<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva+najml.žiaci doplnené

Košice (30. 9. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 210 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 15 10.45 10.2010.4510.1410.45x-- 11.00
2 197 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 8 09.05 08.8908.2808.4508.8909.0209.0508.85 9.00
3 212 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 14 09.03 08.4708.5708.7308.7309.0308.9608.04 8.00
4 135 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 11 08.67 08.2007.5708.5008.5008.3007.3708.67 7.00
5 179 Lovaš MartinLovaš Martin
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 12 08.48 08.1808.2307.9708.2307.9808.4808.43 6.00
6 46 Grulyo MiguelGrulyo Miguel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 10 08.04 07.0207.6008.0408.0407.3207.8207.02 5.00
7 174 Gondkovič JánGondkovič Ján
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 13 07.85 06.5107.6107.2307.6107.1807.8507.51 4.00
8 169 Balog PatrikBalog Patrik
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 6 07.19 07.1906.9707.1207.1906.1005.9206.65 3.00
9 209 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 7 07.07 07.0607.0706.9207.07 2.00
10 215 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 5 06.97 06.6406.97x06.97 1.00
11 51 Kollár MatejKollár Matej
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
07 07 9 06.96 06.9606.79x06.96
12 173 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
06 06 1 06.40 06.20x06.4006.40
13 138 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 2 06.25 05.5806.0006.2506.25
14 218 Žofčin DominikŽofčin Dominik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 05.90 x05.90x05.90
15 139 Paľa MarekPaľa Marek
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 4 04.86 04.45x04.8604.86
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 30.9.2018 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 165 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 4 11.15 11.1510.5111.0011.1510.67xx 11.00
2 40 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 3 09.49 09.4909.0709.4209.49x08.9309.38 9.00
3 269 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 07.83 07.4007.1607.7307.7307.3106.3607.83 8.00
4 41 Spišáková BarboraSpišáková Barbora
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
03 03 1 07.31 06.4707.3107.0207.31x06.5507.13 7.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 09.81 x09.8109.1309.8109.3109.0409.18 11.00
2 29 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 08.65 08.2208.6508.3708.6507.5008.3007.72 9.00
3 221 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 08.19 07.1007.2608.1908.1906.9907.8307.73 8.00
4 186 Baková LeaBaková Lea
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 07.70 07.7007.4607.5607.7007.5007.0707.35 7.00
5 129 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 07.58 07.5807.1007.2407.5806.74x06.95 6.00
6 14 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 07.57 06.80x07.0307.0307.2207.0207.57 5.00
7 63 Dobos AnnaDobos Anna
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 07.10 07.1005.7205.9607.1005.54x04.88 4.00
8 219 Bodíková EmaBodíková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 07.05 06.4906.4407.0507.0506.7706.6806.70 3.00
9 59 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 06.90 05.9206.4706.6606.6606.5006.9006.48 2.00
10 188 Halasová VeronikaHalasová Veronika
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 06.24 05.8906.2406.2106.24 1.00
11 223 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 06.15 06.0606.1505.8806.15
12 70 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 06.02 06.0205.78x06.02
13 23 Rojáková RebekaRojáková Rebeka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 05.89 05.8905.7205.2405.89
14 20 Michalcová SofiaMichalcová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 05.57 05.3805.5705.1805.57
15 12 Bokorová AlexandraBokorová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 05.52 05.52x05.0005.52
16 30 Viestová ZuzanaViestová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 05.51 05.5105.4505.3505.51
17 143 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 05.33 04.9405.33x05.33
18 68 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 05.30 05.0704.8005.3005.30
19 220 Bodíková NinaBodíková Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 05.19 xx05.1905.19
20 77 Urbánová NatáliaUrbánová Natália
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 05.12 05.12xx05.12
21 64 Dobošová FrederikaDobošová Frederika
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 05.07 04.2704.6405.0705.07
22 22 Raganová MartinaRaganová Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 04.54 04.50x04.5404.54
23 145 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 04.40 x04.2604.4004.40
Celkom 23 pretekárov