3.00
9 36 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 42.72 0.247 2.00
10 14 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 43.71 0.303 1.00
11 218 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 43.86 0.226
12 59 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 44.50 0.344
13 249 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 44.59 0.404
14 216 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 44.80 0.241
15 52 Zelený FilipZelený Filip 051023 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 46.16 0.170
16 63 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 46.58 0.246
17 55 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 47.61 0.231
18 171 Liška JaroslavLiška Jaroslav 051224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 50.04 0.328
19 180 Valašík AlanValašík Alan 050729 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 50.79 0.174

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 13:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.95 0.289 11.00
2 142 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 42.98 0.321 9.00
3 157 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 6 44.24 0.458 7.00
4 29 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 44.31 0.309 6.00
5 116 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 44.67 0.282 5.00
6 188 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 44.82 0.335 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 13:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 285 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 44.22 0.257 8.00
2 121 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 45.06 0.202 3.00
3 226 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 46.21 0.277 2.00
4 262 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 46.51 0.255 1.00
5 150 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 3 46.66 0.180
6 193 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 46.76 0.191
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 13:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 273 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 47.52 0.160
2 264 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 47.73 0.238
3 260 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 48.03 0.250
4 240 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 49.04 0.191
5 236 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 50.09 0.308
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.95 0.289 11.00
2 142 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 42.98 0.321 9.00
3 285 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 44.22 0.257 8.00
4 157 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 6 44.24 0.458 7.00
5 29 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 44.31 0.309 6.00
6 116 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 44.67 0.282 5.00
7 188 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 44.82 0.335 4.00
8 121 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 45.06 0.202 3.00
9 226 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 46.21 0.277 2.00
10 262 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 46.51 0.255 1.00
11 150 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 3 46.66 0.180
12 193 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 46.76 0.191
13 273 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 47.52 0.160
14 264 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 47.73 0.238
15 260 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 48.03 0.250
16 240 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 49.04 0.191
17 236 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 50.09 0.308

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 15:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Granský DávidGranský Dávid 041007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:09.16 11.00
2 107 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:09.64 9.00
3 48 Novák ErikNovák Erik 040403 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:09.97 8.00
4 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.97 7.00
5 208 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:19.44 6.00
6 5 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:21.36 5.00
7 249 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:22.18 4.00
8 36 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:29.46 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 15:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 244 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:25.61 3.00
2 57 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:31.00 1.00
3 41 Jánošov MartinJánošov Martin 061215 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:31.03
4 213 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:36.32
5 219 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:36.68
6 53 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:43.98
7 247 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 3:00.47
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Granský DávidGranský Dávid 041007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:09.16 11.00
2 107 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:09.64 9.00
3 48 Novák ErikNovák Erik 040403 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:09.97 8.00
4 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.97 7.00
5 208 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:19.44 6.00
6 5 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:21.36 5.00
7 249 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:22.18 4.00
8 244 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:25.61 3.00
9 36 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:29.46 2.00
10 57 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:31.00 1.00
11 41 Jánošov MartinJánošov Martin 061215 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:31.03
12 213 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:36.32
13 219 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:36.68
14 53 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:43.98
15 247 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 3:00.47

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 15:25) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 278 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:28.45 11.00
2 116 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:32.67 9.00
3 121 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:33.95 8.00
4 157 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 5 2:34.82 7.00
5 119 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:38.33 6.00
6 189 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 061115 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:39.58 5.00
7 32 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:40.08 4.00
8 73 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:47.59
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 15:25) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 050421 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:43.46 3.00
2 276 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:46.59 2.00
3 78 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:47.52 1.00
4 194 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:47.80
5 252 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:48.53
6 146 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 2 2:49.02
7 263 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:51.46
8 284 Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:58.64
9 223 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 3:01.43
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 278 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:28.45 11.00
2 116 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:32.67 9.00
3 121 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:33.95 8.00
4 157 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 5 2:34.82 7.00
5 119 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:38.33 6.00
6 189 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 061115 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:39.58 5.00
7 32 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:40.08 4.00
8 34 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 050421 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:43.46 3.00
