<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva+najml.žiaci doplnené

Košice (30. 9. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.26
2 194 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 08.55
3 54 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.69
4 204 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.00
5 111 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.28
6 182 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.39
7 85 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.99
8 8 Slivenský ŠimonSlivenský Šimon 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 10.59
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.57
2 183 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.83
3 46 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.07
4 201 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.64
5 218 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.93
6 4 Kilík MarkoKilík Marko 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.38
7 173 Gazda AdamGazda Adam 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 11.51
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 213 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.74
2 199 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.97
3 262 Varga MichalVarga Michal 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.21
4 179 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 09.78
5 110 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.95
6 141 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.05
7 209 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.45
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.62
2 184 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.84
3 90 Vajda RichardVajda Richard 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.24
4 178 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 09.28
5 160 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 09.32
6 211 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.01
7 208 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.03
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 127 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.60
MS 296 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.97
MS 297 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.76
298 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.26
2 194 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 08.55
3 48 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.57
4 127 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.60
5 171 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.62
6 54 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.69
7 213 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.74
8 297 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.76
9 183 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.83
10 184 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.84
11 199 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.97
11 296 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.97
13 204 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.00
14 46 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.07
15 262 Varga MichalVarga Michal 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.21
16 90 Vajda RichardVajda Richard 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.24
17 111 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.28
17 178 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 09.28
19 160 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 09.32
20 182 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.39
21 201 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.64
22 179 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 09.78
23 218 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.93
24 110 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.95
25 85 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.99
26 211 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.01
27 208 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.03
28 141 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.05
29 4 Kilík MarkoKilík Marko 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.38
30 209 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.45
31 8 Slivenský ŠimonSlivenský Šimon 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 10.59
32 173 Gazda AdamGazda Adam 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 11.51
298 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 30.9.2018 - 12:50) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.31 11.00
2 48 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.51 9.00
3 184 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.62 8.00
4 171 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 08.65 7.00
5 194 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.75 6.00
6 213 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.80 5.00
7 54 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 08.83 4.00
8 183 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 08.88 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 30.9.2018 - 12:50) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.93 2.00
2 262 Varga MichalVarga Michal 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.07 1.00
3 204 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.12
4 199 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.20
5 90 Vajda RichardVajda Richard 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.38
6 178 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 09.39
7 160 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 09.49
8 111 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.65
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.9.2018 - 11:25) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.67
2 113 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.18
3 251 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.33
4 232 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.53
5 187 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.56
6 132 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.01
7 38 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 10.33
8 76 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.35
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.9.2018 - 11:25) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.99
2 226 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.33
3 42 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.34
4 131 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.39
5 281 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.49
6 299 Némethová LauraNémethová Laura 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.44
7 17 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.71
60 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 DNF
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.9.2018 - 11:25) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.81
2 133 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.22
3 147 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.27
4 129 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.52
5 231 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.74
6 37 Kočíková KláraKočíková Klára 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 09.90
7 224 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.98
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 30.9.2018 - 11:25) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.50
2 245 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.08
3 35 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 09.40
4 242 Valková KatarínaValková Katarína 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.90
5 125 Kovalčíková SáraKovalčíková Sára 06 06 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 10.11
6 144 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.86
MS 191 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 09.49
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.50
2 14 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.67
3 244 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.81
4 69 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.99
5 245 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.08
6 113 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.18
7 133 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.22
8 147 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.27
9 251 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.33
9 226 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.33
11 42 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.34
12 131 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.39
13 35 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 09.40
14 281 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.49
14 191 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 09.49
16 129 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.52
17 232 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.53
18 187 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.56
19 231 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.74
20 37 Kočíková KláraKočíková Klára 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 09.90
20 242 Valková KatarínaValková Katarína 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.90
22 224 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.98
23 132 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.01
24 125 Kovalčíková SáraKovalčíková Sára 06 06 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 10.11
25 38 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 10.33
26 76 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.35
27 299 Némethová LauraNémethová Laura 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.44
28 144 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.86
29 17 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.71
60 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 DNF

