<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 26.5.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 15 38.49 25.8931.1138.4938.49 638.00
2 15 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020718 14 29.56 29.56x28.3229.56 468.00
3 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 11 28.19 26.8328.1919.6528.19 442.00
4 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 12 26.31 26.3122.32x26.31 407.00
5 10 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 13 24.68 17.9024.6824.2424.68 376.00
6 9 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 5 23.97 21.1423.97x23.97 363.00
7 16 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030519 9 23.44 11.8317.3323.4423.44 353.00
8 13 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030621 8 22.34 15.4422.3421.4622.34 332.00
9 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031222 6 21.43 18.8521.4319.8721.43 316.00
10 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020904 3 20.34 xx20.3420.34 295.00
11 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 10 18.45 x18.4518.1118.45 260.00
12 14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030211 4 15.10 x15.10x15.10 198.00
13 17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030201 1 12.25 12.2510.9612.1512.25 147.00
Celkom 13 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (ne, 26.5.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 8 28.49 28.1328.4926.1928.49 448.00
2 33 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 5 26.35 x26.35x26.35 408.00
3 32 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 10 24.32 21.2818.7024.3224.32 370.00
4 47 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040220 1 22.05 xx22.0522.05 327.00
5 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 13 21.33 21.33x19.2821.33 314.00
6 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040722 11 21.04 19.6721.0420.1221.04 308.00
7 45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 6 20.40 x15.2620.4020.40 296.00
8 31 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
050308 7 20.02 18.3020.02x20.02 289.00
9 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041027 3 19.12 13.04x19.1219.12 273.00
10 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040111 4 18.80 18.80x17.8818.80 267.00
11 48 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 2 18.11 17.19x18.1118.11 254.00
46 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050131 12 NM xxx0.0
Celkom 12 pretekárov
Staršie žiačky B (ne, 26.5.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 9 28.06 24.8017.4728.0628.06 440.00
2 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 4 25.84 21.7120.7825.8425.84 398.00
3 39 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050706 1 22.53 18.0220.0822.5322.53 336.00
4 29 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 7 20.58 18.8316.8520.5820.58 300.00
5 50 Spustová EmíliaSpustová Emília
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051206 12 19.08 15.3019.0814.9819.08 272.00
6 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050818 11 18.91 15.0916.2418.9118.91 269.00
7 40 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060225 14 17.24 17.2414.86x17.24 238.00
8 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051203 6 16.58 14.4912.2916.5816.58 226.00
9 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051007 2 16.52 15.3016.5215.6616.52 225.00
10 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050217 13 16.35 12.4014.2316.3516.35 221.00
11 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 8 15.98 13.3214.0115.9815.98 215.00
12 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 10 12.22 x11.6412.2212.22 146.00
13 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050501 3 11.74 x08.9111.7411.74 137.00
14 38 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050610 5 10.85 08.9208.7810.8510.85 121.00
Celkom 14 pretekárov