<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 12.10.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 17 14.69 x12.9212.9214.5714.5214.69 11.00
2 245 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 16 12.15 11.1512.0012.0012.15xx 9.00
3 95 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 15 12.02 11.7911.3311.7911.2712.0212.01 8.00
4 89 Bezák OliverBezák Oliver
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 13 12.02 11.0212.0212.0211.3111.52x 7.00
5 3 Baláži PeterBaláži Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 1 10.60 10.6010.1210.6010.1109.7810.27 6.00
6 214 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 14 10.51 10.5108.7210.5109.2810.11x 5.00
7 162 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 12 10.21 09.2409.7009.7009.5910.21x 4.00
8 211 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 11 09.81 09.3209.6309.63x09.8109.67 3.00
9 94 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 2 09.53 09.1009.5309.53 2.00
10 101 Pilát AdamPilát Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 10 09.37 09.3709.1609.37 1.00
11 168 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 7 09.28 08.3109.2809.28
12 97 Marťák TomášMarťák Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 8 09.23 09.0509.2309.23
13 172 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 08.51 x08.5108.51
14 198 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 08.45 x08.4508.45
15 215 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 4 08.35 08.3508.2108.35
16 217 Vadoc FilipVadoc Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 08.31 08.3108.1008.31
17 88 Batka OndrejBatka Ondrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 9 06.87 x06.8706.87
Celkom 17 pretekárov