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.73 11.00
2 244 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.80 9.00
3 14 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 08.94 8.00
4 69 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.13 7.00
5 245 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.15 6.00
6 133 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.31 5.00
7 147 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.38 4.00
8 113 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.43 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 09.25 2.00
2 42 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.26 1.00
3 129 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.27
4 226 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.30
5 251 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.42
6 131 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.48
7 281 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.63
8 232 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.75
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 30.9.2018 - 13:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.85 11.00
2 81 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.88 9.00
3 109 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.27 8.00
4 176 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.50 7.00
5 196 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.69 6.00
6 198 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.93 5.00
7 79 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.94 4.00
122 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 30.9.2018 - 13:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.00 2.00
2 175 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 10.05 1.00
3 91 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.45
4 248 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.51
5 75 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.54
6 84 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.55
7 89 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.72
259 Sobota MatejSobota Matej 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.99
2 109 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.40
3 122 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 10.01
4 89 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.61
5 107 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 11.00
6 83 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.35
7 86 Petrovič AlexanderPetrovič Alexander 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.29
250 Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.16
2 196 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.65
3 198 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.05
4 175 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 10.08
5 257 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.10
6 91 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.37
7 259 Sobota MatejSobota Matej 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.89
8 88 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.33
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.52
2 79 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.05
3 248 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.36
4 75 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.46
5 84 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.80
6 82 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.81
181 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.99
2 81 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.16
3 109 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.40
4 176 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.52
5 196 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.65
6 122 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 10.01
7 198 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.05
7 79 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.05
9 175 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 10.08
10 257 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.10
11 248 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.36
12 91 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.37
13 75 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.46
14 89 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.61
15 84 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.80
16 82 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.81
17 259 Sobota MatejSobota Matej 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.89
18 107 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 11.00
19 88 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.33
20 83 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.35
21 86 Petrovič AlexanderPetrovič Alexander 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.29
250 Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
181 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 30.9.2018 - 13:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.13 11.00
2 286 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.14 9.00
3 92 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.18 8.00
4 117 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.23 7.00
5 239 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.40 6.00
6 93 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.45 5.00
7 300 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.62 4.00
8 185 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 09.77 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 30.9.2018 - 13:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.59 2.00
2 96 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.80 1.00
3 190 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.82
4 43 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 8 09.90
5 235 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.94
6 283 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.07
7 115 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.09
8 331 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.14
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.9.2018 - 11:55) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.48
2 300 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.76
3 237 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.86
4 190 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.94
5 235 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.96
6 293 Leskovjanská EvaLeskovjanská Eva 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 11.11
7 100 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.38
277 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.9.2018 - 11:55) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 286 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.53
2 239 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.64
3 185 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.84
4 228 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.23
5 94 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.31
6 118 Olekšáková EmmaOlekšáková Emma 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 10.83
7 98 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.72
8 101 Vatalová VandaVatalová Vanda 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.10
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.9.2018 - 11:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.41
2 96 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.02
3 99 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.39
4 287 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.50
5 116 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.56
6 195 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 10.72
7 193 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 10.78
8 97 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.05
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 30.9.2018 - 11:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.32
2 93 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.51
3 283 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.02
4 331 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.06
5 43 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 10.07
6 115 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.09
7 222 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.47
8 95 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.67
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.32
2 92 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.41
3 225 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.48
4 93 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.51
5 286 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.53
6 239 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.64
7 300 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.76
8 185 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.84
9 237 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.86
10 190 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.94
11 235 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.96
12 96 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.02
12 283 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.02
14 331 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.06
15 43 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 10.07
16 115 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.09
17 228 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.23
18 94 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.31
19 99 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.39
20 222 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.47
21 287 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.50
22 116 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.56
23 95 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.67
24 195 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 10.72
25 193 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 10.78
26 118 Olekšáková EmmaOlekšáková Emma 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 10.83
27 293 Leskovjanská EvaLeskovjanská Eva 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 11.11
28 100 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.38
29 98 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.72
30 97 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.05
31 101 Vatalová VandaVatalová Vanda 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.10
277 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS

100 m - Muži

(ne, 30.9.2018 - 10:50) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 98 98 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 12.18
2 11 Vavrek FilipVavrek Filip 00 00 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 12.59
3 87 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.61
4 158 Jakubov PatrikJakubov Patrik 00 00 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 12.92
5 2 Bujňák MarekBujňák Marek 00 00 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 13.45
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.9.2018 - 10:55) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.88
2 258 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.23
3 271 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.80
4 10 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 13.13
5 6 Ovšonka JakubOvšonka Jakub 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 13.97
6 9 Sokol DanielSokol Daniel 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 14.85
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.9.2018 - 10:55) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 216 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.84
2 112 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.02
3 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 12.34
4 261 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.40
5 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 13.02
6 282 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.53
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.9.2018 - 10:55) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 11.92
2 106 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.75
3 255 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.76
4 290 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 13.73
5 3 Bugár VladimírBugár Vladimír 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 13.99
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 216 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.84
2 80 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.88
3 108 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 11.92
4 112 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.02
5 258 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.23
6 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 12.34
7 261 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.40
8 106 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.75
9 255 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.76
10 271 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.80
11 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 13.02
12 10 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 13.13
13 282 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.53
14 290 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 13.73
15 6 Ovšonka JakubOvšonka Jakub 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 13.97
16 3 Bugár VladimírBugár Vladimír 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 13.99
17 9 Sokol DanielSokol Daniel 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 14.85

