<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva+najml.žiaci doplnené

Košice (30. 9. 2018)

60 m - Mladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 104 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.31
2 48 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.51
3 184 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 08.62

60 m - Mladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 46 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.93
2 262 Varga MichalVarga Michal 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.07
3 204 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.12

60 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 114 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.73
2 244 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.80
3 14 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.94

60 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 35 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 09.25
2 42 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.26
3 129 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.27

60 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.85
2 81 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 08.88
3 109 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.27

60 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 257 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.00
2 175 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 10.05
3 91 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.45

60 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 225 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.13
2 286 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.14
3 92 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.18

60 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 237 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.59
2 96 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.80
3 190 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.82

100 m - Muži (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 154 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 98 98 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 12.18
2 11 Vavrek FilipVavrek Filip 00 00 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12.59
3 87 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12.61

100 m - Dorastenci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 80 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.81
2 216 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.93
3 108 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 12.11

100 m - Dorastenci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 271 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.91
2 255 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.01
3 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 13.24

100 m - Dorastenky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 270 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.98
2 275 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.31
3 267 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.51

100 m - Dorastenky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 39 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 15.65
2 34 Ballova NataliaBallova Natalia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 15.85
3 332 Morťaniková TamaraMorťaniková Tamara 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16.25

400 m - Dorastenci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 167 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 54.47
2 214 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 54.50
3 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 56.85

400 m - Dorastenky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 263 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 68.06
2 280 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 75.30

600 m - Mladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 48 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:42.86
2 58 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:45.59
3 54 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:46.00

600 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 205 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:03.30
2 196 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:07.22
3 89 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2:19.14

600 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 225 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:15.46
2 237 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:17.97
3 294 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2:27.51

800 m - Dorastenci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 10 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:46.74
2 252 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:46.81
3 290 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2:53.96

800 m - Dorastenky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 120 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:59.94
2 166 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3:00.57

3000 m - Juniori (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 32 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10:33.90
2 31 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 11:24.90
3 288 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12:38.10

3000 m - Dorastenci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09:54.70
2 33 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10:16.70
3 168 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10:18.50

3000 m - Dorastenky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 164 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 13:09.70
2 247 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13:17.90
3 268 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13:23.90

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 104 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.69
2 210 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.96
3 135 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10.37

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 16 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 11.31
2 119 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11.34
3 243 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.62

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 55 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 12:58.60
2 137 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:23.24
3 50 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 14:40.84

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 28 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12:14.80
2 29 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 13:04.96
3 274 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13:32.88

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 51 Kollár, Horvath, Elek, Grulyo Kollár, Horvath, Elek, Grulyo Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 36.12
2 Képes, Smutný, Komjáti, Šomody Képes, Smutný, Komjáti, Šomody Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 37.98
3 202 Gajdoš, Taras, Cimbaľák, Guth Gajdoš, Taras, Cimbaľák, Guth ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 38.27

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 65 Gállová, Hutkaiová, Kulcsárová, Balázs Gállová, Hutkaiová, Kulcsárová, Balázs Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 35.25
2 234 Nemcová, Kožlejová, Kožlejová, Bodíková Nemcová, Kožlejová, Kožlejová, Bodíková ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 37.98
3 67 Horváthová, Urbánová, Dobošová, Dobos Horváthová, Urbánová, Dobošová, Dobos Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 38.98