<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva+najml.žiaci doplnené

Košice (30. 9. 2018)

Skok do výšky - Juniori

(ne, 30.9.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135140145150155160165170175181185 Body
1 227 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 2 181 ----oxoooxxoxxoxxx
2 32 Lazar SamuelLazar Samuel
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
00 00 1 145 ooxxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 30.9.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135140145150155160165170175 Body
1 216 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 5 170 -----o-oxxx 11.00
2 156 Hermanovský SamuelHermanovský Samuel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 4 170 --ooooxooxxx 9.00
3 155 Hermanovský JakubHermanovský Jakub
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 3 160 ---ooxxoxxx 8.00
4 161 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 1 150 xooxxoxoxxx 7.00
5 246 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 150 --xxoxxoxxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135138141144146 Body
1 55 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 5 144 --oooooooxxx 11.00
2 135 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 2 141 -oooooxxooxxx 9.00
3 199 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 125 -oooxxx 8.00
4 204 Chovanec MartinChovanec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 4 120 -ooxxx 7.00
5 172 Gaľa MichalGaľa Michal
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
06 06 1 120 -oxxoxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 30.9.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140 Body
1 120 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 135 ooooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135138141144147152 Body
1 243 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 12 147 ---------oooxxx 11.00
2 72 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 10 144 ----ooxoxoxxooxxoxxx 9.00
3 119 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 11 141 -----ooxoooxxx 8.00
4 113 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 2 130 ----ooxoxxx 7.00
5 59 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 1 130 ----ooxxoxxx 6.00
6= 16 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 8 125 --oooox- 4.50
6= 221 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 9 125 --ooooxxx 4.50
8 223 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 7 125 oxxooxoxxoxxoxxx 3.00
9 26 Rusová VanessaRusová Vanessa
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 5 120 --oooxxx 2.00
10 240 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 6 105 xxoxxoxxx 1.00
220 Bodíková NinaBodíková Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 3 NM xxx
15 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 4 NM --xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120 Body
1 207 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 1 115 ooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125 Body
1 238 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 120 oooooxxx 11.00
2 237 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 1 110 oooxxx 9.00
Celkom 2 pretekárov