<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.10.2019 - 12:10) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 14.51 0.160 11.00
2 35 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.62 0.177 9.00
3 159 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 16.12 0.183 8.00
4 82 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 16.55 0.135 7.00
5 251 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.80 0.200 6.00
6 154 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 7 16.95 0.157 5.00
7 27 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.79 0.219 2.00
8 124 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 23.54 0.202
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.10.2019 - 12:10) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 239 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.20 0.325 4.00
2 70 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.38 0.180 3.00
3 194 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 19.82 0.187 1.00
4 227 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.31 0.325
5 186 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 20.55 0.364
6 111 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 21.91 0.192
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 14.51 0.160 11.00
2 35 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.62 0.177 9.00
3 159 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 16.12 0.183 8.00
4 82 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 16.55 0.135 7.00
5 251 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.80 0.200 6.00
6 154 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 7 16.95 0.157 5.00
7 239 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.20 0.325 4.00
8 70 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.38 0.180 3.00
9 27 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.79 0.219 2.00
10 194 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 19.82 0.187 1.00
11 227 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.31 0.325
12 186 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 20.55 0.364
13 111 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 21.91 0.192
14 124 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 23.54 0.202