<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)
Skok do výšky - Juniori (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 65 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 181
2 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 160
Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 68 Kadák MárioKadák Mário 020704 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 191
2 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 02 Naša atletikaNaša atletika 175
3 69 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 172
Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 51 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 171
2 54 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 162
3 57 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 159
Skok do výšky - Ženy (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Skok do výšky - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 158
2 5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 158
3 4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 146
Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 161
2 9 Tési EvelinTési Evelin 031002 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 152
3= 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 149
3= 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 149
Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 144
2 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 135
3 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 132
Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 162
2 32 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletikaNaša atletika 153
3 34 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 153
Skok o žrdi - Juniori (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 345
2 65 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 325
Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 02 Naša atletikaNaša atletika 325
2 68 Kadák MárioKadák Mário 020704 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 275
Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 58 Niko AdrianNiko Adrian 040424 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 295
2 63 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletikaNaša atletika 285
3 54 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 265
Skok do diaľky - Juniori (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 65 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 631
2 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 609
Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 68 Kadák MárioKadák Mário 020704 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 624
2 69 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 599
3 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 02 Naša atletikaNaša atletika 571
Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 51 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 600
2 63 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletikaNaša atletika 569
3 58 Niko AdrianNiko Adrian 040424 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 565
Skok do diaľky - Ženy (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 422
Skok do diaľky - Juniorky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 545
2 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 519
3 5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 504
Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 543
2 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 516
3 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 500
Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 38 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 446
2 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 440
3 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 421
Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 516
2 32 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletikaNaša atletika 500
3 48 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletikaNaša atletika 498
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 10.40
2 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.70
3 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.40
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 29 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 05 Naša atletikaNaša atletika 08.24
2 49 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 07.73
3 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 07.42
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 10.20
2 32 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletikaNaša atletika 09.08
3 34 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.70
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 55 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.37
2 51 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 10.24
3 61 Belluš MartinBelluš Martin 040420 04 Naša atletikaNaša atletika 09.95
Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.60
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.97
2 2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.94
3 5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.67
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 68 Kadák MárioKadák Mário 020704 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.84
2 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 02 Naša atletikaNaša atletika 11.74
3 69 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.98
Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 65 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.44
2 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.64
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 60 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 33.59
2 55 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 33.00
3 61 Belluš MartinBelluš Martin 040420 04 Naša atletikaNaša atletika 26.41
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 02 Naša atletikaNaša atletika 29.83
2 68 Kadák MárioKadák Mário 020704 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 28.85
3 67 Liška AdamLiška Adam 030516 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13.97
Hod diskom 1,75 kg - Juniori (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 65 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 32.70
2 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.82
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 38.49
2 15 Balážová EmaBalážová Ema 020718 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 29.56
3 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 28.19
Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 49 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 28.06
2 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 25.84
3 39 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 22.53
Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 28.49
2 33 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 05 Naša atletikaNaša atletika 26.35
3 32 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletikaNaša atletika 24.32
Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 38.87
2 51 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 38.67
3 55 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 31.02
Hod oštepom 600 g - Ženy (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 26.62
Hod oštepom 600 g - Juniorky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.44
2 3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 23.87
3 4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 23.16
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 02 Naša atletikaNaša atletika 33.95
2 68 Kadák MárioKadák Mário 020704 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 32.41
3 67 Liška AdamLiška Adam 030516 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18.53
Hod oštepom 800 g - Juniori (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 45.74
2 65 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.89