9 276 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:46.59 2.00
10 78 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:47.52 1.00
11 73 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:47.59
12 194 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:47.80
13 252 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:48.53
14 146 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 2 2:49.02
15 263 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:51.46
16 284 Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:58.64
17 223 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 3:01.43

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.10.2019 - 14:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 225 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15 7:48.76 11.00
2 127 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 7:50.98 9.00
3 197 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 7:56.25 8.00
4 112 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 8:03.23 7.00
5 75 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 8:10.97 6.00
6 253 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 8:23.42 5.00
7 114 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 8:23.95 4.00
8 182 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 8:29.39 3.00
9 257 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 8:31.92 2.00
10 22 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 8:34.79 1.00
11 71 Karabová VeronikaKarabová Veronika 050601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 8:36.26
12 115 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 050215 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 8:40.66
13 222 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14 8:58.16
14 72 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 061124 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 9:05.45
MS 110 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 9:26.72
16 265 Benčuríková AlicaBenčuríková Alica 040621 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 9:32.35
17 129 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 17 9:53.45
Celkom 17 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.10.2019 - 14:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 91 Durec MartinDurec Martin 050326 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 10:47.77 11.00
2 98 Miča MarekMiča Marek 050430 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 12 11:00.64 9.00
3 50 Sauer TimurSauer Timur 041002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11:02.67 8.00
4 60 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 051125 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11:18.18 7.00
5 102 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 050130 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 9 11:18.38 6.00
6 13 Rákoci SamuelRákoci Samuel 041115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 11:26.48 5.00
7 161 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11:41.75 4.00
8 173 Mitaš JozefMitaš Jozef 050125 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12:11.20 3.00
9 203 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12:40.16 2.00
54 Babic BrankoBabic Branko 070720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DQ
62 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 DQ
17 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DQ
Poznámky:
DQ za porušenie rozsahu pretekania
Celkom 12 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 12:00) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 14.68 0.170 11.00
2 218 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 14.97 0.154 9.00
3 214 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.36 0.173 8.00
4 248 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.66 0.148 7.00
5 201 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 16.64 0.172 6.00
6 242 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 16.91 0.178 5.00
7 6 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.12 0.292 3.00
4 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DQ -0.154
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 12:00) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.74 0.246 4.00
2 179 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.38 0.218 2.00
3 203 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 19.23 0.199 1.00
4 53 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.01 0.174
5 55 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.31 0.214
6 174 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 20.57 0.374
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 14.68 0.170 11.00
2 218 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 14.97 0.154 9.00
3 214 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.36 0.173 8.00
4 248 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.66 0.148 7.00
5 201 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 16.64 0.172 6.00
6 242 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 16.91 0.178 5.00
7 169 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.74 0.246 4.00
8 6 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.12 0.292 3.00
9 179 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.38 0.218 2.00
10 203 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 19.23 0.199 1.00
11 53 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.01 0.174
12 55 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.31 0.214
13 174 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 20.57 0.374
4 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DQ -0.154

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 12:10) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 4 14.51 0.160 11.00
2 35 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.62 0.177 9.00
3 159 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 3 16.12 0.183 8.00
4 82 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 16.55 0.135 7.00
5 251 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.80 0.200 6.00
6 154 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 7 16.95 0.157 5.00
7 27 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.79 0.219 2.00
8 124 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 23.54 0.202
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 12:10) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 239 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.20 0.325 4.00
2 70 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.38 0.180 3.00
3 194 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 19.82 0.187 1.00
4 227 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.31 0.325
5 186 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 20.55 0.364
6 111 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 21.91 0.192
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 4 14.51 0.160 11.00
2 35 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.62 0.177 9.00
3 159 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 3 16.12 0.183 8.00
4 82 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 16.55 0.135 7.00
5 251 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.80 0.200 6.00
6 154 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 7 16.95 0.157 5.00
7 239 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.20 0.325 4.00
8 70 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.38 0.180 3.00
9 27 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.79 0.219 2.00
10 194 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 19.82 0.187 1.00
11 227 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.31 0.325
12 186 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 20.55 0.364
13 111 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 21.91 0.192
14 124 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 23.54 0.202

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 14:45) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 248 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 43.83 0.184 11.00
2 4 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 46.14 0.199 9.00
3 218 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 47.04 0.280 8.00
4 94 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 47.92 0.197 7.00