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 30.9.2018 - 12:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 11.81
2 216 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.93
3 108 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.11
4 258 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.18
5 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.42
6 261 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.56
7 106 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 12.89
112 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 30.9.2018 - 12:30) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 271 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.91
2 255 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.01
3 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 13.24
4 10 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 13.25
5 282 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.87
6 290 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 13.96
7 6 Ovšonka JakubOvšonka Jakub 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 13.99
8 3 Bugár VladimírBugár Vladimír 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 14.11
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 30.9.2018 - 12:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 270 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.98
2 275 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.31
3 267 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.51
4 269 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.99
5 36 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 14.23
6 260 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.39
7 280 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.44
123 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 30.9.2018 - 12:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 15.65
2 34 Ballova NataliaBallova Natalia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 15.85
3 332 Morťaniková TamaraMorťaniková Tamara 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.25
233 Kubinová NatáliaKubinová Natália 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.9.2018 - 11:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 275 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.34
2 267 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.55
3 36 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 14.11
4 260 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.21
5 123 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 14.48
6 34 Ballova NataliaBallova Natalia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 15.44
7 233 Kubinová NatáliaKubinová Natália 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 16.30
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.9.2018 - 11:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 270 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.22
2 269 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.94
3 280 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.34
4 39 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 15.29
5 332 Morťaniková TamaraMorťaniková Tamara 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 16.34
265 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
278 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 270 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.22
2 275 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.34
3 267 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.55
4 269 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.94
5 36 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 14.11
6 260 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.21
7 280 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.34
8 123 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 14.48
9 39 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 15.29
10 34 Ballova NataliaBallova Natalia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 15.44
11 233 Kubinová NatáliaKubinová Natália 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 16.30
12 332 Morťaniková TamaraMorťaniková Tamara 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 16.34
265 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
278 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 15:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 20.45 11.00
2 48 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 20.50 9.00
3 213 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.60 8.00
4 171 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 21.05 6.00
5 54 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 21.29 4.00
6 183 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 21.73 3.00
7 204 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.36 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 15:10) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.85 2.00
2 111 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.51
3 218 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.59
4 44 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 23.61
5 57 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 24.39
6 201 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 24.54
137 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 15:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 21.14 5.00
2 178 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 23.09
3 110 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.82
4 211 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.71
5 85 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.77
138 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 15:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 194 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 20.72 7.00
2 160 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 23.78
3 177 Lešňák SamuelLešňák Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 28.14
MS 127 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 20.85
MS 297 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 20.95
298 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 20.45 11.00
2 48 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 20.50 9.00
3 213 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.60 8.00
4 194 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 20.72 7.00
5 127 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 20.85
6 297 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 20.95
7 171 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 21.05 6.00
8 174 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 21.14 5.00
9 54 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 21.29 4.00
10 183 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 21.73 3.00
11 202 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.85 2.00
12 204 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.36 1.00
13 178 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 23.09
14 111 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.51
15 218 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.59
16 44 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 23.61
17 160 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 23.78
18 110 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.82
19 57 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 24.39
20 201 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 24.54
21 211 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.71
22 85 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.77
23 177 Lešňák SamuelLešňák Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 28.14
137 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
138 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
298 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 15:20) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.53 9.00
2 60 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 21.93 8.00
3 72 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 22.10 7.00
4 133 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 22.28 6.00
5 130 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 22.33 5.00
6 245 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.37 4.00
7 42 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 23.05 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 15:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.08 2.00
2 35 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.63 1.00
3 187 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 24.11
4 232 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 24.58
5 224 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.06
6 75 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 26.64
147 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 15:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 21.29 11.00
2 129 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.86
3 132 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 24.66
4 62 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 25.30
5 64 Dobošová FrederikaDobošová Frederika 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 25.98
6 67 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 26.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 15:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 23.76
2 231 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.29
3 251 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.74
4 299 Némethová LauraNémethová Laura 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.26
5 25 Rusnáková EmaRusnáková Ema 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 27.53
MS 191 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 23.49
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 21.29 11.00
2 244 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.53 9.00
3 60 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 21.93 8.00
4 72 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 22.10 7.00
5 133 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 22.28 6.00
6 130 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 22.33 5.00
7 245 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.37 4.00
8 42 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 23.05 3.00
9 131 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.08 2.00
10 191 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 23.49
11 35 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.63 1.00
12 21 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 23.76
13 129 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.86
14 187 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 24.11
15 231 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.29
16 232 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 24.58
17 132 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 24.66
18 251 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.74
19 224 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.06
20 62 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 25.30
21 64 Dobošová FrederikaDobošová Frederika 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 25.98
22 67 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 26.10
23 299 Némethová LauraNémethová Laura 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.26
24 75 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 26.64
25 25 Rusnáková EmaRusnáková Ema 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 27.53
147 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 14:50) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.02 11.00
2 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.06 9.00
3 207 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.92 8.00
4 109 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.23 7.00
5 176 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 24.02 6.00
181 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 14:50) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.99 5.00
2 198 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.74 4.00
3 205 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.39 2.00
4 75 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.79
5 89 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.43
6 82 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 29.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 14:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.28 3.00
2 84 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.50 1.00
3 83 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 28.09
4 88 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 29.61
175 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.02 11.00
2 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.06 9.00
3 207 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.92 8.00
4 109 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.23 7.00
5 176 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 24.02 6.00
6 79 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.99 5.00
7 198 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.74 4.00
8 91 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.28 3.00
9 205 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.39 2.00
10 84 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.50 1.00
11 75 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.79
12 83 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 28.09
13 89 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.43
14 88 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 29.61
15 82 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 29.83
181 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 DNS
175 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.19 9.00
2 239 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.80 8.00
3 93 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.12 7.00
4 284 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.25 6.00
5 96 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.69 5.00
6 185 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 25.80
277 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.00 3.00
2 99 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.16 1.00
3 190 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 25.43
4 283 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.44
5 94 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.97
6 228 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.39
7 193 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 27.45
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 8 25.03 2.00
2 222 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.62
3 195 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 27.32
4 100 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 29.20
5 98 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 29.66
6 97 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 30.73
95 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 22.78 11.00
2 300 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.95 4.00
3 331 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.87
4 294 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 27.13
5 293 Leskovjanská EvaLeskovjanská Eva 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 28.95
6 192 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 30.23
7 101 Vatalová VandaVatalová Vanda 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 34.84
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 22.78 11.00
2 92 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.19 9.00
3 239 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.80 8.00
4 93 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.12 7.00
5 284 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.25 6.00
6 96 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.69 5.00
7 300 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.95 4.00
8 235 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.00 3.00
9 43 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 8 25.03 2.00
10 99 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.16 1.00
11 190 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 25.43
12 283 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.44
13 185 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 25.80
14 331 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.87
15 94 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.97
16 228 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.39
17 222 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.62
18 294 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 27.13
19 195 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 27.32
20 193 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 27.45
21 293 Leskovjanská EvaLeskovjanská Eva 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 28.95
22 100 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 29.20
23 98 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 29.66
24 192 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 30.23
25 97 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 30.73
26 101 Vatalová VandaVatalová Vanda 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 34.84
277 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
95 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 14:30) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.80 11.00
2 214 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.80 9.00
3 258 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.87 7.50
4 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 24.93 6.00
5 167 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 25.36 5.00
6 261 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.44 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 14:30) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 24.87 7.50
2 271 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.40 3.00
3 255 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 27.23 2.00
4 3 Bugár VladimírBugár Vladimír 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 28.93 1.00
5 252 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.77
6 5 Kuchta TomášKuchta Tomáš 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 32.50
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.80 11.00
2 214 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.80 9.00
3 258 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.87 7.50
3 148 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 24.87 7.50
5 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 24.93 6.00
6 167 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 25.36 5.00
7 261 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.44 4.00
8 271 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.40 3.00
9 255 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 27.23 2.00
10 3 Bugár VladimírBugár Vladimír 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 28.93 1.00
11 252 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.77
12 5 Kuchta TomášKuchta Tomáš 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 32.50

