<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (12. 10. 2019)

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.10.2019 - 13:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 164 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 5:32.29 11.00
2 93 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 5:33.19 9.00
3 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:35.31 8.00
4 167 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 5:46.97 7.00
5 210 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 5:50.81 6.00
6 201 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 5:52.16 5.00
7 106 Valko AndrejValko Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 6:16.86 4.00
8 100 Mižialko KristiánMižialko Kristián 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 6:25.70 3.00
9 175 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 6:42.31 2.00
10 160 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 6:57.91 1.00
Celkom 10 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.10.2019 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 196 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 6:15.56 11.00
2 262 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 6:17.30 9.00
3 183 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 6:19.20 8.00
4 21 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 6:28.73 7.00
5 122 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 6:31.35 6.00
6 181 Bartošíková EllaBartošíková Ella 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 6:33.28 5.00
7 131 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 6:45.54 4.00
8 77 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 6:46.01 3.00
9 229 Laktičová DominikaLaktičová Dominika 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 6:52.94 2.00
10 130 Tomaníková KatarínaTomaníková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12 6:56.54 1.00
11 111 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 6:58.03
12 81 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 7:45.99
13 186 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 8:10.05
Celkom 13 pretekárov