5 242 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.37 0.242 6.00
8 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 14:45) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 50.62 0.198 5.00
2 90 Demian TomášDemian Tomáš 050106 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 50.86 0.194 3.00
3 210 Nohovec JanNohovec Jan 050724 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 50.94 0.180 2.00
4 1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 51.45 0.265 1.00
5 205 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 51.64 0.232
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 14:45) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 50.78 0.201 4.00
2 209 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 52.33 0.218
3 179 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 55.28 0.227
4 51 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 55.83 0.207
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 248 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 43.83 0.184 11.00
2 4 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 46.14 0.199 9.00
3 218 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 47.04 0.280 8.00
4 94 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 47.92 0.197 7.00
5 242 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.37 0.242 6.00
6 169 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 50.62 0.198 5.00
7 167 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 50.78 0.201 4.00
8 90 Demian TomášDemian Tomáš 050106 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 50.86 0.194 3.00
9 210 Nohovec JanNohovec Jan 050724 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 50.94 0.180 2.00
10 1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 51.45 0.265 1.00
11 205 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 51.64 0.232
12 209 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 52.33 0.218
13 179 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 55.28 0.227
14 51 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 55.83 0.207
8 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 15:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 47.17 0.212 11.00
2 251 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 49.24 0.185 9.00
3 32 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 50.38 0.264 8.00
4 82 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 50.39 0.413 7.00
5 154 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 6 50.60 0.267 6.00
6 239 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 52.13 0.315 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 15:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 52.78 0.321 4.00
2 118 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 54.30 0.186 1.00
3 70 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 57.62 0.192
4 111 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:03.27 0.274
124 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DNF 0.250
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 15:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 53.08 0.274 3.00
2 84 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 53.48 0.225 2.00
3 231 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 54.42 0.167
4 237 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 55.31 0.235
5 67 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 58.06 0.326
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 47.17 0.212 11.00
2 251 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 49.24 0.185 9.00
3 32 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 50.38 0.264 8.00
4 82 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 50.39 0.413 7.00
5 154 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 6 50.60 0.267 6.00
6 239 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 52.13 0.315 5.00
7 69 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 52.78 0.321 4.00
8 256 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 53.08 0.274 3.00
9 84 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 53.48 0.225 2.00
10 118 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 54.30 0.186 1.00
11 231 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 54.42 0.167
12 237 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 55.31 0.235
13 70 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 57.62 0.192
14 67 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 58.06 0.326
15 111 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:03.27 0.274
124 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DNF 0.250

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.10.2019 - 13:40) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 164 Galovič MarošGalovič Maroš 040709 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 5:32.29 11.00
2 93 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 5:33.19 9.00
3 1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:35.31 8.00
4 167 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 5:46.97 7.00
5 210 Nohovec JanNohovec Jan 050724 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 5:50.81 6.00
6 201 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 5:52.16 5.00
7 106 Valko AndrejValko Andrej 040420 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 6:16.86 4.00
8 100 Mižialko KristiánMižialko Kristián 041103 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 6:25.70 3.00
9 175 Pavlík EduardPavlík Eduard 070619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 6:42.31 2.00
10 160 Bašo JakubBašo Jakub 051003 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 6:57.91 1.00
Celkom 10 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.10.2019 - 13:50) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 196 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 6:15.56 11.00
2 262 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 6:17.30 9.00
3 183 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 6:19.20 8.00
4 21 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 6:28.73 7.00
5 122 Lukašíková EmaLukašíková Ema 041022 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 6:31.35 6.00
6 181 Bartošíková EllaBartošíková Ella 041106 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 6:33.28 5.00
7 131 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 6:45.54 4.00
8 77 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 6:46.01 3.00
9 229 Laktičová DominikaLaktičová Dominika 040403 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 6:52.94 2.00
10 130 Tomaníková KatarínaTomaníková Katarína 071117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12 6:56.54 1.00
11 111 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 6:58.03
12 81 Vargová AndreaVargová Andrea 050704 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 7:45.99
13 186 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 8:10.05
Celkom 13 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.10.2019 - 11:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 103 Primič DanielPrimič Daniel 050420 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 19:09.55 11.00
2 87 Bartoš JurajBartoš Juraj 070906 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 19:47.66 9.00
3 206 Chovanec MartinChovanec Martin 050307 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19:57.88 8.00
4 202 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 050315 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20:08.61 7.00
5 96 Repta JakubRepta Jakub 070731 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 20:36.08 6.00
6 165 Gandel DominikGandel Dominik 040503 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 20:39.57 5.00
7 105 Torák AdamTorák Adam 070528 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23:18.64 4.00
8 86 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 25:48.23 3.00
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.10.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 269 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 16:48.74 11.00
2 275 Kusá PetraKusá Petra 070408 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 18:06.33 9.00
3 68 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18:20.25 8.00
4 74 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 050704 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18:54.77 7.00
