<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 4 07.83
2 87 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.15
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.33
4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.52
5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.93
6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.18
7 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.21
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.19
2 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 09.41
3 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.48
4 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.91
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 4 07.83
2 87 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.15
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.33
4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.52
5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.93
6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.18
7 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.19
8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.21
9 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 09.41
10 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.48
11 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.91

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.46 726.00
2 51 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.72 643.00
3 60 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.80 619.00
4 57 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.86 601.00
5 61 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 1 07.86 601.00
6 54 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.87 598.00
7 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.88 595.00
Poznámky:
7. draha 851 1. draha 859
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.76 631.00
2 52 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.07 540.00
3 55 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.23 495.00
4 56 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.29 478.00
5 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.39 452.00
6 53 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.67 381.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.46 726.00
2 51 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.72 643.00
3 58 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.76 631.00
4 60 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.80 619.00
5 57 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.86 601.00
5 61 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 1 07.86 601.00
7 54 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.87 598.00
8 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.88 595.00
9 52 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.07 540.00
10 55 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.23 495.00
11 56 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.29 478.00
12 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.39 452.00
13 53 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.67 381.00

60 m - Ženy

(ne, 26.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 08.11
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.36
3 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.20
4 Giertl LujzaGiertl Lujza 03 03 Naša atletikaNaša atletika 6 09.22
5 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 09.86
6 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.01
Salaiová VanesaSalaiová Vanesa 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 15:05) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.70
Celkom 1 pretekári

60 m - Staršie žiačky

(so, 25.5.2019 - 15:05) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.40
2 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 08.59
3 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 5 08.60
4 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 09.04
Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Celkom 6 pretekárov

100 m - Muži

(so, 25.5.2019 - 14:15) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.98
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniori

(so, 25.5.2019 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.63 725.00
2 65 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.75 701.00
64 GabrieI ŠtefanGabrieI Štefan 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNF
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 25.5.2019 - 14:15) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.05
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 14:15) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.55
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 12.15
3 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.51
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 25.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.79 693.00
2 69 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.19 614.00
3 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 3 12.50 556.00
4 67 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.01 466.00
Celkom 4 pretekári

100 m - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 14:10) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.26
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.41
3 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.00
4 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 Naša atletikaNaša atletika 1 13.83
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.10
2 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.54
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.72
85 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Celkom 4 pretekári

150 m - Muži

(so, 25.5.2019 - 16:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 4 15.77
Celkom 1 pretekári

150 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 4 18.11
2 87 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.64
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.46
4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 21.92
5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.44
6 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 23.15
7 88 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.33
8 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 23.95
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:50) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.55
2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.07
3 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 25.38
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 4 18.11
2 87 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.64
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.46
4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 21.92
5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.44
6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.55
7 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.07
8 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 23.15
9 88 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.33
10 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 23.95
11 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 25.38

150 m - Juniori

(so, 25.5.2019 - 16:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 20.32
Celkom 1 pretekári

150 m - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 16:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 17.46
2 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.62
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.06
Celkom 3 pretekári

150 m - Ženy

(ne, 26.5.2019 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 20.15
2 Giertl LujzaGiertl Lujza 03 03 Naša atletikaNaša atletika 1 22.65
3 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.10
4 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 24.91
5 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 25.08
Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

150 m - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 16:25) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 18.55
Celkom 1 pretekári

150 m - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 16:25) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.31
Celkom 1 pretekári

