<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

Skok do diaľky - Juniori

(so, 25.5.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 65 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 3 631 +1.8 m/s 620  +1.5606  +2.1631  +1.8631 655.00
2 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 1 609 +2.6 m/s 609  +2.6x551  +3.2609 606.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 68 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020704 4 624 +2.2 m/s 596  +2.2624  +2.2x624 639.00
2 69 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 3 599 +2.6 m/s 591 +2.0 m/s 538  +1.5591  +2.0599  +2.6599 584.00
3 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 2 571 +1.5 m/s 547  +2.6571  +1.5x571 525.00
4 67 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
030516 1 446 +2.0 m/s 441  +4.0446  +2.0x446 283.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 12 600 +0.0 m/s 574  -1.3599  -1.2600  +0.0600 587.00
2 63 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 13 569 -1.0 m/s 569  -1.0xx569 521.00
3 58 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040424 8 565 +0.0 m/s 522  +0.0530  -0.9565  +0.0565 512.00
4 57 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 11 541 -0.4 m/s 514  -1.2541  -0.4510  +0.0541 463.00
5 61 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
040420 4 515 -1.1 m/s 489  +0.0515  -1.1510  +0.0515 411.00
6 54 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 10 515 -0.3 m/s 498  +0.0515  -0.3505  +0.1515 411.00
7 60 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050815 7 512 -1.9 m/s x512  -1.9x512 405.00
8 52 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040309 6 506 +0.0 m/s 465  -0.8471  -0.1506  +0.0506 394.00
9 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040329 2 492 +0.0 m/s 492  +0.0x466  +0.0492 367.00
10 55 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 5 487 +0.0 m/s 438  -1.3471  +0.0487  +0.0487 358.00
11 53 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040920 1 482 +0.0 m/s 482  +0.0x446  +0.0482 348.00
12 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040226 3 468 -0.9 m/s 456  +0.3438  +0.0468  -0.9468 323.00
13 56 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
051230 9 468 +0.0 m/s xx468  +0.0468 323.00
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 26.5.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
991207 1 422 -1.8 m/s 422  -1.8416  -1.4421  -2.5422 359.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 26.5.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000404 6 545 -1.8 m/s 523  -0.1503  -2.7545  -1.8545 686.00
2 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 4 519 -1.2 m/s 507  -0.1502  -3.8519  -1.2519 612.00
3 5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010828 3 504 -2.0 m/s 494  +0.0504  -2.0x504 570.00
4 2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010305 5 498 +0.0 m/s 470  -2.5466  -3.8498  +0.0498 554.00
5 4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010413 1 455 -2.5 m/s 437  -1.3432  -2.0455  -2.5455 441.00
6 6 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
010111 2 440 -1.7 m/s 422  -0.8440  -1.7403  -1.5440 403.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 26.5.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 15 543 +0.0 m/s 531  +0.0532  +0.0543  +0.0543 680.00
2 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 14 516 +0.0 m/s 513  +0.0496  +0.0516  +0.0516 603.00
3 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031222 13 500 +0.0 m/s 496  +0.0493  +0.0500  +0.0500 559.00
4 10 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 11 491 +0.0 m/s x484  +0.0491  +0.0491 535.00
5 9 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 12 486 +0.0 m/s 472  +0.8486  +0.0480  +0.0486 522.00
6 15 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020718 4 467 +0.0 m/s 442  +0.0467  +0.0434  +0.0467 472.00
7 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020904 2 465 +0.0 m/s 459  +1.3464  +0.1465  +0.0465 466.00
8 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 7 462 +0.0 m/s 423  +1.6402  +0.0462  +0.0462 459.00
9 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 6 460 +0.0 m/s 460  +0.0458  -0.3x460 454.00
10 16 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030519 5 447 +0.0 m/s x413  -0.8447  +0.0447 421.00
11 14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030211 9 436 +0.8 m/s 424  +0.6436  +0.8419  +0.0436 393.00
12 13 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030621 8 432 +0.0 m/s 428  +0.0431  +0.0432  +0.0432 384.00
13 17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030201 3 377 +0.0 m/s 368  +1.5377  +0.0377  +0.0377 257.00
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (ne, 26.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 8 516 +0.0 m/s 494  +0.0515  +0.0516  +0.0516 603.00
2 32 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 11 500 -1.3 m/s 478  +0.0500  -1.3x500  +0.0 559.00
3 48 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 10 498 -1.0 m/s x498  -1.0x498 554.00
4 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 9 483 -1.8 m/s x483  -1.8x483 514.00
5 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040111 1 461 +1.1 m/s 461  +1.1365  -1.1440  -0.4461 456.00
6 45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 6 453 +0.0 m/s 427  +0.0x453  +0.0453 436.00
7 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041027 7 448 +0.0 m/s 448  +0.0432  -1.0432  +0.0448 423.00
8 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040722 4 438 +0.0 m/s 435  +0.0438  +0.0430  +0.0438 398.00
9 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050131 2 427 +0.0 m/s 427  +0.0374  -1.2425  +0.0427 371.00
10 31 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
050308 3 418 -1.1 m/s 401  +0.8418  -1.1416  +0.0418 350.00
11 33 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 5 413 -0.7 m/s 402  +0.0413  -0.7x413 338.00
47 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040220 12 NM xxx0.0 0.00
Celkom 12 pretekárov
Staršie žiačky B (ne, 26.5.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050610 7 446 +1.1 m/s 392  +0.1397  +0.7446  +1.1446 418.00
2 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 11 440 +0.0 m/s 440  +0.0419  -1.5429  +1.3440 403.00
3 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050818 4 421 +2.3 m/s 410 +0.8 m/s 410  +0.8408  -0.1421  +2.3421 357.00
4 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050501 13 421 -1.7 m/s 404  +0.7421  -1.7405  +2.0421 357.00
5 49 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 10 417 +1.8 m/s 366  +0.0397  -2.1417  +1.8417 347.00
6 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050217 8 412 +1.3 m/s 382  +0.0366  -0.4412  +1.3412
7 50 Spustová EmíliaSpustová Emília
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051206 1 409 +2.3 m/s 379 +1.2 m/s 377  +0.0379  +1.2409  +2.3409 329.00
8 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 14 407 +1.0 m/s x407  +1.0407  +1.9407 324.00
9 40 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060225 6 405 +1.8 m/s 398  +1.4401  -0.7405  +1.8405 319.00
10 29 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 9 392 +1.0 m/s xx392  +1.0392 290.00
11 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051007 12 391 +0.0 m/s x391  +0.0349  +1.5391 287.00
12 39 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050706 3 379 +0.0 m/s 379  +0.0350  -0.6360  +1.3379 261.00
13 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051203 2 372 +1.4 m/s 357  +2.1360  +1.3372  +1.4372 246.00
14 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 5 341 +0.4 m/s 341  +0.4283  +0.0333  +2.5341 182.00
Celkom 14 pretekárov