5 85 Žiaková MáriaŽiaková Mária 071208 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 19:05.62 6.00
6 117 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 19:13.28 5.00
7 255 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19:27.15 4.00
8 123 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 20:33.11 3.00
9 267 Bučková AdelinaBučková Adelina 061229 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 20:59.80 2.00
10 235 Rusinková HanaRusinková Hana 070513 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 21:34.10 1.00
11 234 Reľovská SáraReľovská Sára 041028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21:58.39
MS 128 Stańová PatríciaStańová Patrícia 060324 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12 22:28.43
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 12.10.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 140145150155160165169173176179 Body
1 200 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 11 169 ----ooxo 11.00
2 166 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 12 165 ----xxooxxx 9.00
3 172 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 9 160 -oxoxxooxxx 8.00
4 7 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040506 5 155 ooooxxx 7.00
5 101 Pilát AdamPilát Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040503 10 155 oxoooxxx 6.00
6 18 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070205 3 155 oxooxoxxx 5.00
7 178 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 6 155 ooxxoxoxxx 4.00
8 13 Rákoci SamuelRákoci Samuel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041115 1 155 oooxxoxxx 3.00
9= 6 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 7 150 xoooxxx 1.50
9= 244 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 8 150 -xooxxx 1.50
11 44 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 4 145 xoxoxxx
12 217 Vadoc FilipVadoc Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050127 2 140 oxxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 12.10.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150154158160 Body
1 239 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 15 154 ---oxoo-xxx 11.00
2 81 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 14 150 ooooxoxxx 9.00
3 283 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 13 145 -oooxxx 8.00
4 74 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 11 145 oooxoxxx 7.00
5 190 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
041002 12 145 -ooxxoxxx 6.00
6 67 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 7 145 ooxoxxoxxx 5.00
7 272 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 8 140 oooxxx 4.00
8 281 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040712 10 140 xoxoxoxxx 3.00
9 229 Laktičová DominikaLaktičová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040403 9 140 oxoxxoxxx 2.00
10 64 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060911 6 135 xoxoxxx 1.00
11 185 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050525 2 130 oxxx
12= 183 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050130 4 130 xxoxxx
12= 231 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070117 5 130 xxoxxx
232 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070416 3 NM xxx
110 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 1 NM xxx
Celkom 15 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 12.10.2019 - 14:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 200220240260280290300310320330 Body
1= 248 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 5 240 ooox 10.00
1= 43 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
041029 3 240 -ooxxx 10.00
3 11 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 2 240 -oxoxxx 8.00
4 6 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 4 220 -oxxx 7.00
5 44 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 1 200 ox 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 12.10.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 180200220240250260270280290300 Body
1 82 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 6 250 oooxxoxxoxxx 11.00
2 159 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 7 220 oooxx 9.00
3 231 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070117 1 220 oxoxoxxx 8.00
4= 237 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070306 2 180 oxxx 6.50
4= 22 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040603 3 180 oxxx 6.50
6 76 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050620 5 180 xxoxxx 5.00
7 118 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 4 000 xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 12.10.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 204 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041205 18 582 +1.0 m/s 582  +1.0580  -0.7582 +0.2 -1.1 +0.2 11.00
2 92 Gajdoš RadovanGajdoš Radovan
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040531 13 552 +0.3 m/s 496  -0.1552  +0.3552527  +0.8546  -0.7532  +0.6 9.00
3 243 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040518 6 548 +0.8 m/s 519  +0.6499  +0.0519457  +0.1427  +0.5548  +0.8 8.00
4 246 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 15 528 +1.1 m/s 522  -0.4528  +1.1528482  +0.1 +0.0510  +0.0 7.00
5 207 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040225 17 514 +0.9 m/s 511  +0.4493  -1.2511500  -0.4514  +0.9- 6.00
6 138 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletikaNaša atletika
040310 8 505 -0.1 m/s  -0.6505  -0.1505 -0.8339  +0.7 -0.1 5.00
7 136 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
040630 11 498 -1.0 m/s 468  +0.0498  -1.0498477  +0.7 +0.2420  +0.3 4.00
8 18 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070205 7 496 +0.4 m/s 482  +0.6496  +0.4496480  -1.6479  +0.1485  -0.6 3.00
9 7 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040506 16 495 -0.3 m/s 488  -0.7495  -0.3495 2.00
10 11 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 14 489 +0.7 m/s 471  +0.2489  +0.7489 1.00
11 133 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
040420 12 473 +0.2 m/s 473  +0.2463  +0.1473
12 12 Puha BalázsPuha Balázs
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
051109 5 456 +0.8 m/s 437  +1.0456  +0.8456
13 43 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
041029 9 429 +0.2 m/s 423  +0.1429  +0.2429
14 51 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060413 3 424 +1.2 m/s 405  +1.1424  +1.2424
15 171 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
051224 2 413 -0.1 m/s 413  -0.1407  +0.0413
16 180 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050729 1 409 +0.0 m/s  -0.1409  +0.0409
44 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 10 NM  -0.2 -0.1x0.0
199 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060608 4 NM  +0.7 -0.4x0.0
134 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 19 NM  +0.0 +0.5x0.0
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 12.10.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040111 18 570 -0.1 m/s 570  -0.1550  +0.5544  -0.3570555  -0.4 +0.8 +1.2 11.00
2 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletikaNaša atletika
050719 16 530 +0.2 m/s  +0.8519  -0.1530  +0.2530--- 9.00
3 141 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 17 529 +0.1 m/s  +0.5472  +0.4 -1.4472529  +0.1-- 8.00
4 233 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 11 491 -0.8 m/s 488  -0.2474  +1.5489  +0.4489474  -0.4491  -0.8 +1.6 7.00
5 188 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040904 15 488 -1.2 m/s 488  -1.2488  -0.6478  +0.4488455  +0.1460  -0.8476  -0.1 6.00
6 69 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 14 479 -0.1 m/s 469  -0.2459  -0.6479  -0.1479473  -0.9464  -0.2 +0.6 5.00
7 190 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
041002 2 470 -0.1 m/s 466  +0.6467  +0.3470  -0.1470454  -0.9456  +0.4455  +0.0 4.00
8 65 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040526 13 457 +0.4 m/s 437  +0.2443  +1.5432  +0.5443 +0.2457  +0.4419  -0.1 3.00
9 279 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041002 6 406 +0.7 m/s 403  -0.3406  +0.7279  +0.4406 2.00
10 196 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050214 5 406 +0.4 m/s 380  +0.7364  +0.7406  +0.4406 1.00
11 181 Bartošíková EllaBartošíková Ella
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
041106 1 401 +0.3 m/s 390  +0.5401  +0.3400  -0.2401
