<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 12.10.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 23 10.72 10.5410.0210.5410.4009.3010.72 11.00
2 155 Nagyová NatálieNagyová Natálie
Naša atletikaNaša atletika
04 04 1 09.91 09.7109.9109.9109.6009.61x 9.00
3 28 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 21 09.80 09.3309.8009.80x09.3909.27 8.00
4 66 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 19 09.74 08.9309.4809.4809.7408.98x 7.00
5 230 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 13 09.09 09.0908.5409.09 6.00
6 266 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 20 08.92 08.9208.8608.92x08.5508.81 5.00
7 23 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 17 08.83 08.3308.7708.7708.7208.83x 4.00
8 148 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 16 08.77 08.7108.7708.7708.6008.0408.17 3.00
9 192 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 12 08.69 08.3508.6908.69 2.00
10 120 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 15 08.57 08.5708.5608.57 1.00
11 184 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 14 08.51 08.2508.5108.51
12 109 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 22 08.23 08.23x08.23
13 221 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 18 07.98 07.3307.9807.98
14 127 Repková MonikaRepková Monika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 11 07.87 07.8707.4807.87
15 140 Bankošová BarboraBankošová Barbora
Naša atletikaNaša atletika
05 05 9 07.51 07.5107.1707.51
16 224 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 07.30 07.1807.3007.30
17 220 Bodíková EmaBodíková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 07.10 06.8607.1007.10
18 25 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 8 06.78 06.5306.7806.78
19 261 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 06.74 06.74x06.74
20 131 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 6 06.62 x06.6206.62
21 234 Reľovská SáraReľovská Sára
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 4 06.24 05.4906.2406.24
22 113 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 10 05.84 05.84x05.84
23 259 Navarčíková NatáliaNavarčíková Natália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 04.95 04.9504.5904.95
Celkom 23 pretekárov