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 14:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.09 11.00
2 275 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.25 9.00
3 263 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.69 8.00
4 36 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 30.50 6.00
278 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 14:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 260 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.68 7.00
2 332 Morťaniková TamaraMorťaniková Tamara 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 32.96 5.00
3 39 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 33.77 4.00
285 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
265 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.09 11.00
2 275 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.25 9.00
3 263 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.69 8.00
4 260 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.68 7.00
5 36 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 30.50 6.00
6 332 Morťaniková TamaraMorťaniková Tamara 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 32.96 5.00
7 39 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 33.77 4.00
278 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
285 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
265 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS

400 m - Dorastenci

(ne, 30.9.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 0:54.47 11.00
2 214 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:54.50 9.00
3 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 0:56.85 8.00
4 256 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:57.80 7.00
5 254 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:59.56 6.00
9 Sokol DanielSokol Daniel 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 DNS
2 Bujňák MarekBujňák Marek 00 00 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 DNS
11 Vavrek FilipVavrek Filip 00 00 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenky

(ne, 30.9.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 263 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:08.06 11.00
2 280 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:15.30 9.00
285 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 3 pretekári

600 m - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 48 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 1:42.86 11.00
2 58 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 1:45.59 9.00
3 54 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 1:46.00 8.00
4 149 Maľák JakubMaľák Jakub 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 12 1:49.02 7.00
5 184 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 1:51.35 6.00
6 170 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 1:52.84 5.00
7 51 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 2:04.26 4.00
8 203 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:06.04 3.00
9 208 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:09.74 2.00
10 141 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 2:14.58 1.00
11 136 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 2:16.39
12 197 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:16.53
13 139 Paľa MarekPaľa Marek 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 2:43.91
Celkom 13 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 1:53.27 11.00
2 130 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:55.99 9.00
3 69 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 1:57.27 8.00
4 281 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:59.65 7.00
5 133 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 2:00.35 6.00
6 189 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 2:01.70 5.00
7 219 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:04.75 4.00
8 234 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:06.79 2.00
9 62 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10 2:15.23
10 63 Dobos AnnaDobos Anna 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 11 2:22.83
273 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
67 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 15 DNF
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 132 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 19 2:05.42 3.00
2 38 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 17 2:09.78 1.00
3 226 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16 2:11.19
4 13 Ďurišková DanielaĎurišková Daniela 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 14 2:12.58
5 131 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 18 2:18.46
6 15 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12 2:20.02
7 25 Rusnáková EmaRusnáková Ema 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 21 2:20.32
8 144 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 2:20.90
9 75 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 20 3:01.34
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 1:53.27 11.00
2 130 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:55.99 9.00
3 69 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 1:57.27 8.00
4 281 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:59.65 7.00
5 133 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 2:00.35 6.00
6 189 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 2:01.70 5.00
7 219 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:04.75 4.00
8 132 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 19 2:05.42 3.00
9 234 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:06.79 2.00
10 38 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 17 2:09.78 1.00
11 226 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16 2:11.19
12 13 Ďurišková DanielaĎurišková Daniela 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 14 2:12.58
13 62 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10 2:15.23
14 131 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 18 2:18.46
15 15 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12 2:20.02
16 25 Rusnáková EmaRusnáková Ema 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 21 2:20.32
17 144 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 2:20.90
18 63 Dobos AnnaDobos Anna 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 11 2:22.83
19 75 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 20 3:01.34
273 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
67 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 15 DNF

600 m - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 205 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:03.30 11.00
2 196 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:07.22 9.00
3 89 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:19.14 8.00
4 84 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 2:20.78 7.00
180 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 225 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:15.46 11.00
2 237 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:17.97 9.00
3 294 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 2:27.51 8.00
4 293 Leskovjanská EvaLeskovjanská Eva 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 2:51.95 7.00
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenci

