<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva+najml.žiaci doplnené

Košice (30. 9. 2018)

600 m - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 48 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 1:42.86 11.00
2 58 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 1:45.59 9.00
3 54 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 1:46.00 8.00
4 149 Maľák JakubMaľák Jakub 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 12 1:49.02 7.00
5 184 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 1:51.35 6.00
6 170 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 1:52.84 5.00
7 51 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 2:04.26 4.00
8 203 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:06.04 3.00
9 208 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:09.74 2.00
10 141 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 2:14.58 1.00
11 136 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 2:16.39
12 197 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:16.53
13 139 Paľa MarekPaľa Marek 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 2:43.91
Celkom 13 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 1:53.27 11.00
2 130 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:55.99 9.00
3 69 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 1:57.27 8.00
4 281 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:59.65 7.00
5 133 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 2:00.35 6.00
6 189 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 2:01.70 5.00
7 219 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:04.75 4.00
8 234 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:06.79 2.00
9 62 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10 2:15.23
10 63 Dobos AnnaDobos Anna 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 11 2:22.83
273 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
67 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 15 DNF
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 132 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 19 2:05.42 3.00
2 38 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 17 2:09.78 1.00
3 226 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16 2:11.19
4 13 Ďurišková DanielaĎurišková Daniela 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 14 2:12.58
5 131 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 18 2:18.46
6 15 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12 2:20.02
7 25 Rusnáková EmaRusnáková Ema 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 21 2:20.32
8 144 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 2:20.90
9 75 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 20 3:01.34
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 1:53.27 11.00
2 130 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:55.99 9.00
3 69 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 1:57.27 8.00
4 281 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:59.65 7.00
5 133 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 2:00.35 6.00
6 189 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 2:01.70 5.00
7 219 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:04.75 4.00
8 132 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 19 2:05.42 3.00
9 234 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:06.79 2.00
10 38 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 17 2:09.78 1.00
11 226 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16 2:11.19
12 13 Ďurišková DanielaĎurišková Daniela 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 14 2:12.58
13 62 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10 2:15.23
14 131 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 18 2:18.46
15 15 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12 2:20.02
16 25 Rusnáková EmaRusnáková Ema 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 21 2:20.32
17 144 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 2:20.90
18 63 Dobos AnnaDobos Anna 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 11 2:22.83
19 75 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 20 3:01.34
273 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
67 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 15 DNF

600 m - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 205 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:03.30 11.00
2 196 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:07.22 9.00
3 89 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:19.14 8.00
4 84 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 2:20.78 7.00
180 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 225 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:15.46 11.00
2 237 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:17.97 9.00
3 294 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 2:27.51 8.00
4 293 Leskovjanská EvaLeskovjanská Eva 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 2:51.95 7.00
Celkom 4 pretekári