12 287 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050503 8 382 -0.5 m/s 382  -0.5 -0.1 +0.6382
13 263 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 4 377 -0.7 m/s 377  -0.7372  +0.7279  +0.4377
240 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060126 10 NM  -0.8 +0.8 +0.70.0
151 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
050530 12 NM  +0.4 -0.5 +0.70.0
227 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060306 3 NM  -0.1 +0.7 +1.00.0
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 12.10.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 23 10.72 10.5410.0210.5410.4009.3010.72 11.00
2 155 Nagyová NatálieNagyová Natálie
Naša atletikaNaša atletika
041019 1 09.91 09.7109.9109.9109.6009.61x 9.00
3 28 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 21 09.80 09.3309.8009.80x09.3909.27 8.00
4 66 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 19 09.74 08.9309.4809.4809.7408.98x 7.00
5 230 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040411 13 09.09 09.0908.5409.09 6.00
6 266 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050331 20 08.92 08.9208.8608.92x08.5508.81 5.00
7 23 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050927 17 08.83 08.3308.7708.7708.7208.83x 4.00
8 148 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 16 08.77 08.7108.7708.7708.6008.0408.17 3.00
9 192 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050317 12 08.69 08.3508.6908.69 2.00
10 120 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 15 08.57 08.5708.5608.57 1.00
11 184 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050604 14 08.51 08.2508.5108.51
12 109 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 22 08.23 08.23x08.23
13 221 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 18 07.98 07.3307.9807.98
14 127 Repková MonikaRepková Monika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040213 11 07.87 07.8707.4807.87
15 140 Bankošová BarboraBankošová Barbora
Naša atletikaNaša atletika
050109 9 07.51 07.5107.1707.51
16 224 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051203 5 07.30 07.1807.3007.30
17 220 Bodíková EmaBodíková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050407 3 07.10 06.8607.1007.10
18 25 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041121 8 06.78 06.5306.7806.78
19 261 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 7 06.74 06.74x06.74
20 131 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
061228 6 06.62 x06.6206.62
21 234 Reľovská SáraReľovská Sára
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041028 4 06.24 05.4906.2406.24
22 113 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 10 05.84 05.84x05.84
23 259 Navarčíková NatáliaNavarčíková Natália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041215 2 04.95 04.9504.5904.95
Celkom 23 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 12.10.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040927 17 14.69 x12.9212.9214.5714.5214.69 11.00
2 245 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 16 12.15 11.1512.0012.0012.15xx 9.00
3 95 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040517 15 12.02 11.7911.3311.7911.2712.0212.01 8.00
4 89 Bezák OliverBezák Oliver
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040815 13 12.02 11.0212.0212.0211.3111.52x 7.00
5 3 Baláži PeterBaláži Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040509 1 10.60 10.6010.1210.6010.1109.7810.27 6.00
6 214 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 14 10.51 10.5108.7210.5109.2810.11x 5.00
7 162 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 12 10.21 09.2409.7009.7009.5910.21x 4.00
8 211 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040915 11 09.81 09.3209.6309.63x09.8109.67 3.00
9 94 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050417 2 09.53 09.1009.5309.53 2.00
10 101 Pilát AdamPilát Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040503 10 09.37 09.3709.1609.37 1.00
11 168 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050216 7 09.28 08.3109.2809.28
12 97 Marťák TomášMarťák Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050109 8 09.23 09.0509.2309.23
13 172 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 6 08.51 x08.5108.51
14 198 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050616 3 08.45 x08.4508.45
15 215 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050601 4 08.35 08.3508.2108.35
16 217 Vadoc FilipVadoc Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050127 5 08.31 08.3108.1008.31
17 88 Batka OndrejBatka Ondrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041217 9 06.87 x06.8706.87
Celkom 17 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 12.10.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 214 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 19 47.95 x38.9138.91x47.95x 11.00
2 245 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 18 45.52 44.3043.7244.30x45.52x 9.00
3 39 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040927 20 41.39 41.3940.0841.39x40.43x 8.00
4 211 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040915 17 37.11 25.62x25.62x37.1132.49 7.00
5 2 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
061108 2 29.65 27.3027.7127.7128.8229.6528.93 6.00
6 89 Bezák OliverBezák Oliver
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040815 1 29.06 27.3028.5928.5929.0623.4725.33 5.00
7 215 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050601 13 24.37 24.1323.1724.1324.3724.1623.72 4.00
8 163 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050314 7 24.10 23.7122.2923.7124.10xx 3.00
9 38 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070116 12 22.97 x22.9722.97 2.00
10 162 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 15 22.62 22.62x22.62 1.00
11 55 Gál HugoGál Hugo
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
060902 10 21.93 x21.9321.93
12 63 Šupina PavolŠupina Pavol
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
060916 5 20.92 20.9220.0320.92
13 198 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050616 14 20.85 20.8517.4820.85
14 99 Michalička ErikMichalička Erik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041103 4 20.24 x20.2420.24
15 168 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050216 6 20.04 20.04x20.04
16 104 Russo LeandroRusso Leandro
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040502 16 18.65 x18.6518.65
17 178 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 3 18.47 x18.4718.47
18 97 Marťák TomášMarťák Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050109 11 18.45 x18.4518.45
19 100 Mižialko KristiánMižialko Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041103 9 17.39 x17.3917.39
20 212 Ondkanin OliverOndkanin Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050919 8 17.15 17.15x17.15
Celkom 20 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 12.10.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 155 Nagyová NatálieNagyová Natálie
Naša atletikaNaša atletika
041019 2 29.58 27.8523.9227.8529.58x29.22 11.00
2 28 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 22 28.99 28.6428.99-28.99-28.86x 9.00
3 195 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040318 15 24.40 24.40x24.40x23.2220.51 8.00
4 80 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 17 23.57 23.57x23.5721.34x19.19 7.00
5 221 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 21 23.35 22.6419.5422.6421.77x23.35 6.00
6 123 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 19 21.80 21.62x21.62x21.80x 5.00
7 233 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 14 21.58 21.58x21.58x21.0320.04 4.00
8 108 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 18 21.35 20.6320.3319.9920.6321.3521.2720.25 3.00
9 224 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051203 9 19.79 19.79x19.79 2.00
10 266 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050331 13 19.77 19.6219.7719.77 1.00
11 261 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 12 19.67 19.67x19.67
12 23 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050927 11 19.58 19.5816.6119.58
13 25 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041121 6 19.25 19.2518.0719.25
14 120 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 10 19.08 x19.0819.08
15 184 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050604 7 19.05 x19.0519.05