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 25.5.2019 - 16:15) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 20.28
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 6 20.41
3 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 20.44
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 20.90
5 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 21.24
Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 01 (so, 25.5.2019 - 16:00) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.05 891.00
2 47 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 19.19 874.00
3 48 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 6 19.70 812.00
4 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.89 789.00
5 45 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 20.23 750.00
34 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 25.5.2019 - 16:00) official Vietor: +2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 19.77 804.00
2 32 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 20.22 751.00
3 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.30 742.00
4 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.48 721.00
5 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 20.61 706.00
6 31 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 21.02 661.00
7 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 21.15 647.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 25.5.2019 - 16:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 20.55 713.00
2 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.85 680.00
3 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 21.09 653.00
4 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.09 653.00
5 38 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.75 584.00
6 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.94 564.00
7 49 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.22 536.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 25.5.2019 - 16:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 22.02 556.00
2 40 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.11 547.00
3 50 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.24 534.00
4 29 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 23.07 455.00
5 39 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.41 424.00
6 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 23.48 417.00
7 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 23.61 406.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.05 891.00
2 47 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 19.19 874.00
3 48 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 6 19.70 812.00
4 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 19.77 804.00
5 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.89 789.00
6 32 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 20.22 751.00
7 45 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 20.23 750.00
8 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.30 742.00
9 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.48 721.00
10 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 20.55 713.00
11 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 20.61 706.00
12 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.85 680.00
13 31 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 21.02 661.00
14 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 21.09 653.00
14 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.09 653.00
16 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 21.15 647.00
17 38 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.75 584.00
18 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.94 564.00
19 33 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 22.02 556.00
20 40 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.11 547.00
21 49 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.22 536.00
22 50 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.24 534.00
23 29 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 23.07 455.00
24 39 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.41 424.00
25 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 23.48 417.00
26 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 23.61 406.00
34 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS

200 m - Muži

(so, 25.5.2019 - 17:05) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 4 21.33
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 22.01
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori

(so, 25.5.2019 - 17:05) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.45
2 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 25.42
Celkom 2 pretekári

200 m - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 17:05) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 23.08
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 24.54
3 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.16
Celkom 3 pretekári

200 m - Ženy

(so, 25.5.2019 - 17:30) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 29.23 537.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 17:30) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 26.36 766.00
2 5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.39 763.00
3 6 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 27.27 690.00
4 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.52 669.00
5 2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 27.87 641.00
6 4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 29.98 483.00
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 25.5.2019 - 17:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.47
2 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.24
3 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 Naša atletikaNaša atletika 3 29.93
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 17:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.97
2 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 28.03
3 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 28.24
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 25.5.2019 - 17:20) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.13 875.00
2 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 27.05 708.00
3 13 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.13 701.00
4 14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.69 655.00
5 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 27.83 644.00
6 9 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.00 631.00
20 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
18 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.5.2019 - 17:20) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 27.10 704.00
2 10 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 27.52 669.00
3 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.76 650.00
4 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 28.14 620.00
5 15 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 28.19 616.00
6 16 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 29.10 547.00
7 17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 31.00 414.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.13 875.00
2 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 27.05 708.00
3 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 27.10 704.00
4 13 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.13 701.00
5 10 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 27.52 669.00
6 14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.69 655.00
7 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.76 650.00
8 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 27.83 644.00
9 9 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.00 631.00
10 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 28.14 620.00
11 15 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 28.19 616.00
12 16 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 29.10 547.00
13 17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 31.00 414.00
20 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
18 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS

200 m - Staršie žiačky

(so, 25.5.2019 - 17:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.99
Celkom 1 pretekári

400 m - Juniori

(so, 25.5.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 0:55.38 584.00
2 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:58.65 460.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 25.5.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:53.94 642.00
2 69 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:57.41 506.00
3 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 6 0:58.17 478.00
4 67 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 1:08.42 172.00
Celkom 4 pretekári

800 m - Ženy

(ne, 26.5.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:55.12 412.00
Celkom 1 pretekári

800 m - Juniorky

(ne, 26.5.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:31.32 676.00
2 4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:33.67 648.00
3 6 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 2:36.04 619.00
4 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:36.58 613.00
5 3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:50.90 454.00
6 5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:53.35 429.00
Celkom 6 pretekárov

