<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 03 Naša atletikaNaša atletika 4 07.83
2 87 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.15
3 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.33
4 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.52
5 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.93
6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.18
7 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.21
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.19
2 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 07 Naša atletikaNaša atletika 2 09.41
3 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 060912 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.48
4 Belica BorisBelica Boris 081216 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.91
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 03 Naša atletikaNaša atletika 4 07.83
2 87 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.15
3 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.33
4 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.52
5 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.93
6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.18
7 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.19
8 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.21
9 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 07 Naša atletikaNaša atletika 2 09.41
10 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 060912 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.48
11 Belica BorisBelica Boris 081216 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.91

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.46 726.00
2 51 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.72 643.00
3 60 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.80 619.00
4 57 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.86 601.00
5 61 Belluš MartinBelluš Martin 040420 04 Naša atletikaNaša atletika 1 07.86 601.00
6 54 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.87 598.00
7 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.88 595.00
Poznámky:
7. draha 851 1. draha 859
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Niko AdrianNiko Adrian 040424 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.76 631.00
2 52 Kocian JakubKocian Jakub 040309 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.07 540.00
3 55 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.23 495.00
4 56 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.29 478.00
5 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.39 452.00
6 53 Vanko MarekVanko Marek 040920 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.67 381.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.46 726.00
2 51 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.72 643.00
3 58 Niko AdrianNiko Adrian 040424 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.76 631.00
4 60 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.80 619.00
5 57 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.86 601.00
5 61 Belluš MartinBelluš Martin 040420 04 Naša atletikaNaša atletika 1 07.86 601.00
7 54 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.87 598.00
8 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.88 595.00
9 52 Kocian JakubKocian Jakub 040309 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.07 540.00
10 55 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.23 495.00
11 56 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.29 478.00
12 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.39 452.00
13 53 Vanko MarekVanko Marek 040920 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.67 381.00

60 m - Ženy

(ne, 26.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletikaNaša atletika 5 08.11
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.36
3 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.20
4 Giertl LujzaGiertl Lujza 030509 03 Naša atletikaNaša atletika 6 09.22
5 Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 05 Naša atletikaNaša atletika 1 09.86
6 Slezáková RegínaSlezáková Regína 090903 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.01
Salaiová VanesaSalaiová Vanesa 080212 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 15:05) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.70
Celkom 1 pretekári

60 m - Staršie žiačky

(so, 25.5.2019 - 15:05) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.40
2 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 05 Naša atletikaNaša atletika 3 08.59
3 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 5 08.60
4 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 05 Naša atletikaNaša atletika 2 09.04
Grygerova NatáliaGrygerova Natália 050211 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Celkom 6 pretekárov