16 122 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 16 17.94 x17.9417.94
17 153 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 1 16.98 16.98x16.98
18 79 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060219 4 16.70 15.2416.7016.70
19 125 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 8 13.91 12.8513.9113.91
192 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050317 20 NM xx0.0
259 Navarčíková NatáliaNavarčíková Natália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041215 3 NM xx0.0
Celkom 21 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 12.10.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 155 Nagyová NatálieNagyová Natálie
Naša atletikaNaša atletika
041019 46.54 46.1644.7146.1643.5043.3546.54 11.00
2 192 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050317 36.00 33.2536.0036.0033.1932.1235.37 9.00
3 80 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 28.03 28.03x28.0326.8026.2627.90 8.00
4 195 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040318 25.75 25.4124.7925.4124.7425.75x 7.00
5 23 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050927 23.94 20.7923.9423.94x21.40x 6.00
6 230 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040411 23.57 23.2623.5723.57x19.9020.10 5.00
7 120 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 23.38 15.9723.3823.38xx22.17 4.00
8 261 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 23.20 23.2021.9723.2022.8620.7822.15 3.00
9 124 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040710 22.15 18.3322.1522.15 2.00
10 109 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 21.01 20.5021.0121.01 1.00
11 221 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 20.79 20.3820.7920.79
12 113 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 19.52 19.4119.5219.52
13 224 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051203 18.44 16.9218.4418.44
14 79 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060219 18.43 x18.4318.43
15 220 Bodíková EmaBodíková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050407 17.78 x17.7817.78
16 108 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 17.16 17.16x17.16
17 66 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 17.10 x17.1017.10
18 234 Reľovská SáraReľovská Sára
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041028 14.59 x14.5914.59
Celkom 18 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(so, 12.10.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 245 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 16 42.32 x36.16x36.1639.6642.32x 11.00
2 90 Demian TomášDemian Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050106 14 35.63 31.26x35.6335.63x32.93x 9.00
3 95 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040517 15 35.60 xx35.6035.6035.09xx 8.00
4 104 Russo LeandroRusso Leandro
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040502 12 34.81 29.1632.5233.6233.62xx34.81 7.00
5 39 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040927 13 32.36 x28.61x28.6126.82x32.36 6.00
6 88 Batka OndrejBatka Ondrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041217 11 28.66 28.26x23.7728.2628.6628.34x 5.00
7 162 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 10 27.97 27.9027.3927.9727.9727.78x27.51 4.00
8 211 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040915 6 25.11 21.2923.5725.1125.11xxx 3.00
9 198 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050616 2 24.99 xx24.9924.99 2.00
10 168 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050216 7 24.62 23.3224.6221.6124.62 1.00
11 99 Michalička ErikMichalička Erik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041103 9 24.52 24.5224.1924.5224.52
12 167 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040420 5 23.80 22.4023.5723.8023.80
13 38 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070116 4 17.54 14.5615.9217.5417.54
3 Baláži PeterBaláži Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040509 1 NM xxx0.0
2 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
061108 3 NM xxx0.0
97 Marťák TomášMarťák Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050109 8 NM xxx0.0
Celkom 16 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 12.10.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 266 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050331 16 40.13 38.2134.93-38.2140.1338.75x 11.00
2 28 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 18 35.35 35.3533.42-35.3533.2332.83x 9.00
3 226 Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050116 15 34.15 31.9332.47-32.4734.1533.90x 8.00
4 66 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 12 30.39 26.4928.56-28.5625.93x30.39 7.00
5 230 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040411 13 28.55 22.3727.34-27.3427.5226.4128.55 6.00
6 233 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 14 28.52 28.5225.83-28.5227.5828.1427.46 5.00
7 184 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050604 11 26.79 26.7925.87-26.7926.1725.6622.73 4.00
8 109 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 9 26.64 26.6425.46-26.6425.9520.8721.91 3.00
9 122 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 10 26.53 25.4326.5326.53 2.00
10 148 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 8 24.81 24.81x24.81 1.00
11 195 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040318 6 24.07 24.0723.6824.07
12 238 Šibová NatáliaŠibová Natália
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050626 17 22.94 19.9722.9422.94
13 123 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 7 22.85 21.9522.8522.85
14 25 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041121 5 21.91 21.9120.6721.91
15 113 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 3 21.55 19.5921.5521.55
16 153 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 4 20.52 x20.5220.52
17 256 Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050829 1 17.40 14.4717.4017.40
18 146 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
050501 2 00.00 xx0.0
Celkom 18 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 12.10.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040409 19 44.43 38.4544.4344.4333.3842.7741.85 11.00
2 242 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 17 43.04 40.54x40.5438.84x43.04 9.00
3 200 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 18 39.13 39.1335.2039.1332.5338.8238.21 8.00
4 95 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040517 16 35.29 32.8626.5632.86x35.0035.29 7.00
5 107 Zubák AdamZubák Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041021 14 35.12 34.6235.1235.1235.12x32.48 6.00
6 164 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040709 13 33.89 31.4733.8933.8927.3632.20x 5.00
7 161 Čapliar FilipČapliar Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
041204 11 30.75 30.26x30.2630.5630.1830.75 4.00
8 215 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050601 9 30.24 28.2130.2430.2428.0526.36x 3.00
9 89 Bezák OliverBezák Oliver
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040815 15 29.65 27.1129.6529.65 2.00
10 173 Mitaš JozefMitaš Jozef
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050125 2 28.72 28.0628.7228.72 1.00
11 176 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040913 12 27.10 27.10x27.10
12 201 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050310 10 26.77 20.5026.7726.77
13 88 Batka OndrejBatka Ondrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041217 5 26.23 26.23x26.23
14 217 Vadoc FilipVadoc Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050127 6 25.79 20.7825.7925.79
15 132 Barilla ArneBarilla Arne
Naša atletikaNaša atletika
040922 7 23.79 23.7920.9223.79
16 59 Jankovský AdamJankovský Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
050805 8 21.08 21.0818.3821.08
17 2 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
061108 1 20.71 15.4620.7120.71
18 62 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070417 3 19.97 19.9719.8919.97
19 165 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040503 4 00.00 xx0.0
Celkom 19 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 16:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Duchoslav, Čapliar, Hodža, Rúrik Duchoslav, Čapliar, Hodža, Rúrik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 30.44 0.197 11.00