800 m - Dorastenky

(ne, 26.5.2019 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:19.08 836.00
2 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:36.82 610.00
3 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14 2:39.80 575.00
4 15 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:40.62 566.00
5 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 2:42.03 550.00
6 13 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:49.58 468.00
7 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:51.31 450.00
8 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 9 2:53.31 430.00
9 10 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 10 2:57.78 386.00
10 9 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:58.54 379.00
11 16 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 3:06.07 311.00
12 14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 15 3:10.36 275.00
13 17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 3:18.87 210.00
20 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF
18 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 DNF
Celkom 15 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh A (ne, 26.5.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:30.96 681.00
2 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:37.44 603.00
3 45 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:43.72 531.00
4 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:44.76 519.00
5 47 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:48.14 483.00
6 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:48.83 476.00
7 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:52.71 436.00
8 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 2:52.90 434.00
9 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 8 2:56.86 395.00
10 33 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 3:00.42 361.00
11 31 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 3:01.31 353.00
12 48 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 10 3:04.96 320.00
13 32 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 9 3:17.21 222.00
Celkom 13 pretekárov
Beh B (ne, 26.5.2019 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 2:41.41 557.00
2 38 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:41.91 551.00
3 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:45.03 517.00
4 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 2:48.52 479.00
5 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 2:49.74 466.00
6 49 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:50.59 457.00
7 50 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 2:50.97 454.00
8 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:51.07 453.00
9 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 3:00.53 360.00
10 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 3:04.31 326.00
11 39 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 3:09.78 280.00
12 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:16.00 231.00
13 29 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 7 3:26.24 160.00
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:30.96 681.00
2 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:37.44 603.00
3 40 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 2:41.41 557.00
4 38 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:41.91 551.00
5 45 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:43.72 531.00
6 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:44.76 519.00
7 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:45.03 517.00
8 47 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:48.14 483.00
9 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 2:48.52 479.00
10 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:48.83 476.00
11 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 2:49.74 466.00
12 49 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:50.59 457.00
13 50 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 2:50.97 454.00
14 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:51.07 453.00
15 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:52.71 436.00
16 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 2:52.90 434.00
17 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 8 2:56.86 395.00
18 33 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 3:00.42 361.00
19 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 3:00.53 360.00
20 31 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 3:01.31 353.00
21 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 3:04.31 326.00
22 48 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 10 3:04.96 320.00
23 39 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 3:09.78 280.00
24 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:16.00 231.00
25 32 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 9 3:17.21 222.00
26 29 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 7 3:26.24 160.00

1000 m - Starší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 3:05.27 614.00
2 54 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 3:05.32 613.00
3 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:09.93 570.00
4 57 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:13.13 541.00
5 56 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 3:14.78 527.00
6 55 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 3:15.22 523.00
7 60 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10 3:20.25 480.00
8 51 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 3:21.99 465.00
9 52 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 3:22.41 461.00
10 63 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 8 3:27.88 417.00
11 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 3:29.95 401.00
12 53 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 3:49.94 260.00
61 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Celkom 13 pretekárov

1000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 26.5.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 3:19.42
Celkom 1 pretekári

1000 m - Mladší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 3:31.47
Celkom 1 pretekári

1000 m - Dorastenky

(ne, 26.5.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 90 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 3:11.14
Celkom 1 pretekári

1000 m - Staršie žiačky

(ne, 26.5.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 91 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 4 3:11.92
Celkom 1 pretekári

1000 m - Mladšie žiačky

(ne, 26.5.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 92 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 3:41.31
Celkom 1 pretekári

1500 m - Muži

(so, 25.5.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
80 Ivančo MichalIvančo Michal 70 70 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 1 pretekári

1500 m - Juniori

(ne, 26.5.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 4:49.21 623.00
2 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 5:35.08 375.00
Celkom 2 pretekári
(so, 25.5.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 4:46.58
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenci

(ne, 26.5.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 68 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 5:14.90 477.00
2 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 4 5:16.25 470.00
3 67 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 6:00.12 264.00
69 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 4 pretekári
(so, 25.5.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 82 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 4:42.75
Celkom 1 pretekári

