<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)
60 m - Ženy (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletikaNaša atletika 08.11
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.36
3 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.20
60 m - Dorastenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.70
60 m - Staršie žiačky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 08.40
2 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 08.59
3 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 08.60
100 m - Muži (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.98
100 m - Juniori (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.63
2 65 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.75
100 m - Dorastenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11.55
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 12.15
3 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.51
100 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.26
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.41
3 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.00
100 m - Dorastenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.10
2 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.54
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13.72
150 m - Muži (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 15.77
150 m - Juniori (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 81 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 20.32
150 m - Dorastenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17.46
2 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17.62
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.06
150 m - Ženy (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletikaNaša atletika 20.15
2 Giertl LujzaGiertl Lujza 03 03 Naša atletikaNaša atletika 22.65
3 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 23.10
150 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 18.55
150 m - Dorastenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21.31
200 m - Muži (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 21.33
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.01
200 m - Juniori (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.45
2 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 25.42
200 m - Dorastenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 23.08
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 24.54
3 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.16
200 m - Ženy (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 29.23
200 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 26.36
2 5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 26.39
3 6 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 27.27
200 m - Dorastenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.97
2 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 28.03
3 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.24
200 m - Staršie žiačky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.99
400 m - Juniori (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 65 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 55.38
2 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.65
800 m - Ženy (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:55.12
800 m - Juniorky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:31.32
2 4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:33.67
3 6 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2:36.04
800 m - Dorastenky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:19.08
2 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:36.82
3 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:39.80
1000 m - Starší žiaci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 58 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3:05.27
2 54 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:05.32
3 62 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3:09.93
1000 m - Mladší žiaci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 88 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3:31.47
1000 m - Dorastenky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 90 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3:11.14
1000 m - Staršie žiačky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 91 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 3:11.92
1000 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 92 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3:41.31
1500 m - Muži (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1500 m - Juniori (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 81 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4:46.58
1500 m - Juniori (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 65 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4:49.21
2 66 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:35.08
1500 m - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 68 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5:14.90
2 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 5:16.25
3 67 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6:00.12
1500 m - Dorastenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 82 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4:42.75
1500 m - Starší žiaci (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 84 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5:09.46
2 83 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4:49.21
1500 m - Dorastenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 85 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5:17.69
100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.98
2 3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 16.12
3 6 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 16.15
110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 70 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 15.71
2 68 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 16.00