2 5 Dániel, Samuel, Andi, Marti Dániel, Samuel, Andi, Marti Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 30.62 0.292 9.00
3 37 Čery, Novák, Sauer, Müller Čery, Novák, Sauer, Müller AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 31.53 0.171 8.00
4 208 Lamanec, Gajdoš, Ondkanin, Chovanec Lamanec, Gajdoš, Ondkanin, Chovanec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 36.83 0.399 1.00
101 Pilát, Gajdoš, Hulka, Šándor Pilát, Gajdoš, Hulka, Šándor CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 DNF 0.383
249 Kafka, Kusek, Sopko, Csontos Kafka, Kusek, Sopko, Csontos AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DQ 0.394
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 16:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Gallik, Barilla, Šmilňák, Šutý Gallik, Barilla, Šmilňák, Šutý Naša atletikaNaša atletika 4 33.61 0.235 6.00
2 104 Russo, Michalička, Plaskoň, Durec Russo, Michalička, Plaskoň, Durec CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 33.78 0.391 5.00
3 213 Smoleň, Hnatko, Vrabec, Nohovec Smoleň, Hnatko, Vrabec, Nohovec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 34.00 0.354 4.00
4 59 Margóč, Jankovský, Janík, Gura Margóč, Jankovský, Janík, Gura BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 35.17 0.190 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 16:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Šimík, Štedrák, Mitaš, Valašík Šimík, Štedrák, Mitaš, Valašík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 33.60 0.195 7.00
2 36 Štefák, Biely, Granský, Petrík Štefák, Biely, Granský, Petrík AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 35.76 0.149 2.00
3 87 Mižialko, Bartoš, Primič, Valko Mižialko, Bartoš, Primič, Valko CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 38.26 0.194
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Duchoslav, Čapliar, Hodža, Rúrik Duchoslav, Čapliar, Hodža, Rúrik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 30.44 0.197 11.00
2 5 Dániel, Samuel, Andi, Marti Dániel, Samuel, Andi, Marti Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 30.62 0.292 9.00
3 37 Čery, Novák, Sauer, Müller Čery, Novák, Sauer, Müller AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 31.53 0.171 8.00
4 179 Šimík, Štedrák, Mitaš, Valašík Šimík, Štedrák, Mitaš, Valašík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 33.60 0.195 7.00
5 135 Gallik, Barilla, Šmilňák, Šutý Gallik, Barilla, Šmilňák, Šutý Naša atletikaNaša atletika 4 33.61 0.235 6.00
6 104 Russo, Michalička, Plaskoň, Durec Russo, Michalička, Plaskoň, Durec CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 33.78 0.391 5.00
7 213 Smoleň, Hnatko, Vrabec, Nohovec Smoleň, Hnatko, Vrabec, Nohovec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 34.00 0.354 4.00
8 59 Margóč, Jankovský, Janík, Gura Margóč, Jankovský, Janík, Gura BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 35.17 0.190 3.00
9 36 Štefák, Biely, Granský, Petrík Štefák, Biely, Granský, Petrík AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 35.76 0.149 2.00
10 208 Lamanec, Gajdoš, Ondkanin, Chovanec Lamanec, Gajdoš, Ondkanin, Chovanec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 36.83 0.399 1.00
11 87 Mižialko, Bartoš, Primič, Valko Mižialko, Bartoš, Primič, Valko CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 38.26 0.194
101 Pilát, Gajdoš, Hulka, Šándor Pilát, Gajdoš, Hulka, Šándor CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 DNF 0.383
249 Kafka, Kusek, Sopko, Csontos Kafka, Kusek, Sopko, Csontos AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DQ 0.394

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 16:30) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 159 Veselská, Krajčovičová, Vanovčanová, Trgová Veselská, Krajčovičová, Vanovčanová, Trgová Naša atletikaNaša atletika 4 31.50 0.185 11.00
2 77 Slobodová, Rolincová, Vargová, Domonkosová Slobodová, Rolincová, Vargová, Domonkosová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 33.76 0.279 6.00
3 119 Kubošná, Tatarková, Ptačinová, Lukašíková Kubošná, Tatarková, Ptačinová, Lukašíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 33.95 0.285 5.00
4 241 Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Jakubášeková Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Jakubášeková ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 34.21 0.451 4.00
5 24 Kissová, Tomanová, Malovecká, Záležáková Kissová, Tomanová, Malovecká, Záležáková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 34.53 0.337 1.00
6 182 Brezanová, Bartošíková, Jenčová, Janíková Brezanová, Bartošíková, Jenčová, Janíková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 34.75 0.385
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 16:30) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 270 Holecová, Urbanovská, Podhorská, Bučková Holecová, Urbanovská, Podhorská, Bučková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 33.01 0.192 9.00
2 256 Krišková, Radváková, Stanová, Vašková Krišková, Radváková, Stanová, Vašková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 33.72 0.310 8.00
3 84 Zacharová, Halásová, Karabová, Horváthová Zacharová, Halásová, Karabová, Horváthová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 33.74 0.163 7.00
4 144 Feglová, Dávidová, Dávidová, Kolozsvaryova Feglová, Dávidová, Dávidová, Kolozsvaryova Naša atletikaNaša atletika 5 34.34 0.214 3.00
5 186 Pilková, Havjerová, Bartošíková, Vendžúrová Pilková, Havjerová, Bartošíková, Vendžúrová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 35.21 0.208
6 115 Paštrnáková, Jakubíková, Baculáková, Jánošíková Paštrnáková, Jakubíková, Baculáková, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 35.89 0.173
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 16:30) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 271 Horecká, Magnerová, Jamborová, Martinčeková Horecká, Magnerová, Jamborová, Martinčeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 34.50 0.187 2.00
2 272 Hudecová, Stehlíková, Trancygierová, Sajdáková Hudecová, Stehlíková, Trancygierová, Sajdáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 34.81 0.397
3 236 Rusnáková, Šibová, Kapcová, Bodíková Rusnáková, Šibová, Kapcová, Bodíková ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 35.00 0.198
4 235 Rusinková, Poperníková, Ščerbatá, Chromová Rusinková, Poperníková, Ščerbatá, Chromová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 35.45 0.383
5 152 Rusnáková, Majerčíková, Antošová, Hlaváčová Rusnáková, Majerčíková, Antošová, Hlaváčová Naša atletikaNaša atletika 6 35.70 0.226
6 255 Šoltésová, Kafková, Hrabovská, Hertnekyová Šoltésová, Kafková, Hrabovská, Hertnekyová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 35.71 0.188
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 159 Veselská, Krajčovičová, Vanovčanová, Trgová Veselská, Krajčovičová, Vanovčanová, Trgová Naša atletikaNaša atletika 4 31.50 0.185 11.00
2 270 Holecová, Urbanovská, Podhorská, Bučková Holecová, Urbanovská, Podhorská, Bučková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 33.01 0.192 9.00
3 256 Krišková, Radváková, Stanová, Vašková Krišková, Radváková, Stanová, Vašková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 33.72 0.310 8.00
4 84 Zacharová, Halásová, Karabová, Horváthová Zacharová, Halásová, Karabová, Horváthová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 33.74 0.163 7.00
5 77 Slobodová, Rolincová, Vargová, Domonkosová Slobodová, Rolincová, Vargová, Domonkosová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 33.76 0.279 6.00
6 119 Kubošná, Tatarková, Ptačinová, Lukašíková Kubošná, Tatarková, Ptačinová, Lukašíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 33.95 0.285 5.00
7 241 Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Jakubášeková Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Jakubášeková ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 34.21 0.451 4.00
8 144 Feglová, Dávidová, Dávidová, Kolozsvaryova Feglová, Dávidová, Dávidová, Kolozsvaryova Naša atletikaNaša atletika 5 34.34 0.214 3.00
9 271 Horecká, Magnerová, Jamborová, Martinčeková Horecká, Magnerová, Jamborová, Martinčeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 34.50 0.187 2.00
10 24 Kissová, Tomanová, Malovecká, Záležáková Kissová, Tomanová, Malovecká, Záležáková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 34.53 0.337 1.00
