<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 15 10.40 09.63x10.4010.40 556.00
2 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 12 09.70 09.7007.97x09.70 510.00
3 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 9 09.40 09.3008.6209.4009.40 490.00
4 10 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 14 09.38 08.1008.8409.3809.38 489.00
5 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 7 08.99 07.5308.9908.4508.99 464.00
6 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031222 11 08.84 08.2707.7108.8408.84 454.00
7 16 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030519 4 08.62 08.2808.6208.2508.62 440.00
8 9 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 10 08.59 08.5508.5308.5908.59 438.00
9 15 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020718 6 08.55 08.2408.5208.5508.55 435.00
10 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020904 2 08.02 06.6706.6508.0208.02 401.00
11 13 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030621 5 07.10 07.1006.6106.9907.10 341.00
12 14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030211 3 06.91 05.7406.9106.8906.91 329.00
13 17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030201 1 06.63 06.6306.5506.4006.63 311.00
20 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 8 DNS ---0 0.00
18 Holešová NatáliaHolešová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020218 13 DNS ---0 0.00
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (so, 25.5.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 13 10.20 09.4510.2009.3510.20 543.00
2 32 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 12 09.08 08.3908.9909.0809.08 469.00
3 34 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 11 08.70 06.4606.4808.7008.70 445.00
4 45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 9 08.65 08.2108.6508.5208.65 441.00
5 47 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040220 6 08.54 08.5408.4006.4608.54 434.00
6 48 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 8 08.39 08.3908.1807.2108.39 425.00
7 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040111 1 08.09 07.9008.0907.7108.09 405.00
8 33 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 10 08.03 07.9008.0307.6408.03 401.00
9 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 5 07.90 06.6407.2007.9007.90 393.00
10 31 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
050308 4 07.62 07.6205.7606.2907.62 375.00
11 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050131 7 06.98 06.6506.9806.9006.98 334.00
12 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040722 2 06.96 06.9606.5706.2006.96 332.00
13 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041027 3 06.26 05.9406.2606.0806.26 288.00
Celkom 13 pretekárov
Staršie žiačky B (so, 25.5.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 29 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 14 08.24 07.55x08.2408.24 415.00
2 49 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 13 07.73 07.6807.73x07.73 382.00
3 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051007 2 07.42 07.1407.4207.2207.42 362.00
4 39 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050706 1 07.36 07.2107.3606.8507.36 358.00
5 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 12 07.32 x07.0807.3207.32 356.00
6 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 11 07.24 05.8106.0607.2407.24 350.00
7 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 5 07.04 06.4006.1107.0407.04 338.00
8 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050217 7 06.57 05.9906.5706.4606.57 308.00
9 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050501 3 06.40 05.9806.3806.4006.40 297.00
10 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051203 4 06.00 x05.3406.0006.00 271.00
11 40 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060225 10 05.98 05.4705.98x05.98 270.00
12 38 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050610 9 05.70 00.4205.7005.5005.70 252.00
13 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050818 8 05.53 05.08x05.5305.53 242.00
14 50 Spustová EmíliaSpustová Emília
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051206 6 05.17 04.1505.0805.1705.17 219.00
Celkom 14 pretekárov