1500 m - Starší žiaci

(so, 25.5.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 84 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 5:09.46
2 83 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 4:49.21
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 85 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 5:17.69
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 25.5.2019 - 11:45) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.47 775.00
2 54 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.47 656.00
3 55 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.66 635.00
4 56 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 16.49 544.00
5 52 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 17.75 419.00
6 53 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 17.79 416.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 25.5.2019 - 11:45) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 14.90 723.00
2 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 15.07 703.00
3 63 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 5 15.08 702.00
4 57 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 15.14 695.00
5 60 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 15.35 670.00
6 61 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 17.70 424.00
7 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 18.32 368.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.47 775.00
2 58 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 14.90 723.00
3 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 15.07 703.00
4 63 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 5 15.08 702.00
5 57 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 15.14 695.00
6 60 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 15.35 670.00
7 54 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.47 656.00
8 55 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.66 635.00
9 56 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 16.49 544.00
10 61 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 17.70 424.00
11 52 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 17.75 419.00
12 53 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 17.79 416.00
13 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 18.32 368.00

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 25.5.2019 - 11:35) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.33 455.00
72 KIimačková SoňaKIimačková Soňa 75 75 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNF
71 Karperová MiriamKarperová Miriam 75 75 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNF
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 11:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 15.98 717.00
2 3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 16.12 700.00
3 6 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 16.15 696.00
4 2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 17.19 575.00
5 4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 17.31 562.00
6 5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 17.32 561.00
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.74 876.00
2 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 14.88 858.00
3 34 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.92 852.00
4 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.33 799.00
5 32 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 16.20 690.00
6 48 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 16.62 640.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.51 653.00
2 45 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 17.20 574.00
3 31 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 17.54 537.00
4 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 18.01 487.00
5 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 18.18 470.00
6 33 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 18.73 416.00
7 47 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 21.26 206.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.28 680.00
2 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 16.60 642.00
3 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 18.40 448.00
4 40 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 18.70 419.00
5 38 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.00 390.00
6 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 22.07 153.00
35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 17.73 517.00
2 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 17.75 515.00
3 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.60 428.00
4 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 18.63 425.00
5 29 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 20.40 270.00
6 39 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.19 211.00
7 50 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.41 133.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.74 876.00
2 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 14.88 858.00
3 34 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.92 852.00
4 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.33 799.00
5 32 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 16.20 690.00
6 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.28 680.00
7 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.51 653.00
8 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 16.60 642.00
9 48 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 16.62 640.00
10 45 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 17.20 574.00
11 31 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 17.54 537.00
12 49 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 17.73 517.00
13 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 17.75 515.00
14 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 18.01 487.00
15 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 18.18 470.00
16 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 18.40 448.00
17 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.60 428.00
18 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 18.63 425.00
19 40 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 18.70 419.00
20 33 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 18.73 416.00
21 38 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.00 390.00
22 29 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 20.40 270.00
23 39 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.19 211.00
24 47 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 21.26 206.00
25 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 22.07 153.00
26 50 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.41 133.00
35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNF

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 25.5.2019 - 11:25) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.35 929.00
2 18 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.66 887.00
3 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.42 787.00
4 20 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.80 739.00
5 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 15.93 723.00
6 9 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16.14 697.00
7 10 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 16.45 660.00
8 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 17.07 589.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.5.2019 - 11:25) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 14.99 843.00
2 16 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 16.08 704.00
3 13 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 16.30 678.00
4 15 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.76 624.00
5 14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 19.13 378.00
6 17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.20 286.00
12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNF
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.35 929.00
2 18 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.66 887.00
3 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 14.99 843.00
4 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.42 787.00
5 20 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.80 739.00
6 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 15.93 723.00
7 16 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 16.08 704.00
8 9 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16.14 697.00
9 13 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 16.30 678.00
10 10 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 16.45 660.00
11 15 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.76 624.00
12 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 17.07 589.00
13 14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 19.13 378.00
14 17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.20 286.00
12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNF

