<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 25.5.2019 - 11:45) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.47 775.00
2 54 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.47 656.00
3 55 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.66 635.00
4 56 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 16.49 544.00
5 52 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 17.75 419.00
6 53 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 17.79 416.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 25.5.2019 - 11:45) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 14.90 723.00
2 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 15.07 703.00
3 63 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 5 15.08 702.00
4 57 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 15.14 695.00
5 60 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 15.35 670.00
6 61 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 17.70 424.00
7 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 18.32 368.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.47 775.00
2 58 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 14.90 723.00
3 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 15.07 703.00
4 63 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 5 15.08 702.00
5 57 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 15.14 695.00
6 60 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 15.35 670.00
7 54 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.47 656.00
8 55 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.66 635.00
9 56 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 16.49 544.00
10 61 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 17.70 424.00
11 52 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 17.75 419.00
12 53 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 17.79 416.00
13 28 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 18.32 368.00

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 25.5.2019 - 11:35) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.33 455.00
72 KIimačková SoňaKIimačková Soňa 75 75 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNF
71 Karperová MiriamKarperová Miriam 75 75 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNF
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 11:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 15.98 717.00
2 3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 16.12 700.00
3 6 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 16.15 696.00
4 2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 17.19 575.00
5 4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 17.31 562.00
6 5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 17.32 561.00
Celkom 6 pretekárov