<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

100 m - Muži

(so, 25.5.2019 - 14:15) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.98
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniori

(so, 25.5.2019 - 12:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.63 725.00
2 65 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.75 701.00
64 GabrieI ŠtefanGabrieI Štefan 010323 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNF
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 25.5.2019 - 14:15) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.05
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 14:15) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.55
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 12.15
3 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.51
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 25.5.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.79 693.00
2 69 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.19 614.00
3 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 3 12.50 556.00
4 67 Liška AdamLiška Adam 030516 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.01 466.00
Celkom 4 pretekári

100 m - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 14:10) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.26
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.41
3 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.00
4 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 Naša atletikaNaša atletika 1 13.83
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.10
2 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.54
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.72
85 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Celkom 4 pretekári