<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 15 10.40 09.63 x 10.40 10.40 556.00
2 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 12 09.70 09.70 07.97 x 9.70 510.00
3 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 9 09.40 09.30 08.62 09.40 9.40 490.00
4 10 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 14 09.38 08.10 08.84 09.38 9.38 489.00
5 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 7 08.99 07.53 08.99 08.45 8.99 464.00
6 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 11 08.84 08.27 07.71 08.84 8.84 454.00
7 16 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 4 08.62 08.28 08.62 08.25 8.62 440.00
8 9 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 10 08.59 08.55 08.53 08.59 8.59 438.00
9 15 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 6 08.55 08.24 08.52 08.55 8.55 435.00
10 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 08.02 06.67 06.65 08.02 8.02 401.00
11 13 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 5 07.10 07.10 06.61 06.99 7.10 341.00
12 14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 3 06.91 05.74 06.91 06.89 6.91 329.00
13 17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 1 06.63 06.63 06.55 06.40 6.63 311.00
20 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 8 DNS - - - 0.00
18 Holešová NatáliaHolešová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 13 DNS - - - 0.00
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (so, 25.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 13 10.20 09.45 10.20 09.35 10.20 543.00
2 32 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 12 09.08 08.39 08.99 09.08 9.08 469.00
3 34 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 08.70 06.46 06.48 08.70 8.70 445.00
4 45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 9 08.65 08.21 08.65 08.52 8.65 441.00
5 47 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 6 08.54 08.54 08.40 06.46 8.54 434.00
6 48 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 8 08.39 08.39 08.18 07.21 8.39 425.00
7 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 08.09 07.90 08.09 07.71 8.09 405.00
8 33 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 10 08.03 07.90 08.03 07.64 8.03 401.00
9 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 5 07.90 06.64 07.20 07.90 7.90 393.00
10 31 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
05 05 4 07.62 07.62 05.76 06.29 7.62 375.00
11 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 7 06.98 06.65 06.98 06.90 6.98 334.00
12 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 2 06.96 06.96 06.57 06.20 6.96 332.00
13 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 06.26 05.94 06.26 06.08 6.26 288.00
Celkom 13 pretekárov
Staršie žiačky B (so, 25.5.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 29 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 14 08.24 07.55 x 08.24 8.24 415.00
2 49 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 13 07.73 07.68 07.73 x 7.73 382.00
3 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 2 07.42 07.14 07.42 07.22 7.42 362.00
4 39 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 07.36 07.21 07.36 06.85 7.36 358.00
5 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 12 07.32 x 07.08 07.32 7.32 356.00
6 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 11 07.24 05.81 06.06 07.24 7.24 350.00
7 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 07.04 06.40 06.11 07.04 7.04 338.00
8 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 7 06.57 05.99 06.57 06.46 6.57 308.00
9 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 3 06.40 05.98 06.38 06.40 6.40 297.00
10 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 4 06.00 x 05.34 06.00 6.00 271.00
11 40 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 10 05.98 05.47 05.98 x 5.98 270.00
12 38 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 9 05.70 00.42 05.70 05.50 5.70 252.00
13 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 8 05.53 05.08 x 05.53 5.53 242.00
14 50 Spustová EmíliaSpustová Emília
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 6 05.17 04.15 05.08 05.17 5.17 219.00
Celkom 14 pretekárov