<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.10.2019 - 12:20) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.53 0.157
2 207 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.65 0.190
3 250 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.84 0.138
4 56 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.15 0.343
5 60 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 051125 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.43 0.183
6 136 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 2 08.58 0.166
7 135 Gallik MichalGallik Michal 070717 Naša atletikaNaša atletika 1 09.84 0.337
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.10.2019 - 12:20) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.33 0.179
2 204 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.69 0.162
3 9 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.00 0.163
4 133 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 3 08.05 0.171
5 58 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.27 0.188
6 61 Margóč MatejMargóč Matej 060704 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.33 0.163
7 137 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 7 08.91 0.385
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 12.10.2019 - 12:20) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.99 0.159
2 176 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.01 0.148
3 199 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.17 0.186
4 138 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 Naša atletikaNaša atletika 2 08.44 0.157
5 49 Petrík TimotejPetrík Timotej 071119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.09 0.349
19 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DQ 0.022
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.33 0.179
2 134 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.53 0.157
3 207 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.65 0.190
4 204 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.69 0.162
5 250 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.84 0.138
6 243 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.99 0.159
7 9 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.00 0.163
8 176 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.01 0.148
9 133 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 3 08.05 0.171
10 56 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.15 0.343
11 199 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.17 0.186
12 58 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.27 0.188
13 61 Margóč MatejMargóč Matej 060704 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.33 0.163
14 60 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 051125 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.43 0.183
15 138 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 Naša atletikaNaša atletika 2 08.44 0.157
16 136 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 2 08.58 0.166
17 137 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 7 08.91 0.385
18 135 Gallik MichalGallik Michal 070717 Naša atletikaNaša atletika 1 09.84 0.337
19 49 Petrík TimotejPetrík Timotej 071119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.09 0.349
19 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DQ 0.022

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 12.10.2019 - 14:25) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 5 07.35 0.142 11.00
2 37 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.37 0.169 9.00
3 207 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 07.74 0.198 8.00
4 250 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.81 0.151 7.00
5 204 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 07.82 0.171 6.00
6 243 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.91 0.170 5.00
7 9 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.92 0.174 4.00
8 176 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 08.06 0.186 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 12.10.2019 - 14:25) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 133 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 4 08.04 0.196 2.00
2 56 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.05 0.198 1.00
3 61 Margóč MatejMargóč Matej 060704 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.32 0.168
4 138 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 Naša atletikaNaša atletika 1 08.33 0.124
5 58 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.37 0.217
6 199 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.38 0.193
7 60 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 051125 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.49 0.285
8 136 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 8 08.51 0.201
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.10.2019 - 12:45) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 4 08.00 0.142
2 141 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 5 08.45 0.164
3 185 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.52 0.133
4 270 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.82 0.196
5 187 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 040616 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.85 0.167
6 24 Kissová KarolínaKissová Karolína 051121 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.07 0.388
7 271 Horecká LeaHorecká Lea 050331 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.23 0.373
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.10.2019 - 12:45) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 4 08.12 0.243
2 226 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.39 0.153
3 241 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.46 0.281
4 65 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 040526 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.69 0.345
5 274 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.80 0.167
6 129 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.89 0.211
7 126 Ptačinová LuciaPtačinová Lucia 050308 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.19 0.313
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 12.10.2019 - 12:45) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.90 0.180
2 268 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.33 0.134
3 118 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.33 0.141
4 280 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.69 0.149
5 264 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.77 0.208
6 147 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 Naša atletikaNaša atletika 1 09.06 0.156
7 26 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.63 0.273
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 12.10.2019 - 12:45) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= 33 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.34 0.174
1= 251 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.34 0.146
3 84 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.72 0.153
4 277 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.12 0.140
5 191 Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.41 0.315
6 228 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.44 0.303
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.90 0.180
2 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 4 08.00 0.142
3 142 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 4 08.12 0.243
4 268 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.33 0.134
4 118 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.33 0.141
6 33 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.34 0.174
6 251 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.34 0.146
8 226 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.39 0.153
9 141 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 5 08.45 0.164
10 241 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.46 0.281
11 185 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.52 0.133
12 65 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 040526 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.69 0.345
12 280 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.69 0.149
14 84 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.72 0.153
15 264 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.77 0.208
16 274 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.80 0.167
17 270 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.82 0.196
18 187 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 040616 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.85 0.167
19 129 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.89 0.211
20 147 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 Naša atletikaNaša atletika 1 09.06 0.156
21 24 Kissová KarolínaKissová Karolína 051121 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.07 0.388
22 277 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.12 0.140
23 126 Ptačinová LuciaPtačinová Lucia 050308 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.19 0.313
24 271 Horecká LeaHorecká Lea 050331 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.23 0.373
25 191 Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.41 0.315
26 228 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.44 0.303
27 26 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.63 0.273

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 12.10.2019 - 14:35) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.76 0.177 11.00
2 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 5 07.94 0.192 9.00
3 142 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 08.14 0.193 8.00
4 251 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.19 0.201 7.00
5 33 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.29 0.167 6.00
6 118 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.32 0.166 5.00
7 268 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.42 0.185 4.00
8 226 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.49 0.223 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 12.10.2019 - 14:35) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 4 08.28 0.143 2.00
2 241 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.48 0.365 1.00
3 65 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 040526 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.52 0.140
4 185 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.59 0.168
5 280 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.69 0.144
6 84 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.73 0.148
7 264 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.88 0.174
8 274 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.97 0.382
Celkom 8 pretekárov