<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.10.2019 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 103 Primič DanielPrimič Daniel 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 19:09.55 11.00
2 87 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 19:47.66 9.00
3 206 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19:57.88 8.00
4 202 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20:08.61 7.00
5 96 Repta JakubRepta Jakub 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 20:36.08 6.00
6 165 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 20:39.57 5.00
7 105 Torák AdamTorák Adam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23:18.64 4.00
8 86 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 25:48.23 3.00
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.10.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 269 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 16:48.74 11.00
2 275 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 18:06.33 9.00
3 68 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18:20.25 8.00
4 74 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18:54.77 7.00
5 85 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 19:05.62 6.00
6 117 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 19:13.28 5.00
7 255 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19:27.15 4.00
8 123 Najdeková LindaNajdeková Linda 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 20:33.11 3.00
9 267 Bučková AdelinaBučková Adelina 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 20:59.80 2.00
10 235 Rusinková HanaRusinková Hana 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 21:34.10 1.00
11 234 Reľovská SáraReľovská Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21:58.39
MS 128 Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12 22:28.43
Celkom 12 pretekárov