<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Granský DávidGranský Dávid 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:09.16 11.00
2 107 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:09.64 9.00
3 48 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:09.97 8.00
4 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.97 7.00
5 208 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:19.44 6.00
6 5 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:21.36 5.00
7 249 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:22.18 4.00
8 36 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:29.46 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 244 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:25.61 3.00
2 57 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:31.00 1.00
3 41 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:31.03
4 213 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:36.32
5 219 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:36.68
6 53 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:43.98
7 247 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 3:00.47
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Granský DávidGranský Dávid 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:09.16 11.00
2 107 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:09.64 9.00
3 48 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:09.97 8.00
4 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.97 7.00
5 208 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:19.44 6.00
6 5 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:21.36 5.00
7 249 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:22.18 4.00
8 244 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:25.61 3.00
9 36 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:29.46 2.00
10 57 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:31.00 1.00
11 41 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:31.03
12 213 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:36.32
13 219 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:36.68
14 53 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:43.98
15 247 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 3:00.47

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 278 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:28.45 11.00
2 116 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:32.67 9.00
3 121 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:33.95 8.00
4 157 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 5 2:34.82 7.00
5 119 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:38.33 6.00
6 189 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:39.58 5.00
7 32 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:40.08 4.00
8 73 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:47.59
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:43.46 3.00
2 276 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:46.59 2.00
3 78 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:47.52 1.00
4 194 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:47.80
5 252 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:48.53
6 146 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 2:49.02
7 263 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:51.46
8 284 Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:58.64
9 223 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 3:01.43
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 278 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:28.45 11.00
2 116 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:32.67 9.00
3 121 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:33.95 8.00
4 157 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 5 2:34.82 7.00
5 119 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:38.33 6.00
6 189 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:39.58 5.00
7 32 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:40.08 4.00
8 34 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:43.46 3.00
9 276 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:46.59 2.00
10 78 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:47.52 1.00
11 73 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:47.59
12 194 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:47.80
13 252 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:48.53
14 146 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 2:49.02
15 263 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:51.46
16 284 Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:58.64
17 223 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 3:01.43