<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

200 m - Muži

(so, 25.5.2019 - 17:05) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 21.33
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 22.01
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori

(so, 25.5.2019 - 17:05) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.45
2 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 25.42
Celkom 2 pretekári

200 m - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 17:05) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 23.08
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 24.54
3 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.16
Celkom 3 pretekári

200 m - Ženy

(so, 25.5.2019 - 17:30) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 29.23 537.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 17:30) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 26.36 766.00
2 5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.39 763.00
3 6 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 27.27 690.00
4 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.52 669.00
5 2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 27.87 641.00
6 4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 29.98 483.00
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 25.5.2019 - 17:00) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.47
2 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.24
3 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 Naša atletikaNaša atletika 3 29.93
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 17:00) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.97
2 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 28.03
3 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 28.24
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 25.5.2019 - 17:20) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.13 875.00
2 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 27.05 708.00
3 13 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.13 701.00
4 14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.69 655.00
5 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 27.83 644.00
6 9 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.00 631.00
20 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
18 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.5.2019 - 17:20) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 27.10 704.00
2 10 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 27.52 669.00
3 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.76 650.00
4 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 28.14 620.00
5 15 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 28.19 616.00
6 16 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 29.10 547.00
7 17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 31.00 414.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.13 875.00
2 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 27.05 708.00
3 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 27.10 704.00
4 13 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.13 701.00
5 10 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 27.52 669.00
6 14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.69 655.00
7 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.76 650.00
8 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 27.83 644.00
9 9 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.00 631.00
10 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 28.14 620.00
11 15 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 28.19 616.00
12 16 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 29.10 547.00
13 17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 31.00 414.00
20 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
18 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS

200 m - Staršie žiačky

(so, 25.5.2019 - 17:00) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.99
Celkom 1 pretekári