<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Muránsky, Balogh, Peregrín, Tóth Muránsky, Balogh, Peregrín, Tóth Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:42.41 0.215 11.00
2 94 Plačko, Durec, Gajdoš, Zubák Plačko, Durec, Gajdoš, Zubák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:54.01 0.172 9.00
3 165 Gandel, Galovič, Macháč, Kubiš Gandel, Galovič, Macháč, Kubiš AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 3:03.42 0.291 7.00
4 53 Ambrózi, Jakuš, Šupina, Kothaj Ambrózi, Jakuš, Šupina, Kothaj BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 3:07.00 0.201 6.00
5 216 Ondkanin, Tokarčík, Chovanec, Gajdoš Ondkanin, Tokarčík, Chovanec, Gajdoš ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 3:07.83 0.169 5.00
6 50 Müller, Sauer, Jánošov, Granský Müller, Sauer, Jánošov, Granský AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:14.42 0.245 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Samuel, Rákoci, Puha, Tököly Samuel, Rákoci, Puha, Tököly Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:59.51 0.199 8.00
2 103 Primič, Miča, Demian, Plaskoň Primič, Miča, Demian, Plaskoň CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 3:11.72 0.215 4.00
3 219 Macej, Vrabec, Hnatko, Smoleň Macej, Vrabec, Hnatko, Smoleň ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 3:15.71 0.302 2.00
4 174 Bašo, Ondrášik, Liška, Pavlík Bašo, Ondrášik, Liška, Pavlík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:47.87 0.247 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Muránsky, Balogh, Peregrín, Tóth Muránsky, Balogh, Peregrín, Tóth Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:42.41 0.215 11.00
2 94 Plačko, Durec, Gajdoš, Zubák Plačko, Durec, Gajdoš, Zubák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:54.01 0.172 9.00
3 14 Samuel, Rákoci, Puha, Tököly Samuel, Rákoci, Puha, Tököly Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:59.51 0.199 8.00
4 165 Gandel, Galovič, Macháč, Kubiš Gandel, Galovič, Macháč, Kubiš AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 3:03.42 0.291 7.00
5 53 Ambrózi, Jakuš, Šupina, Kothaj Ambrózi, Jakuš, Šupina, Kothaj BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 3:07.00 0.201 6.00
6 216 Ondkanin, Tokarčík, Chovanec, Gajdoš Ondkanin, Tokarčík, Chovanec, Gajdoš ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 3:07.83 0.169 5.00
7 103 Primič, Miča, Demian, Plaskoň Primič, Miča, Demian, Plaskoň CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 3:11.72 0.215 4.00
8 50 Müller, Sauer, Jánošov, Granský Müller, Sauer, Jánošov, Granský AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:14.42 0.245 3.00
9 219 Macej, Vrabec, Hnatko, Smoleň Macej, Vrabec, Hnatko, Smoleň ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 3:15.71 0.302 2.00
10 174 Bašo, Ondrášik, Liška, Pavlík Bašo, Ondrášik, Liška, Pavlík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:47.87 0.247 1.00

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Prohácková, Ursíny, Záležáková, Mokryšová Prohácková, Ursíny, Záležáková, Mokryšová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:07.72 0.367 9.00
2 146 Dolníková, Vanovčanová, Kolozsvaryova, Mnichova Dolníková, Vanovčanová, Kolozsvaryova, Mnichova Naša atletikaNaša atletika 4 3:08.76 0.170 8.00
3 187 Hrbasová, Laiferová, Jenčová, Trusková Hrbasová, Laiferová, Jenčová, Trusková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 3:19.20 0.304 6.00
4 236 Jakubášeková, Rusnáková, Kapcová, Chromová Jakubášeková, Rusnáková, Kapcová, Chromová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 3:19.86 0.394 4.00
5 114 Kubošná, Gerátová, Repková, Ptačinová Kubošná, Gerátová, Repková, Ptačinová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 3:20.13 0.164 3.00