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
3 65 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 17.48 575.00
4 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 19.15 419.00
Celkom 2 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(ne, 26.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 4 15.71 766.00
2 68 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 16.00 733.00
5 67 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.76 292.00
69 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(so, 25.5.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 151 154 157 160 163 166 169 172 175 178 181 184 187 Body
1 65 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 2 181 - - - - o - o xxo o o xo xxx 636.00
2 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 160 - o - o xxx 464.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 148 151 154 157 160 163 166 169 172 175 178 181 184 187 191 194 Body
1 68 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 4 191 - - - - - - - - - - o xo o xo xo o xxx 723.00
2 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 3 175 - - - - - - - - - xo xo xxx 585.00
3 69 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 172 - - - - - - - - - o xxx 560.00
4 67 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 1 163 o o o o o xo xxo xxx 488.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135 138 141 144 147 150 153 156 159 162 165 168 171 Body
1 51 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 13 171 o o - o o o o o o o o o xxo xxx 552.00
2 54 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 12 162 - - - o o o o xo xxo o xxx 480.00
3 57 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 8 159 o o o o o o o o o xxx 457.00
4 63 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 11 159 o - o o o o o xo o xxx 457.00
5 58 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 10 159 o - o o o o o o xxo xxx 457.00
6 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 153 o xo xo o xxo o o xxx 411.00
7 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 4 150 o xxo o xxo o xxo xxx 389.00
8= 55 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 147 o o - xo xo xxx 367.00
8= 60 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 7 147 o o o xo xo xxx 367.00
10 53 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 6 144 o xo o o xx- 345.00
11 52 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 144 o xxo o xxo xxx 345.00
12 61 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
04 04 9 138 o o x- 303.00
13 56 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 2 135 o xxx 283.00
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 25.5.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 131 Body
1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
99 99 1 NM xxx 0.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 131 134 137 140 143 146 149 152 155 158 161 164 167 170 Body
1 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 6 158 - - - o - o o o o o xxx 712.00
2 5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 5 158 - o - o - o o o xo o xxx 712.00
3 4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 3 146 - o o xo xo xo xxx 577.00
4 2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 143 o o xo o xo xxx 544.00
5 3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 1 143 o xo xo xo xo xxx 544.00
6 6 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
01 01 4 143 - o xxo o xxo xx 544.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 128 131 134 137 140 143 146 149 152 155 158 161 164 167 170 173 176 Body
1 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 15 161 - - - - - o - o o - o - o xxx 747.00
2 9 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 13 152 - - - - - o o o o xo xxx 644.00
3= 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 149 o o o o o o o o o xxx 610.00
3= 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 12 149 - - - o o o o o o xxx 610.00
5 10 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 11 149 - - o o o xxo xo o o xxx 610.00
6 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 10 143 - o o o o o o xxx 544.00
7 16 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 14 143 - - o o o o xo xxx 544.00
8 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 9 137 o o o o o xxx 481.00
9 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 7 137 o o o xo o xxx 481.00
10 15 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 1 137 o o o o xxo xxx 481.00
11 13 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 8 131 o xxo xo xxx 419.00
18 Holešová NatáliaHolešová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 3 DNS 0.00
20 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 5 DNS 0.00
17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 2 NM xxx 0.00
14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 4 NM xxx 0.00
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (so, 25.5.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 123 126 129 132 135 138 141 144 147 150 153 156 159 162 165 Body
1 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 13 162 - - - - - - - o o o o o o o xxo xxx 759.00
2 32 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 10 153 - - - - - o - o o o xo o xxx 655.00
