<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

150 m - Muži

(so, 25.5.2019 - 16:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 4 15.77
Celkom 1 pretekári

150 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 4 18.11
2 87 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.64
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.46
4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 21.92
5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.44
6 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 23.15
7 88 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.33
8 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 23.95
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:50) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.55
2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.07
3 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 25.38
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 4 18.11
2 87 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.64
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.46
4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 21.92
5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.44
6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.55
7 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.07
8 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 23.15
9 88 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.33
10 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 23.95
11 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 25.38

150 m - Juniori

(so, 25.5.2019 - 16:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 20.32
Celkom 1 pretekári

150 m - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 16:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 17.46
2 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.62
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.06
Celkom 3 pretekári

150 m - Ženy

(ne, 26.5.2019 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 20.15
2 Giertl LujzaGiertl Lujza 03 03 Naša atletikaNaša atletika 1 22.65
3 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.10
4 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 24.91
5 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 25.08
Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

150 m - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 16:25) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 18.55
Celkom 1 pretekári

150 m - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 16:25) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.31
Celkom 1 pretekári

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 25.5.2019 - 16:15) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 20.28
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 6 20.41
3 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 20.44
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 20.90
5 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 21.24
Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 01 (so, 25.5.2019 - 16:00) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.05 891.00
2 47 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 19.19 874.00
3 48 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 6 19.70 812.00
4 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.89 789.00
5 45 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 20.23 750.00
34 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 25.5.2019 - 16:00) official Vietor: +2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 19.77 804.00
2 32 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 20.22 751.00
3 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.30 742.00
4 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.48 721.00
5 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 20.61 706.00
6 31 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 21.02 661.00
7 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 21.15 647.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 25.5.2019 - 16:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 20.55 713.00
2 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.85 680.00
3 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 21.09 653.00
4 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.09 653.00
5 38 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.75 584.00
6 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.94 564.00
7 49 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.22 536.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 25.5.2019 - 16:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 22.02 556.00
2 40 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.11 547.00
3 50 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.24 534.00
4 29 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 23.07 455.00
5 39 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.41 424.00
6 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 23.48 417.00
7 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 23.61 406.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.05 891.00
2 47 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 19.19 874.00
3 48 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 6 19.70 812.00
4 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 19.77 804.00
5 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.89 789.00
6 32 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 20.22 751.00
7 45 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 20.23 750.00
8 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.30 742.00
9 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.48 721.00
10 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 20.55 713.00
11 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 20.61 706.00
12 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.85 680.00
13 31 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 21.02 661.00
14 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 21.09 653.00
14 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.09 653.00
16 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 21.15 647.00
17 38 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.75 584.00
18 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.94 564.00
19 33 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 22.02 556.00
20 40 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.11 547.00
21 49 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.22 536.00
22 50 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.24 534.00
23 29 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 23.07 455.00
24 39 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.41 424.00
25 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 23.48 417.00
26 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 23.61 406.00
34 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS