<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva+najml.žiaci doplnené

Košice (30. 9. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 15:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 20.45 11.00
2 48 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 20.50 9.00
3 213 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.60 8.00
4 171 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 21.05 6.00
5 54 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 21.29 4.00
6 183 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 21.73 3.00
7 204 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.36 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 15:10) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.85 2.00
2 111 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.51
3 218 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.59
4 44 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 23.61
5 57 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 24.39
6 201 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 24.54
137 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 15:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 21.14 5.00
2 178 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 23.09
3 110 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.82
4 211 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.71
5 85 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.77
138 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 15:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 194 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 20.72 7.00
2 160 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 23.78
3 177 Lešňák SamuelLešňák Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 28.14
MS 127 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 20.85
MS 297 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 20.95
298 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 20.45 11.00
2 48 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 20.50 9.00
3 213 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.60 8.00
4 194 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 20.72 7.00
5 127 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 20.85
6 297 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 20.95
7 171 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 21.05 6.00
8 174 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 21.14 5.00
9 54 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 21.29 4.00
10 183 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 21.73 3.00
11 202 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.85 2.00
12 204 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.36 1.00
13 178 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 23.09
14 111 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.51
15 218 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.59
16 44 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 23.61
17 160 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 23.78
18 110 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.82
19 57 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 24.39
20 201 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 24.54
21 211 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.71
22 85 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.77
23 177 Lešňák SamuelLešňák Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 28.14
137 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
138 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
298 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 15:20) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.53 9.00
2 60 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 21.93 8.00
3 72 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 22.10 7.00
4 133 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 22.28 6.00
5 130 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 22.33 5.00
6 245 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.37 4.00
7 42 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 23.05 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 15:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.08 2.00
2 35 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.63 1.00
3 187 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 24.11
4 232 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 24.58
5 224 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.06
6 75 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 26.64
147 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 15:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 21.29 11.00
2 129 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.86
3 132 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 24.66
4 62 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 25.30
5 64 Dobošová FrederikaDobošová Frederika 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 25.98
6 67 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 26.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 15:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 23.76
2 231 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.29
3 251 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.74
4 299 Némethová LauraNémethová Laura 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.26
5 25 Rusnáková EmaRusnáková Ema 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 27.53
MS 191 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 23.49
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 21.29 11.00
2 244 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.53 9.00
3 60 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 21.93 8.00
4 72 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 22.10 7.00
5 133 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 22.28 6.00
6 130 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 22.33 5.00
7 245 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.37 4.00
8 42 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 23.05 3.00
9 131 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.08 2.00
10 191 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 23.49
11 35 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.63 1.00
12 21 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 23.76
13 129 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.86
14 187 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 24.11
15 231 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.29
16 232 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 24.58
17 132 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 24.66
18 251 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.74
19 224 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.06
20 62 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 25.30
21 64 Dobošová FrederikaDobošová Frederika 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 25.98
22 67 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 26.10
23 299 Némethová LauraNémethová Laura 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.26
24 75 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 26.64
25 25 Rusnáková EmaRusnáková Ema 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 27.53
147 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 14:50) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.02 11.00
2 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.06 9.00
3 207 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.92 8.00
4 109 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.23 7.00
5 176 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 24.02 6.00
181 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 14:50) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.99 5.00
2 198 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.74 4.00
3 205 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.39 2.00
4 75 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.79
5 89 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.43
6 82 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 29.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 14:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.28 3.00
2 84 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.50 1.00
3 83 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 28.09
4 88 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 29.61
175 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.02 11.00
2 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.06 9.00
3 207 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.92 8.00
4 109 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.23 7.00
5 176 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 24.02 6.00
6 79 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.99 5.00
7 198 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.74 4.00
8 91 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.28 3.00
9 205 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.39 2.00
10 84 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.50 1.00
11 75 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.79
12 83 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 28.09
13 89 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.43
14 88 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 29.61
15 82 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 29.83
181 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 DNS
175 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.19 9.00
2 239 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.80 8.00
3 93 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.12 7.00
4 284 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.25 6.00
5 96 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.69 5.00
6 185 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 25.80
277 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.00 3.00
2 99 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.16 1.00
3 190 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 25.43
4 283 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.44
5 94 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.97
6 228 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.39
7 193 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 27.45
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 8 25.03 2.00
2 222 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.62
3 195 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 27.32
4 100 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 29.20
5 98 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 29.66
6 97 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 30.73
95 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 22.78 11.00
2 300 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.95 4.00
3 331 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.87
4 294 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 27.13
5 293 Leskovjanská EvaLeskovjanská Eva 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 28.95
6 192 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 30.23
7 101 Vatalová VandaVatalová Vanda 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 34.84
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 22.78 11.00
2 92 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.19 9.00
3 239 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.80 8.00
4 93 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.12 7.00
5 284 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.25 6.00
6 96 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.69 5.00
7 300 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.95 4.00
8 235 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.00 3.00
9 43 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 8 25.03 2.00
10 99 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.16 1.00
11 190 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 25.43
12 283 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.44
13 185 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 25.80
14 331 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.87
15 94 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.97
16 228 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.39
17 222 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.62
18 294 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 27.13
19 195 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 27.32
20 193 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 27.45
21 293 Leskovjanská EvaLeskovjanská Eva 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 28.95
22 100 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 29.20
23 98 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 29.66
24 192 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 30.23
25 97 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 30.73
26 101 Vatalová VandaVatalová Vanda 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 34.84
277 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
95 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS