<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M - ZsAZ v cezpoľnom behu jednotlivcov na rok 2019

Nové Zámky (17. 11. 2019)

Cezpoľný beh - Muži

(ne, 17.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 208 Mazúch DavidMazúch David 960731 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:21:56
MS 2 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:22:04
3 202 Skala TomášSkala Tomáš 950528 95 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 0:23:16
4 188 Bogdányi ĽubošBogdányi Ľuboš 790609 79 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 0:23:51
5 16 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 841126 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 0:25:18
6 248 Zavadil TomášZavadil Tomáš 810101 81 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 0:26:23
7 242 Bachratý RomanBachratý Roman 820621 82 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 0:26:45
8 219 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13 0:26:46
24 Valachovič JakubValachovič Jakub 850911 85 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 DNF
Poznámky:
Trať 6 km
Celkom 9 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniori

(ne, 17.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 0:18:57
2 246 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 0:19:36
3 7 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 01 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 4 0:19:37
10 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 01 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 3 NM
13 Markusek MatejMarkusek Matej 001014 00 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 5 NM
Poznámky:
Trať 4,5 km
Celkom 5 pretekárov

Cezpoľný beh - Dorastenci

(ne, 17.11.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:13:56
2 57 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:14:10
3 207 Hruška PeterHruška Peter 031008 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:14:19
4 26 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 03 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 13 0:14:53
5 21 Szarka GergSzarka Gerg 031202 03 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 12 0:14:56
6 204 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 0:15:00
7 164 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 030830 03 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 8 0:15:21
8 8 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 03 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 3 0:15:32
9 150 Kováč AdamKováč Adam 030925 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:16:02
10 168 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 03 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 11 0:16:03
11 159 Čerešník MartinČerešník Martin 031028 03 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 1 0:16:29
105 Kročka MarekKročka Marek 030723 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 DNS
18 Poracký LiborPoracký Libor 030103 03 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 10 DNS
Poznámky:
Trať 3,5 km
Celkom 13 pretekárov

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(ne, 17.11.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 56 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 0:09:29
2 47 Novák ErikNovák Erik 040403 04 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A 13 0:09:53
3 218 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 04 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 15 0:09:55
4 19 Rákoci SamuelRákoci Samuel 041115 04 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 18 0:09:59
5 6 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 4 0:10:00
6 48 Sauer TimurSauer Timur 041002 04 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A 20 0:10:01
7 102 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 8 0:10:23
8 112 Straka RoanStraka Roan 050828 05 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 21 0:10:25
9 83 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 24 0:10:30
10 190 Poláček DávidPoláček Dávid 050729 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 16 0:10:32
11 45 Biely PeterBiely Peter 040727 04 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A 2 0:10:44
12 100 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 04 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 5 0:10:49
13 171 Vesperín AndrejVesperín Andrej 040324 04 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 29 0:10:57
14 163 Jobb JakubJobb Jakub 040312 04 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 9 0:11:00
15 113 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 05 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 26 0:11:02
16 110 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 05 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 19 0:11:08
17 3 Andi MartinAndi Martin 051207 05 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 1 0:11:13
18 82 Šiatinský DominikŠiatinský Dominik 040712 04 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 22 0:11:19
19 25 Valent SimonValent Simon 040919 04 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 27 0:11:22
20 170 Valko AndrejValko Andrej 040420 04 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 28 0:11:27
21 77 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 05 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 11 0:11:28
22 115 Žembera JánŽembera Ján 050318 05 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 30 0:12:04
23 66 Orban KryštofOrban Kryštof 050511 05 Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 14 0:12:12
24 223 Tóth TomášTóth Tomáš 041112 04 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 25 0:12:20
25 167 Primič DanielPrimič Daniel 050420 05 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 17 0:13:00
26 222 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 04 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 23 0:13:35
27 61 Galaba JakubGalaba Jakub 050220 05 Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 6 0:13:40
28 211 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 04 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 3 0:13:44
29 64 Košút SamuelKošút Samuel 051215 05 Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 10 0:13:45
4 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 DNS
Poznámky:
Trať 2,5 km
Celkom 30 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(ne, 17.11.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 162 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 5 0:05:50
2 139 Mandák AlexMandák Alex 070525 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 0:05:51
3 17 Nagy ÁkosNagy Ákos 061008 06 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 10 0:05:52
4 46 Jánošov MartinJánošov Martin 061215 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:05:54
5 205 Villem MartinVillem Martin 060827 06 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 17 0:06:07
6 23 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 07 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 16 0:06:08
7 5 Csikós PeterCsikós Peter 070719 07 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 3 0:06:14
8 20 Szabó MaximiliánSzabó Maximilián 060914 06 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 13 0:06:33
9 38 Petrík OliverPetrík Oliver 071025 07 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 11 0:06:38
10 169 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 14 0:06:46
11 107 Marek JaromírMarek Jaromír 071026 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 0:06:49
12 81 Šiatinský DenisŠiatinský Denis 070502 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 15 0:06:50
13 158 Bartoš JurajBartoš Juraj 070906 07 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 2 0:07:08
14 217 Melo MichalMelo Michal 061003 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 0:07:14
15 214 Kordoš MatúšKordoš Matúš 071218 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 0:07:15
16 161 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 4 0:07:26
Poznámky:
Traž 1,5 km
Celkom 16 pretekárov