6 73 Rolincová, Miháliková, Novosadová, Slobodová Rolincová, Miháliková, Novosadová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 3:21.80 0.373 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 270 Holecová, Urbanovská, Marčeková, Chukwu Agu Holecová, Urbanovská, Marčeková, Chukwu Agu Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 3:04.49 0.211 11.00
2 21 Šranková, Malovecká, Kissová, Leváková Šranková, Malovecká, Kissová, Leváková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:19.79 0.235 5.00
3 147 Feglová, Krajčovičová, Dávidová, Mikuličková Feglová, Krajčovičová, Dávidová, Mikuličková Naša atletikaNaša atletika 5 3:22.30 0.232 1.00
4 260 Hertnekyová, Radváková, Krotká, Hrabovská Hertnekyová, Radváková, Krotká, Hrabovská AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:29.39 0.222
5 115 Paštrnáková, Jakubíková, Fuchsová, Jánošíková Paštrnáková, Jakubíková, Fuchsová, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:31.13 0.234
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 274 Jamborová, Martinčeková, Horecká, Tabačarová Jamborová, Martinčeková, Horecká, Tabačarová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 3:15.39 0.250 7.00
2 276 Lukáčová, Magnerová, Sajdáková, Trancygierová Lukáčová, Magnerová, Sajdáková, Trancygierová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 3:24.70 0.188
3 149 Dávidová, Hlaváčová, Antošová, Majerčíková Dávidová, Hlaváčová, Antošová, Majerčíková Naša atletikaNaša atletika 2 3:31.31 0.232
4 232 Rusinková, Poperníková, Šibová, Laktičová Rusinková, Poperníková, Šibová, Laktičová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 3:33.57 0.222
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 270 Holecová, Urbanovská, Marčeková, Chukwu Agu Holecová, Urbanovská, Marčeková, Chukwu Agu Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 3:04.49 0.211 11.00
2 30 Prohácková, Ursíny, Záležáková, Mokryšová Prohácková, Ursíny, Záležáková, Mokryšová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:07.72 0.367 9.00
3 146 Dolníková, Vanovčanová, Kolozsvaryova, Mnichova Dolníková, Vanovčanová, Kolozsvaryova, Mnichova Naša atletikaNaša atletika 4 3:08.76 0.170 8.00
4 274 Jamborová, Martinčeková, Horecká, Tabačarová Jamborová, Martinčeková, Horecká, Tabačarová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 3:15.39 0.250 7.00
5 187 Hrbasová, Laiferová, Jenčová, Trusková Hrbasová, Laiferová, Jenčová, Trusková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 3:19.20 0.304 6.00
6 21 Šranková, Malovecká, Kissová, Leváková Šranková, Malovecká, Kissová, Leváková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:19.79 0.235 5.00
7 236 Jakubášeková, Rusnáková, Kapcová, Chromová Jakubášeková, Rusnáková, Kapcová, Chromová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 3:19.86 0.394 4.00
8 114 Kubošná, Gerátová, Repková, Ptačinová Kubošná, Gerátová, Repková, Ptačinová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 3:20.13 0.164 3.00
9 73 Rolincová, Miháliková, Novosadová, Slobodová Rolincová, Miháliková, Novosadová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 3:21.80 0.373 2.00
10 147 Feglová, Krajčovičová, Dávidová, Mikuličková Feglová, Krajčovičová, Dávidová, Mikuličková Naša atletikaNaša atletika 5 3:22.30 0.232 1.00
11 276 Lukáčová, Magnerová, Sajdáková, Trancygierová Lukáčová, Magnerová, Sajdáková, Trancygierová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 3:24.70 0.188
12 260 Hertnekyová, Radváková, Krotká, Hrabovská Hertnekyová, Radváková, Krotká, Hrabovská AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:29.39 0.222
13 115 Paštrnáková, Jakubíková, Fuchsová, Jánošíková Paštrnáková, Jakubíková, Fuchsová, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:31.13 0.234
14 149 Dávidová, Hlaváčová, Antošová, Majerčíková Dávidová, Hlaváčová, Antošová, Majerčíková Naša atletikaNaša atletika 2 3:31.31 0.232
15 232 Rusinková, Poperníková, Šibová, Laktičová Rusinková, Poperníková, Šibová, Laktičová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 3:33.57 0.222