<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 15:40) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 17.21 0.167 11.00
2 37 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.30 0.213 9.00
3 19 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 17.57 0.188 8.00
4 250 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 18.74 0.173 6.00
5 133 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 2 19.03 0.184 4.00
6 204 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 19.27 0.217 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 15:40) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.56 0.155 7.00
2= 207 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 19.09 0.207 2.50
2= 246 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.09 0.168 2.50
4 56 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 19.44 0.182
5 136 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 6 20.36 0.237
6 216 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.74 0.235
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 15:40) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.00 0.300
2 199 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.34 0.185
3 58 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.52 0.253
4 137 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 2 21.93 0.343
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 12.10.2019 - 15:40) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Hodža MichalHodža Michal 040110 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.82 0.207 5.00
2 61 Margóč MatejMargóč Matej 060704 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.40 0.180
3 52 Zelený FilipZelený Filip 051023 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.81 0.201
4 174 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.10 0.320
5 135 Gallik MichalGallik Michal 070717 Naša atletikaNaša atletika 4 24.77 0.265
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 17.21 0.167 11.00
2 37 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.30 0.213 9.00
3 19 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 17.57 0.188 8.00
4 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.56 0.155 7.00
5 250 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 18.74 0.173 6.00
6 166 Hodža MichalHodža Michal 040110 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.82 0.207 5.00
7 133 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 2 19.03 0.184 4.00
8 207 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 19.09 0.207 2.50
8 246 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.09 0.168 2.50
10 204 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 19.27 0.217 1.00
11 56 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 19.44 0.182
12 209 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.00 0.300
13 199 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.34 0.185
14 136 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 6 20.36 0.237
15 61 Margóč MatejMargóč Matej 060704 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.40 0.180
16 58 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.52 0.253
17 216 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.74 0.235
18 52 Zelený FilipZelený Filip 051023 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.81 0.201
19 137 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 2 21.93 0.343
20 174 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.10 0.320
21 135 Gallik MichalGallik Michal 070717 Naša atletikaNaša atletika 4 24.77 0.265

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 15:55) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.63 0.181 11.00
2 35 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.09 0.217 9.00
3 142 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 5 19.55 0.343 8.00
4 30 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.09 0.396 6.00
5 268 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.15 0.359 5.00
6 141 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 2 20.58 0.334 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 15:55) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.00 0.175 7.00
2 188 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 20.37 0.377 4.00
3 158 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 2 20.54 0.160 3.00
4 116 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 20.63 0.213 1.00
5 193 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.85 0.179
6 185 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 20.87 0.171
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.10.2019 - 15:55) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.86 0.325
2 280 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.25 0.357
3 187 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 040616 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.37 0.190
4 240 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.58 0.171
5 273 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.01 0.165
6 228 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.27 0.398
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.63 0.181 11.00
2 35 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.09 0.217 9.00
3 142 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 5 19.55 0.343 8.00
4 33 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.00 0.175 7.00
5 30 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.09 0.396 6.00
6 268 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.15 0.359 5.00
7 188 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 20.37 0.377 4.00
8 158 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 2 20.54 0.160 3.00
9 141 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 2 20.58 0.334 2.00
10 116 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 20.63 0.213 1.00
11 193 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.85 0.179
12 241 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.86 0.325
13 185 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 20.87 0.171
14 280 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.25 0.357
15 187 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 040616 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.37 0.190
16 240 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.58 0.171
17 273 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.01 0.165
18 228 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.27 0.398