<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

1000 m - Starší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 15:20) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 3:05.27 614.00
2 54 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 3:05.32 613.00
3 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:09.93 570.00
4 57 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:13.13 541.00
5 56 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 3:14.78 527.00
6 55 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 3:15.22 523.00
7 60 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10 3:20.25 480.00
8 51 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 3:21.99 465.00
9 52 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 3:22.41 461.00
10 63 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 8 3:27.88 417.00
11 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 3:29.95 401.00
12 53 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 3:49.94 260.00
61 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Celkom 13 pretekárov

1000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 26.5.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 3:19.42
Celkom 1 pretekári

1000 m - Mladší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 3:31.47
Celkom 1 pretekári

1000 m - Dorastenky

(ne, 26.5.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 90 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 3:11.14
Celkom 1 pretekári

1000 m - Staršie žiačky

(ne, 26.5.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 91 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 4 3:11.92
Celkom 1 pretekári

1000 m - Mladšie žiačky

(ne, 26.5.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 92 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 3:41.31
Celkom 1 pretekári