3 34 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 153 - - - - - - - o o o o xxo xx- 655.00
4 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 9 147 - - - - - o - o xxo o xxx 588.00
5= 48 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 7 144 - - - o o o o o o xxx 555.00
5= 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 8 144 o o o o o o o o o xxx 555.00
7 47 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 1 141 o xo o xo xo xo xxo xo xxx 523.00
8 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 12 135 - - - - o o xxx 460.00
9 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 6 132 xo o o xo xxo xxx 429.00
10 45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 5 129 o o o xo xxx 399.00
11 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 2 129 o xo o xxo xxx 399.00
12 33 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 4 123 o o xxx 340.00
13 31 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
05 05 3 123 o xo xxx 340.00
Celkom 13 pretekárov
Staršie žiačky B (so, 25.5.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 117 120 123 126 129 132 135 138 141 144 147 150 153 156 Body
1 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 7 144 - o o o o o xo o o xo xxx 555.00
2 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 12 135 - o o o o xxo xxo xxx 460.00
3 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 2 132 - o o o o o xxx 429.00
4= 40 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 8 132 - o o o xo o xxx 429.00
4= 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 13 132 o o o o xo o xx 429.00
6 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 132 o o o o xo xxo xxx 429.00
7 50 Spustová EmíliaSpustová Emília
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 6 129 - o o xxo o xxx 399.00
8 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 9 129 - xo o o xo xxx 399.00
9 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 3 129 - o o o xxo xxx 399.00
10 38 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 10 129 o xxo xo xo xxo xxx 399.00
11 39 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 120 o xxo xxx 312.00
29 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 5 NM xxx
49 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 14 NM xxx
30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 4 NM xxx
Celkom 14 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 26.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 225 235 245 255 265 275 285 295 305 315 325 335 345 355 Body
1 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 345 - - - - - - - - - - - o o xxx 469.00
2 65 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 2 325 o - o - o o o o o o o xxx 418.00
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 26.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 225 235 245 255 265 275 285 295 305 315 325 Body
1 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 4 325 o - o - o o xo o o xo o xxx 418.00
2 68 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 2 275 o - xo - o o xxx 298.00
67 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 3 NM xxx 0.00
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 25.5.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 185 195 205 215 225 235 245 255 265 275 285 295 305 315 325 335 Body
1 58 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 13 295 - - - o - o - o - o o o xxx 345.00
2 63 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 12 285 o o o o - o o xo o xxo o xxx 321.00
3 54 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 265 o o xo o xo xo o o xxo xxx 275.00
4 61 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
04 04 10 255 o o o o o o o o xxx 253.00
5 51 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 9 255 o o o o o o xo xxo xxx 253.00
6 52 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 8 245 o o o o o o xo xxx 231.00
7 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 225 o o o xxo o xxx 189.00
8 56 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 6 225 o - xo o xo xxx 189.00
9 55 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 205 o o o xxx 149.00
10 60 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 2 195 o o xxx 130.00
11 57 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 185 xo xxx 112.00
28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 NM xxx 0.00
53 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 5 NM xxx 0.00
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 25.5.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 65 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 3 631 +1.8 m/s 620  1,50 606  2,10 631  1,80 631 655.00
2 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 609 +2.6 m/s 609  2,60 x 551  3,20 609 606.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 68 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 4 624 +2.2 m/s 596  2,20 624  2,20 x 624 639.00
2 69 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 3 599 +2.6 m/s 591 +2.0 m/s 538  1,50 591  2,00 599  2,60 599 584.00
3 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 2 571 +1.5 m/s 547  2,60 571  1,50 x 571 525.00
