<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Trnava (25. - 26. 5. 2019)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 26.5.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 15 38.49 25.8931.1138.4938.49 638.00
2 15 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 14 29.56 29.56x28.3229.56 468.00
3 8 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 11 28.19 26.8328.1919.6528.19 442.00
4 11 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 12 26.31 26.3122.32x26.31 407.00
5 10 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 13 24.68 17.9024.6824.2424.68 376.00
6 9 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 23.97 21.1423.97x23.97 363.00
7 16 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 9 23.44 11.8317.3323.4423.44 353.00
8 13 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 8 22.34 15.4422.3421.4622.34 332.00
9 21 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 6 21.43 18.8521.4319.8721.43 316.00
10 12 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 3 20.34 xx20.3420.34 295.00
11 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 10 18.45 x18.4518.1118.45 260.00
12 14 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 4 15.10 x15.10x15.10 198.00
13 17 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 1 12.25 12.2510.9612.1512.25 147.00
Celkom 13 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (ne, 26.5.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 8 28.49 28.1328.4926.1928.49 448.00
2 33 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 5 26.35 x26.35x26.35 408.00
3 32 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 10 24.32 21.2818.7024.3224.32 370.00
4 47 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 1 22.05 xx22.0522.05 327.00
5 24 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 13 21.33 21.33x19.2821.33 314.00
6 42 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 11 21.04 19.6721.0420.1221.04 308.00
7 45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 6 20.40 x15.2620.4020.40 296.00
8 31 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
05 05 7 20.02 18.3020.02x20.02 289.00
9 35 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 19.12 13.04x19.1219.12 273.00
10 36 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 18.80 18.80x17.8818.80 267.00
11 48 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 2 18.11 17.19x18.1118.11 254.00
46 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 12 NM xxx0.0
Celkom 12 pretekárov
Staršie žiačky B (ne, 26.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 9 28.06 24.8017.4728.0628.06 440.00
2 23 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 4 25.84 21.7120.7825.8425.84 398.00
3 39 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 22.53 18.0220.0822.5322.53 336.00
4 29 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 7 20.58 18.8316.8520.5820.58 300.00
5 50 Spustová EmíliaSpustová Emília
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 12 19.08 15.3019.0814.9819.08 272.00
6 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 18.91 15.0916.2418.9118.91 269.00
7 40 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 14 17.24 17.2414.86x17.24 238.00
8 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 6 16.58 14.4912.2916.5816.58 226.00
9 44 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 2 16.52 15.3016.5215.6616.52 225.00
10 43 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 13 16.35 12.4014.2316.3516.35 221.00
11 41 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 8 15.98 13.3214.0115.9815.98 215.00
12 27 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 10 12.22 x11.6412.2212.22 146.00
13 26 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 3 11.74 x08.9111.7411.74 137.00
14 38 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 10.85 08.9208.7810.8510.85 121.00
Celkom 14 pretekárov