Cezpoľný beh - Ženy

(ne, 17.11.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:15:36
2 59 Kusendová MonikaKusendová Monika 940721 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 0:15:45
3 203 Truissard MáriaTruissard Mária 871002 87 AK Junior HoličAK Junior Holič 9 0:15:55
4 265 Zíšková MiroslavaZíšková Miroslava 751017 75 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 11 0:16:32
5 157 Vargová DagmarVargová Dagmar 810214 81 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 0:16:42
6 254 Kocúriková BlaženaKocúriková Blažena 670505 67 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 3 0:16:47
7 91 Seidlová JanaSeidlová Jana 730130 73 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 0:16:53
8 259 Martišová MichalaMartišová Michala 830730 83 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 6 0:16:54
9 154 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 790906 79 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:17:00
10 14 Klučka VivienKlučka Vivien 990811 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:17:37
11 192 Hezká ZdenkaHezká Zdenka 800817 80 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 0:17:55
Poznámky:
Trať 3,5 km
Celkom 11 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniorky

(ne, 17.11.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 60 Stachová AnitaStachová Anita 010829 01 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:15:24
Poznámky:
Trať 3,5 km
Celkom 1 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenky

(ne, 17.11.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 0:10:30
2 36 Puha RékaPuha Réka 021210 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:10:57
3 209 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 0:11:29
4 54 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:11:42
5 252 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 0:12:04
6 156 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 02 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 8 0:12:11
7 152 Geseová LeaGeseová Lea 030407 03 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 2 0:12:24
8 130 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:12:34
9 151 Bohunická MáriaBohunická Mária 030917 03 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 1 0:12:59
37 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Poznámky:
Trať 2,5 km
Celkom 10 pretekárov

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(ne, 17.11.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 260 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 04 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 16 0:05:52
2 263 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 22 0:06:00
3 41 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 05 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 20 0:06:26
4 255 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 9 0:06:28
5 250 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 05 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 3 0:06:29
6 51 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 0:06:52
7 43 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 050421 05 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 23 0:07:04
8 71 Jelínková EmmaJelínková Emma 040726 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 0:07:08
9 92 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 17 0:07:09
10 267 Petríková BertaPetríková Berta 050211 05 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 14 0:07:22
11 39 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 15 0:07:23
12 136 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 04 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 24 0:07:30
13 226 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 05 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 6 0:07:35
14 120 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 05 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 4 0:07:42
15 31 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 04 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 5 0:07:47
16 191 Audiová AdrianaAudiová Adriana 050518 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 0:08:14
17 133 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 05 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 19 0:09:03
18 135 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 05 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 21 0:09:05
19 225 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 051205 05 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 2 0:09:05
20 228 Kĺocová EmaKĺocová Ema 051015 05 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 8 0:09:28
21 235 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 05 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 13 0:09:36
22 132 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 04 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 18 0:10:10
23 232 Mészárosová KarolínaMészárosová Karolína 051128 05 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 12 0:10:14
34 Laktišová EliškaLaktišová Eliška 040417 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 DNS
Poznámky:
Trať 1,5 km
Celkom 24 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(ne, 17.11.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 144 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 070909 07 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 1 0:06:04
2 52 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 06 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A 20 0:06:10
3 261 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 26 0:06:32
4 142 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 07 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 2 0:06:37
5 145 Moravská DeboraMoravská Debora 070628 07 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 4 0:06:38
6 69 Fernerová TimeaFernerová Timea 070512 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 0:06:44
7 53 Orelová LauraOrelová Laura 060413 06 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A 24 0:06:48
8 176 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 18 0:06:58
9 49 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A 13 0:06:59
10 93 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 07 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 28 0:07:00
11 96 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 06 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 31 0:07:03
12 251 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 9 0:07:08
13 183 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 0:07:10
14 141 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 070214 07 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 3 0:07:11
15 186 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 16 0:07:16
16 29 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 07 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 10 0:07:20
17 27 Bučková RomanaBučková Romana 070724 07 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 7 0:07:24
18 70 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 0:07:24
19 125 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 06 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 21 0:07:30
20 180 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 32 0:07:32
21 257 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 06 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 17 0:07:32
22= 126 Mutná EmmaMutná Emma 061120 06 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 22 0:07:33
22= 127 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 07 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 23 0:07:33
24 253 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 07 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 14 0:07:50
25 88 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 070131 07 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 11 0:07:51
26 237 Tušková LuciaTušková Lucia 070329 07 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 30 0:08:22
27 44 Židuljaková AdelaŽiduljaková Adela 071027 07 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 34 0:08:40
28 116 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 07 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 5 0:08:48
29 95 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 07 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 29 0:09:42
30 229 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 071017 07 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 15 0:09:47
31 236 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 060421 06 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 27 0:09:58
32 238 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 06 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 33 0:10:58
33 231 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 07 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 19 0:11:00
40 Palová KristínaPalová Kristína 060605 06 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 25 DNS
Poznámky:
Traž 1,5 km
Celkom 34 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci

(ne, 17.11.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:03:39
2 165 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 18 0:03:45
3 195 Polák MatejPolák Matej 081107 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 26 0:03:48
4 76 Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 2 0:03:49
5 241 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 08 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 31 0:04:01
6 148 Černý LukášČerný Lukáš 080226 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 0:04:02
7 149 Klištinec JakubKlištinec Jakub 081230 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 0:04:03
8 138 Kašiar HugoKašiar Hugo 100514 10 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 0:04:06
9 221 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 08 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 33 0:04:07
10 181 Jančo RomanoJančo Romano 081017 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 13 0:04:15
11 247 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 35 0:04:17
12 182 Kupči MarkoKupči Marko 080815 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 19 0:04:21
13 239 Keller HeikoKeller Heiko 090406 09 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 14 0:04:23
14 196 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 34 0:04:24
15 240 Sander LukášSander Lukáš 090308 09 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 30 0:04:25
16 243 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 08 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 5 0:04:26
17 106 Liška OndrejLiška Ondrej 080927 08 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 21 0:04:27
18 12 Laho SamkoLaho Samko 080629 08 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 20 0:04:28
19 11 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 09 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 16 0:04:30
20 78 Németh FilipNémeth Filip 091024 09 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 23 0:04:31
21 245 Martiš PeterMartiš Peter 100410 10 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 22 0:04:32
22 166 Nosko DanielNosko Daniel 081230 08 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 24 0:04:33
23 111 Rošetzký GabrielRošetzký Gabriel 090102 09 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 29 0:04:37
24 189 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel 080815 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 0:04:41
25 67 Valent LeoValent Leo 090729 09 Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 36 0:04:42
26 65 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 11 Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 17 0:04:43
27 220 Róka NoelRóka Noel 080526 08 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 28 0:04:44
28 224 Petho KristiánPetho Kristián 080613 08 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 25 0:04:46
29 99 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 09 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 8 0:04:47
30 63 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 10 Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 11 0:04:48
31 103 Chrvala TimotejChrvala Timotej 080826 08 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 12 0:05:03
32 244 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 100603 10 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 9 0:05:07
33 80 Šiatinský DávidŠiatinský Dávid 100527 10 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 32 0:05:10
34 109 Remiš JakubRemiš Jakub 091007 09 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 27 0:05:15
137 Hričina AndrejHričina Andrej 100714 10 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 DNS
9 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 09 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 10 DNS
Poznámky:
Trať 1 km
Celkom 36 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky

(ne, 17.11.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 198 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 53 0:04:09
2 197 Gáliková Eliška Ella GálGáliková Eliška Ella Gál 080716 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 0:04:10
3 177 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 08 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 30 0:04:12
4 153 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 38 0:04:15
5 194 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 51 0:04:18
6 42 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 09 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 52 0:04:21
7 90 Segešová AgátaSegešová Agáta 100328 10 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 44 0:04:23
8 173 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 08 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 20 0:04:24
9 94 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 100129 10 Atletický oddiel Partizánske BAtletický oddiel Partizánske B 46 0:04:25
10 89 Hupková StellaHupková Stella 090228 09 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 17 0:04:29
11 174 Jančia LuciaJančia Lucia 081001 08 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 21 0:04:33
12 155 Rýdziová NinaRýdziová Nina 081020 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 43 0:04:34
13 86 Haberajterová LauraHaberajterová Laura 080531 08 Atletický oddiel Partizánske BAtletický oddiel Partizánske B 12 0:04:35
14 227 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 08 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 15 0:04:36
15 185 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 091106 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 23 0:04:40
16 28 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 09 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 11 0:04:41
17 85 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 091104 09 Atletický oddiel Partizánske BAtletický oddiel Partizánske B 6 0:04:42
18 87 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 09 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 14 0:04:43
19 68 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 8 0:04:45
20 30 Halienková EllaHalienková Ella 090908 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 0:04:48
21 75 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 10 Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 48 0:04:49
22 262 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 08 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 47 0:04:51
23 35 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 09 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 41 0:04:53
24 178 Marková MarkétaMarková Markéta 090620 09 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 32 0:04:54
25 233 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 08 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 34 0:04:56
26 206 Laurová RomanaLaurová Romana 080425 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 29 0:04:58
27 143 Mandáková KarinMandáková Karin 090211 09 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 2 0:04:59
28 140 Cícerová LauraCícerová Laura 090204 09 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 1 0:05:01
29 258 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 33 0:05:02
30 74 Pániková NinaPániková Nina 080707 08 Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 37 0:05:03
31 256 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 26 0:05:04
32 230 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 08 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 27 0:05:08
33 234 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 08 TJ Olympia Galanta ATJ Olympia Galanta A 35 0:05:10
34 128 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 39 0:05:11
35 184 Hríbiková NinaHríbiková Nina 081214 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 16 0:05:14
36 73 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 25 0:05:18
37 147 Tomková LauraTomková Laura 091120 09 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 3 0:05:21
38 175 Klandúchová NatáliaKlandúchová Natália 110507 11 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 22 0:05:24
39 266 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 49 0:05:25
40 72 Kozolková LianaKozolková Liana 101115 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 24 0:05:28
41 179 Marková PaulínaMarková Paulína 100908 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 31 0:05:31
42 33 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 10 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 28 0:05:32
43 131 Smolková IsabellaSmolková Isabella 100924 10 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 45 0:05:33
44 124 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 36 0:05:34
45 32 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 19 0:05:35
46 22 Pizúrová MijaPizúrová Mija 100427 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40 0:05:36
47 129 Rampašeková MiriamRampašeková Miriam 101225 10 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 42 0:05:37
48 118 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 090311 09 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 5 0:05:38
49 121 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 08 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 18 0:05:39
50 117 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 4 0:05:40
51 134 Tesárova SabínaTesárova Sabína 100530 10 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 50 0:05:40
52 119 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 9 0:05:41
53 264 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 54 0:05:42
54 249 Cablková JanaCablková Jana 091001 09 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 7 0:05:45
Poznámky:
Trať 1 km
Celkom 54 pretekárov