4 67 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 1 446 +2.0 m/s 441  4,00 446  2,00 x 446 283.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 12 600 +0.0 m/s 574  -1,30 599  -1,20 600  0,00 600 587.00
2 63 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 13 569 -1.0 m/s 569  -1,00 x x 569 521.00
3 58 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 8 565 +0.0 m/s 522  0,00 530  -0,90 565  0,00 565 512.00
4 57 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 541 -0.4 m/s 514  -1,20 541  -0,40 510  0,00 541 463.00
5 61 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
04 04 4 515 -1.1 m/s 489  0,00 515  -1,10 510  0,00 515 411.00
6 54 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 10 515 -0.3 m/s 498  0,00 515  -0,30 505  0,10 515 411.00
7 60 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 7 512 -1.9 m/s x 512  -1,90 x 512 405.00
8 52 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 6 506 +0.0 m/s 465  -0,80 471  -0,10 506  0,00 506 394.00
9 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 492 +0.0 m/s 492  0,00 x 466  0,00 492 367.00
10 55 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 487 +0.0 m/s 438  -1,30 471  0,00 487  0,00 487 358.00
11 53 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 482 +0.0 m/s 482  0,00 x 446  0,00 482 348.00
12 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 468 -0.9 m/s 456  0,30 438  0,00 468  -0,90 468 323.00
13 56 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 9 468 +0.0 m/s x x 468  0,00 468 323.00
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 26.5.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
99 99 1 422 -1.8 m/s 422  -1,80 416  -1,40 421  -2,50 422 359.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 26.5.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 6 545 -1.8 m/s 523  -0,10 503  -2,70 545  -1,80 545 686.00
2 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 519 -1.2 m/s 507  -0,10 502  -3,80 519  -1,20 519 612.00
3 5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 3 504 -2.0 m/s 494  0,00 504  -2,00 x 504 570.00
4 2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 5 498 +0.0 m/s 470  -2,50 466  -3,80 498  0,00 498 554.00
5 4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 1 455 -2.5 m/s 437  -1,30 432  -2,00 455  -2,50 455 441.00
6 6 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
01 01 2 440 -1.7 m/s 422  -0,80 440  -1,70 403  -1,50 440 403.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 26.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 15 543 +0.0 m/s 531  0,00 532  0,00 543  0,00 543 680.00
2 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 14 516 +0.0 m/s 513  0,00 496  0,00 516  0,00 516 603.00
3 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 13 500 +0.0 m/s 496  0,00 493  0,00 500  0,00 500 559.00
4 10 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 11 491 +0.0 m/s x 484  0,00 491  0,00 491 535.00
5 9 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 12 486 +0.0 m/s 472  0,80 486  0,00 480  0,00 486 522.00
6 15 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 4 467 +0.0 m/s 442  0,00 467  0,00 434  0,00 467 472.00
7 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 465 +0.0 m/s 459  1,30 464  0,10 465  0,00 465 466.00
8 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 7 462 +0.0 m/s 423  1,60 402  0,00 462  0,00 462 459.00
9 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 6 460 +0.0 m/s 460  0,00 458  -0,30 x 460 454.00
10 16 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 5 447 +0.0 m/s x 413  -0,80 447  0,00 447 421.00
11 14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 9 436 +0.8 m/s 424  0,60 436  0,80 419  0,00 436 393.00
12 13 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 8 432 +0.0 m/s 428  0,00 431  0,00 432  0,00 432 384.00
13 17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 3 377 +0.0 m/s 368  1,50 377  0,00 377  0,00 377 257.00
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (ne, 26.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 516 +0.0 m/s 494  0,00 515  0,00 516  0,00 516 603.00
2 32 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 11 500 -1.3 m/s 478  0,00 500  -1,30 x 500  0,00 559.00
3 48 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 10 498 -1.0 m/s x 498  -1,00 x 498 554.00
4 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 9 483 -1.8 m/s x 483  -1,80 x 483 514.00
5 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 461 +1.1 m/s 461  1,10 365  -1,10 440  -0,40 461 456.00
6 45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 6 453 +0.0 m/s 427  0,00 x 453  0,00 453 436.00
7 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 7 448 +0.0 m/s 448  0,00 432  -1,00 432  0,00 448 423.00
8 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 4 438 +0.0 m/s 435  0,00 438  0,00 430  0,00 438 398.00
9 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 2 427 +0.0 m/s 427  0,00 374  -1,20 425  0,00 427 371.00
10 31 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
05 05 3 418 -1.1 m/s 401  0,80 418  -1,10 416  0,00 418 350.00
11 33 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 5 413 -0.7 m/s 402  0,00 413  -0,70 x 413 338.00
47 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 12 NM x x