<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Dubnica nad Váhom (9. 6. 2019)

3000 m - Muži

(ne, 9.6.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Sahajda TiborSahajda Tibor 901218 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 16 08:25.69
2 218 Pelikán JozefPelikán Jozef 840729 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 15 08:36.08 11.00
3 36 Ďurec PeterĎurec Peter 920912 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08:38.99 9.00
4 157 Kováč PeterKováč Peter 910806 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08:48.82 8.00
5 24 Kováč MichalKováč Michal 910806 91 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 08:59.30
6 50 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 09:00.50 7.00
7 118 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 09:03.54
8 15 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17 09:24.04 6.00
9 155 Kocian KonštantínKocian Konštantín 900729 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09:26.82 5.00
10 190 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09:32.14 4.00
11 25 Schieber MatejSchieber Matej 960606 96 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 09:33.44
12 73 Kašša LadislavKašša Ladislav 980130 98 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09:41.24
13 119 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 000830 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 09:43.41
14 152 Golian JurajGolian Juraj 780602 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 09:45.23 3.00
15 151 Fedák MatejFedák Matej 910505 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 09:49.14 2.00
MS 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 930707 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 18 09:57.75
17 23 Jakubčiak MilošJakubčiak Miloš 670831 67 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 14 10:35.36
2 Červeňák MichalČerveňák Michal 920912 92 AC MichalovceAC Michalovce 11 DNS
Celkom 18 pretekárov

3000 m - Ženy

(ne, 9.6.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 72 Dušková ElenaDušková Elena 010725 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09:38.43
2 240 Valová SilviaValová Silvia 910817 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 09:56.47
3 255 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10:01.54 11.00
4 21 Stachova AnitaStachova Anita 010829 01 Atletika NMnVAtletika NMnV 10 10:35.35
5 26 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 10:48.57
6 178 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10:50.70 9.00
7 108 Kutrová EliškaKutrová Eliška 930804 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11:08.30 8.00
8 115 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12:00.56 7.00
9 179 Masaryková NinaMasaryková Nina 990606 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 12:25.77 6.00
10 204 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12:26.71 5.00
Celkom 10 pretekárov