<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

Skok do výšky - Juniori

(so, 25.5.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 151154157160163166169172175178181184187 Body
1 65 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 2 181 ----o-oxxoooxoxxx 636.00
2 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 160 -o-oxxx 464.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145148151154157160163166169172175178181184187191194 Body
1 68 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 4 191 ----------oxooxoxooxxx 723.00
2 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 3 175 ---------xoxoxxx 585.00
3 69 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 172 ---------oxxx 560.00
4 67 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 1 163 oooooxoxxoxxx 488.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135138141144147150153156159162165168171 Body
1 51 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 13 171 oo-oooooooooxxoxxx 552.00
2 54 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 12 162 ---ooooxoxxooxxx 480.00
3 57 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 8 159 oooooooooxxx 457.00
4 63 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 11 159 o-oooooxooxxx 457.00
5 58 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 10 159 o-ooooooxxoxxx 457.00
6 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 153 oxoxooxxoooxxx 411.00
7 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 4 150 oxxooxxooxxoxxx 389.00
8= 55 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 147 oooxoxoxxx 367.00
8= 60 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 7 147 oo-xoxoxxx 367.00
10 53 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 6 144 oxoooxx- 345.00
11 52 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 144 oxxooxxoxxx 345.00
12 61 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
04 04 9 138 oox- 303.00
13 56 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 2 135 oxxx 283.00
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 25.5.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 131 Body
1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
99 99 1 NM xxx 0.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 131134137140143146149152155158161164167170 Body
1 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 6 158 ---o-oooooxxx 712.00
2 5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 5 158 -o-o-oooxooxxx 712.00
3 4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 3 146 -ooxoxoxoxxx 577.00
4 2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 143 ooxooxoxxx 544.00
5 3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 1 143 oxoxoxoxoxxx 544.00
6 6 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
01 01 4 143 -oxxooxxoxx 544.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125128131134137140143146149152155158161164167170173176 Body
1 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 15 161 -----o-oo-o-oxxx 747.00
2 9 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 13 152 -----ooooxoxxx 644.00
3= 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 149 oooooooooxxx 610.00
3= 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 12 149 ---ooooooxxx 610.00
5 10 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 11 149 --oooxxoxoooxxx 610.00
6 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 10 143 -ooooooxxx 544.00
7 16 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 14 143 --ooooxoxxx 544.00
8 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 9 137 oooooxxx 481.00
9 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 7 137 oooxooxxx 481.00
10 15 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 1 137 ooooxxoxxx 481.00
11 13 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 8 131 oxxoxoxxx 419.00
18 Holešová NatáliaHolešová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 3 DNS 0.00
20 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 5 DNS 0.00
17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 2 NM xxx 0.00
14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 4 NM xxx 0.00
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (so, 25.5.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120123126129132135138141144147150153156159162165 Body
1 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 13 162 -------oooooooxxoxxx 759.00
2 32 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 10 153 -----o-oooxooxxx 655.00
3 34 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 153 -------ooooxxoxx- 655.00
4 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 9 147 -----o-oxxooxxx 588.00
5= 48 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 7 144 oooooooooxxx 555.00
5= 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 8 144 ---ooooooxxx 555.00
7 47 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 1 141 oxooxoxoxoxxoxoxxx 523.00
8 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 12 135 ----ooxxx 460.00
9 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 6 132 xoooxoxxoxxx 429.00
10 45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 5 129 oooxoxxx 399.00
11 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 2 129 oxooxxoxxx 399.00
12 33 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 4 123 ooxxx 340.00
13 31 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
05 05 3 123 oxoxxx 340.00
Celkom 13 pretekárov
Staršie žiačky B (so, 25.5.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 117120123126129132135138141144147150153156 Body
1 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 7 144 -oooooxoooxoxxx 555.00
2 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 12 135 -ooooxxoxxoxxx 460.00
3 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 2 132 -oooooxxx 429.00
4= 40 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 8 132 ooooxooxx 429.00
4= 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 13 132 -oooxooxxx 429.00
6 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 132 ooooxoxxoxxx 429.00
7 50 Spustová EmíliaSpustová Emília
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 6 129 -ooxxooxxx 399.00
8 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 9 129 -xoooxoxxx 399.00
9 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 3 129 -oooxxoxxx 399.00
10 38 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 10 129 oxxoxoxoxxoxxx 399.00
11 39 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 120 oxxoxxx 312.00
29 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 5 NM xxx
49 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 14 NM xxx
30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 4 NM xxx
Celkom 14 pretekárov