(ne, 30.9.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 2:46.74 11.00
2 252 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:46.81 9.00
3 290 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 2:53.96 8.00
4 9 Sokol DanielSokol Daniel 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 2:57.53 7.00
5 5 Kuchta TomášKuchta Tomáš 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 2:57.82 6.00
MS 11 Vavrek FilipVavrek Filip 00 00 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 2:42.40
MS 2 Bujňák MarekBujňák Marek 00 00 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 2:56.09
Celkom 7 pretekárov

800 m - Dorastenky

(ne, 30.9.2018 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 120 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 2:59.94 11.00
2 166 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 3:00.57 9.00
Celkom 2 pretekári

3000 m - Juniori

(ne, 30.9.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 10:33.90
2 31 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 11:24.90
3 288 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12:38.10
Poznámky:
Ručné meranie
Celkom 3 pretekári

3000 m - Dorastenci

(ne, 30.9.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 09:54.70 11.00
2 33 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 10:16.70 9.00
3 168 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 10:18.50 8.00
4 6 Ovšonka JakubOvšonka Jakub 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11:43.60 7.00
253 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
206 Kaliňák PeterKaliňák Peter 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNF
Poznámky:
Ručné meranie
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenky

(ne, 30.9.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 164 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 13:09.70 11.00
2 247 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13:17.90 9.00
3 268 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13:23.90 8.00
4 276 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13:27.50 7.00
Poznámky:
Ručné meranie
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.69 11.00
2 210 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.96 9.00
3 135 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.37 8.00
4 199 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.92 7.00
5 47 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 11.64 6.00
6 110 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.62 5.00
7 55 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 12.71 4.00
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 10:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 11.31 11.00
2 119 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 11.34 9.00
3 243 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.62 8.00
4 28 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.83 7.00
5 65 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 12.86 6.00
6 68 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 14.61 5.00
7 29 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 14.65 4.00
121 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNF
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 12:58.60 11.00
2 137 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:23.24 9.00
3 50 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 14:40.84 8.00
4 56 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 15:02.88 7.00
5 44 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 15:03.08 6.00
6 52 Komjáti RolandKomjáti Roland 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 15:03.32 5.00
7 8 Slivenský ŠimonSlivenský Šimon 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 15:08.88 4.00
8 4 Kilík MarkoKilík Marko 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 15:09.04 3.00
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 28 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12:14.80 11.00
2 29 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 13:04.96 9.00
3 274 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13:32.88 8.00
4 145 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:36.04 7.00
5 59 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 13:54.64 6.00
6 23 Rojáková RebekaRojáková Rebeka 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 14:09.72 5.00
7 30 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 14:30.20 4.00
8 143 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14:40.76 3.00
9 70 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 14:50.92 2.00
10 77 Urbánová NatáliaUrbánová Natália 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 14:54.80 1.00
11 22 Raganová MartinaRaganová Martina 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 15:01.92
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(ne, 30.9.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135140145150155160165170175181185 Body
1 227 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 2 181 ----oxoooxxoxxoxxx
2 32 Lazar SamuelLazar Samuel
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
00 00 1 145 ooxxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 30.9.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135140145150155160165170175 Body
1 216 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 5 170 -----o-oxxx 11.00
2 156 Hermanovský SamuelHermanovský Samuel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 4 170 --ooooxooxxx 9.00
3 155 Hermanovský JakubHermanovský Jakub
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 3 160 ---ooxxoxxx 8.00
4 161 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 1 150 xooxxoxoxxx 7.00
5 246 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 150 --xxoxxoxxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135138141144146 Body
1 55 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 5 144 --oooooooxxx 11.00
2 135 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 2 141 -oooooxxooxxx 9.00
3 199 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 125 -oooxxx 8.00
4 204 Chovanec MartinChovanec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 4 120 -ooxxx 7.00
5 172 Gaľa MichalGaľa Michal
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
06 06 1 120 -oxxoxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 30.9.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140 Body
1 120 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 135 ooooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135138141144147152 Body
1 243 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 12 147 ---------oooxxx 11.00
2 72 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 10 144 ----ooxoxoxxooxxoxxx 9.00
3 119 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 11 141 -----ooxoooxxx 8.00
4 113 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 2 130 ----ooxoxxx 7.00