11 182 Brezanová, Bartošíková, Jenčová, Janíková Brezanová, Bartošíková, Jenčová, Janíková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 34.75 0.385
12 272 Hudecová, Stehlíková, Trancygierová, Sajdáková Hudecová, Stehlíková, Trancygierová, Sajdáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 34.81 0.397
13 236 Rusnáková, Šibová, Kapcová, Bodíková Rusnáková, Šibová, Kapcová, Bodíková ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 35.00 0.198
14 186 Pilková, Havjerová, Bartošíková, Vendžúrová Pilková, Havjerová, Bartošíková, Vendžúrová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 35.21 0.208
15 235 Rusinková, Poperníková, Ščerbatá, Chromová Rusinková, Poperníková, Ščerbatá, Chromová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 35.45 0.383
16 152 Rusnáková, Majerčíková, Antošová, Hlaváčová Rusnáková, Majerčíková, Antošová, Hlaváčová Naša atletikaNaša atletika 6 35.70 0.226
17 255 Šoltésová, Kafková, Hrabovská, Hertnekyová Šoltésová, Kafková, Hrabovská, Hertnekyová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 35.71 0.188
18 115 Paštrnáková, Jakubíková, Baculáková, Jánošíková Paštrnáková, Jakubíková, Baculáková, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 35.89 0.173

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 16:45) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Muránsky, Balogh, Peregrín, Tóth Muránsky, Balogh, Peregrín, Tóth Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:42.41 0.215 11.00
2 94 Plačko, Durec, Gajdoš, Zubák Plačko, Durec, Gajdoš, Zubák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:54.01 0.172 9.00
3 165 Gandel, Galovič, Macháč, Kubiš Gandel, Galovič, Macháč, Kubiš AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 3:03.42 0.291 7.00
4 53 Ambrózi, Jakuš, Šupina, Kothaj Ambrózi, Jakuš, Šupina, Kothaj BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 3:07.00 0.201 6.00
5 216 Ondkanin, Tokarčík, Chovanec, Gajdoš Ondkanin, Tokarčík, Chovanec, Gajdoš ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 3:07.83 0.169 5.00
6 50 Müller, Sauer, Jánošov, Granský Müller, Sauer, Jánošov, Granský AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:14.42 0.245 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 16:45) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Samuel, Rákoci, Puha, Tököly Samuel, Rákoci, Puha, Tököly Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:59.51 0.199 8.00
2 103 Primič, Miča, Demian, Plaskoň Primič, Miča, Demian, Plaskoň CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 3:11.72 0.215 4.00
3 219 Macej, Vrabec, Hnatko, Smoleň Macej, Vrabec, Hnatko, Smoleň ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 3:15.71 0.302 2.00
4 174 Bašo, Ondrášik, Liška, Pavlík Bašo, Ondrášik, Liška, Pavlík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:47.87 0.247 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Muránsky, Balogh, Peregrín, Tóth Muránsky, Balogh, Peregrín, Tóth Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:42.41 0.215 11.00
2 94 Plačko, Durec, Gajdoš, Zubák Plačko, Durec, Gajdoš, Zubák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:54.01 0.172 9.00
3 14 Samuel, Rákoci, Puha, Tököly Samuel, Rákoci, Puha, Tököly Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:59.51 0.199 8.00
4 165 Gandel, Galovič, Macháč, Kubiš Gandel, Galovič, Macháč, Kubiš AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 3:03.42 0.291 7.00
5 53 Ambrózi, Jakuš, Šupina, Kothaj Ambrózi, Jakuš, Šupina, Kothaj BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 3:07.00 0.201 6.00
6 216 Ondkanin, Tokarčík, Chovanec, Gajdoš Ondkanin, Tokarčík, Chovanec, Gajdoš ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 3:07.83 0.169 5.00
7 103 Primič, Miča, Demian, Plaskoň Primič, Miča, Demian, Plaskoň CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 3:11.72 0.215 4.00
8 50 Müller, Sauer, Jánošov, Granský Müller, Sauer, Jánošov, Granský AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:14.42 0.245 3.00
9 219 Macej, Vrabec, Hnatko, Smoleň Macej, Vrabec, Hnatko, Smoleň ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 3:15.71 0.302 2.00
10 174 Bašo, Ondrášik, Liška, Pavlík Bašo, Ondrášik, Liška, Pavlík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:47.87 0.247 1.00

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 17:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Prohácková, Ursíny, Záležáková, Mokryšová Prohácková, Ursíny, Záležáková, Mokryšová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:07.72 0.367 9.00
2 146 Dolníková, Vanovčanová, Kolozsvaryova, Mnichova Dolníková, Vanovčanová, Kolozsvaryova, Mnichova Naša atletikaNaša atletika 4 3:08.76 0.170 8.00
3 187 Hrbasová, Laiferová, Jenčová, Trusková Hrbasová, Laiferová, Jenčová, Trusková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 3:19.20 0.304 6.00
4 236 Jakubášeková, Rusnáková, Kapcová, Chromová Jakubášeková, Rusnáková, Kapcová, Chromová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 3:19.86 0.394 4.00
5 114 Kubošná, Gerátová, Repková, Ptačinová Kubošná, Gerátová, Repková, Ptačinová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 3:20.13 0.164 3.00
6 73 Rolincová, Miháliková, Novosadová, Slobodová Rolincová, Miháliková, Novosadová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 3:21.80 0.373 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 17:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 270 Holecová, Urbanovská, Marčeková, Chukwu Agu Holecová, Urbanovská, Marčeková, Chukwu Agu Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 3:04.49 0.211 11.00
2 21 Šranková, Malovecká, Kissová, Leváková Šranková, Malovecká, Kissová, Leváková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:19.79 0.235 5.00
3 147 Feglová, Krajčovičová, Dávidová, Mikuličková Feglová, Krajčovičová, Dávidová, Mikuličková Naša atletikaNaša atletika 5 3:22.30 0.232 1.00
4 260 Hertnekyová, Radváková, Krotká, Hrabovská Hertnekyová, Radváková, Krotká, Hrabovská AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:29.39 0.222
5 115 Paštrnáková, Jakubíková, Fuchsová, Jánošíková Paštrnáková, Jakubíková, Fuchsová, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:31.13 0.234
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 17:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 274 Jamborová, Martinčeková, Horecká, Tabačarová Jamborová, Martinčeková, Horecká, Tabačarová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 3:15.39 0.250 7.00
2 276 Lukáčová, Magnerová, Sajdáková, Trancygierová Lukáčová, Magnerová, Sajdáková, Trancygierová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 3:24.70 0.188
3 149 Dávidová, Hlaváčová, Antošová, Majerčíková Dávidová, Hlaváčová, Antošová, Majerčíková Naša atletikaNaša atletika 2 3:31.31 0.232
4 232 Rusinková, Poperníková, Šibová, Laktičová Rusinková, Poperníková, Šibová, Laktičová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 3:33.57 0.222
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 270 Holecová, Urbanovská, Marčeková, Chukwu Agu Holecová, Urbanovská, Marčeková, Chukwu Agu Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 3:04.49 0.211 11.00
2 30 Prohácková, Ursíny, Záležáková, Mokryšová Prohácková, Ursíny, Záležáková, Mokryšová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:07.72 0.367 9.00
3 146 Dolníková, Vanovčanová, Kolozsvaryova, Mnichova Dolníková, Vanovčanová, Kolozsvaryova, Mnichova Naša atletikaNaša atletika 4 3:08.76 0.170 8.00
4 274 Jamborová, Martinčeková, Horecká, Tabačarová Jamborová, Martinčeková, Horecká, Tabačarová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 3:15.39 0.250 7.00
5 187 Hrbasová, Laiferová, Jenčová, Trusková Hrbasová, Laiferová, Jenčová, Trusková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 3:19.20 0.304 6.00
6 21 Šranková, Malovecká, Kissová, Leváková Šranková, Malovecká, Kissová, Leváková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:19.79 0.235 5.00
7 236 Jakubášeková, Rusnáková, Kapcová, Chromová Jakubášeková, Rusnáková, Kapcová, Chromová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 3:19.86 0.394 4.00
8 114 Kubošná, Gerátová, Repková, Ptačinová Kubošná, Gerátová, Repková, Ptačinová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 3:20.13 0.164 3.00
9 73 Rolincová, Miháliková, Novosadová, Slobodová Rolincová, Miháliková, Novosadová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 3:21.80