<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.74 876.00
2 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 14.88 858.00
3 34 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.92 852.00
4 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.33 799.00
5 32 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletikaNaša atletika 2 16.20 690.00
6 48 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletikaNaša atletika 7 16.62 640.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.51 653.00
2 45 Masárová LauraMasárová Laura 040205 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 17.20 574.00
3 31 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletikaNaša atletika 3 17.54 537.00
4 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 18.01 487.00
5 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 18.18 470.00
6 33 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 05 Naša atletikaNaša atletika 2 18.73 416.00
7 47 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 21.26 206.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.28 680.00
2 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 16.60 642.00
3 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 18.40 448.00
4 40 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 18.70 419.00
5 38 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.00 390.00
6 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 22.07 153.00
35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 17.73 517.00
2 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 17.75 515.00
3 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.60 428.00
4 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 18.63 425.00
5 29 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 05 Naša atletikaNaša atletika 6 20.40 270.00
6 39 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.19 211.00
7 50 Spustová EmíliaSpustová Emília 051206 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.41 133.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.74 876.00
2 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 14.88 858.00
3 34 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.92 852.00
4 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.33 799.00
5 32 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletikaNaša atletika 2 16.20 690.00
6 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.28 680.00
7 46 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.51 653.00
8 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 16.60 642.00
9 48 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletikaNaša atletika 7 16.62 640.00
10 45 Masárová LauraMasárová Laura 040205 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 17.20 574.00
11 31 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletikaNaša atletika 3 17.54 537.00
12 49 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 17.73 517.00
13 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 17.75 515.00
14 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 18.01 487.00
15 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 18.18 470.00
16 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 18.40 448.00
17 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.60 428.00
18 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 18.63 425.00
19 40 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 18.70 419.00
20 33 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 05 Naša atletikaNaša atletika 2 18.73 416.00
21 38 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.00 390.00
22 29 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 05 Naša atletikaNaša atletika 6 20.40 270.00
23 39 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.19 211.00
24 47 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 21.26 206.00
25 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 22.07 153.00
26 50 Spustová EmíliaSpustová Emília 051206 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.41 133.00
35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNF