<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)
Sedemboj - Ženy
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 2550
KIimačková SoňaKIimačková Soňa 750504 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} DNF
Karperová MiriamKarperová Miriam 750104 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Celkom 3 pretekári
Sedemboj - Juniorky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava{8} 4232
2 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 3890
3 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 3806
4 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 3734
5 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel Svit{8} 3567
6 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 3395
Celkom 6 pretekárov
Sedemboj - Dorastenky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG Nitra{8} 5001
2 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika Bratislava{8} 4284
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 3915
4 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel Svit{8} 3725
5 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 3674
6 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 3662
7 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel Žilina{8} 3581
8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC Bratislava{8} 3535
9 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 3323
10 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 3320
MS Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 3134
12 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 2228
13 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 1625
14 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG Nitra{8} 0887
15 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár Nitra{8} 0739
Celkom 15 pretekárov
Sedemboj - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium Košice{8} 4321
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové Zámky{8} 4268
3 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG Nitra{8} 3722
4 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletika{8} 3716
5 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletika{8} 3560
6 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 3427
7 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC Malacky{8} 3311
8 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 3285
9 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 3000
10 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU Košice{8} 2915
11 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletika{8} 2905
12 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2864
13 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 2847
14 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletika{8} 2820
15 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2779
16 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2730
17 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 AK Slávia UK Bratislava{8} 2718
18 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC Malacky{8} 2715
19 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC Malacky{8} 2679
20 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2664
21 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC Malacky{8} 2430
22 Spustová EmíliaSpustová Emília 051206 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2340
23 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 Atletický klub AC Malacky{8} 2182
24 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU Košice{8} 1952
25 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletika{8} 1890
26 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1830
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC Malacky{8} DNF
Celkom 27 pretekárov
Deväťboj - Starší žiaci
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel Svit{8} 4568
2 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 4306
3 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletika{8} 4241
4 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU Košice{8} 4144
5 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU Košice{8} 3933
6 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC Malacky{8} 3843
7 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC Malacky{8} 3795
8 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital Bratislava{8} 3792
9 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 3430
10 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia Trnava{8} 3328
11 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia Trnava{8} 3232
12 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletika{8} 3115
13 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG Nitra{8} 2585
Celkom 13 pretekárov
Desaťboj - Juniori
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 5665
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 4990
GabrieI ŠtefanGabrieI Štefan 010323 ŠK ŠOG Nitra{8} DNF
Celkom 3 pretekári
Desaťboj - Dorastenci
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 5577
2 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletika{8} 5205
3 Liška AdamLiška Adam 030516 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2540
Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Celkom 4 pretekári