<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

800 m - Ženy

(ne, 26.5.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:55.12 412.00
Celkom 1 pretekári

800 m - Juniorky

(ne, 26.5.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:31.32 676.00
2 4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:33.67 648.00
3 6 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 2:36.04 619.00
4 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:36.58 613.00
5 3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:50.90 454.00
6 5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:53.35 429.00
Celkom 6 pretekárov

800 m - Dorastenky

(ne, 26.5.2019 - 14:30) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:19.08 836.00
2 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:36.82 610.00
3 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14 2:39.80 575.00
4 15 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:40.62 566.00
5 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 2:42.03 550.00
6 13 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:49.58 468.00
7 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:51.31 450.00
8 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 9 2:53.31 430.00
9 10 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 10 2:57.78 386.00
10 9 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:58.54 379.00
11 16 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 3:06.07 311.00
12 14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 15 3:10.36 275.00
13 17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 3:18.87 210.00
20 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF
18 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 DNF
Celkom 15 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh A (ne, 26.5.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:30.96 681.00
2 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:37.44 603.00
3 45 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:43.72 531.00
4 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:44.76 519.00
5 47 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:48.14 483.00
6 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:48.83 476.00
7 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:52.71 436.00
8 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 2:52.90 434.00
9 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 8 2:56.86 395.00
10 33 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 5 3:00.42 361.00
11 31 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 6 3:01.31 353.00
12 48 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 10 3:04.96 320.00
13 32 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 9 3:17.21 222.00
Celkom 13 pretekárov
Beh B (ne, 26.5.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 2:41.41 557.00
2 38 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:41.91 551.00
3 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:45.03 517.00
4 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 2:48.52 479.00
5 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 2:49.74 466.00
6 49 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:50.59 457.00
7 50 Spustová EmíliaSpustová Emília 051206 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 2:50.97 454.00
8 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:51.07 453.00
9 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 3:00.53 360.00
10 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 3:04.31 326.00
11 39 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 3:09.78 280.00
12 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:16.00 231.00
13 29 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 7 3:26.24 160.00
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:30.96 681.00
2 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:37.44 603.00
3 40 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 2:41.41 557.00
4 38 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:41.91 551.00
5 45 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:43.72 531.00
6 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:44.76 519.00
7 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:45.03 517.00
8 47 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:48.14 483.00
9 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 2:48.52 479.00
10 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:48.83 476.00
11 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 2:49.74 466.00
12 49 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:50.59 457.00
13 50 Spustová EmíliaSpustová Emília 051206 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 2:50.97 454.00
14 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:51.07 453.00
15 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:52.71 436.00
16 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 2:52.90 434.00
17 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 8 2:56.86 395.00
18 33 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 5 3:00.42 361.00
19 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 3:00.53 360.00
20 31 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 6 3:01.31 353.00
21 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 3:04.31 326.00
22 48 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 10 3:04.96 320.00
23 39 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 3:09.78 280.00
24 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:16.00 231.00
25 32 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 9 3:17.21 222.00
26 29 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 7 3:26.24 160.00