<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva+najml.žiaci doplnené

Košice (30. 9. 2018)

100 m - Muži

(ne, 30.9.2018 - 10:50) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 98 98 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 12.18
2 11 Vavrek FilipVavrek Filip 00 00 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 12.59
3 87 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.61
4 158 Jakubov PatrikJakubov Patrik 00 00 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 12.92
5 2 Bujňák MarekBujňák Marek 00 00 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 13.45
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.9.2018 - 10:55) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.88
2 258 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.23
3 271 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.80
4 10 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 13.13
5 6 Ovšonka JakubOvšonka Jakub 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 13.97
6 9 Sokol DanielSokol Daniel 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 14.85
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.9.2018 - 10:55) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 216 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.84
2 112 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.02
3 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 12.34
4 261 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.40
5 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 13.02
6 282 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.53
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.9.2018 - 10:55) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 11.92
2 106 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.75
3 255 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.76
4 290 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 13.73
5 3 Bugár VladimírBugár Vladimír 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 13.99
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 216 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.84
2 80 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.88
3 108 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 11.92
4 112 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.02
5 258 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.23
6 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 12.34
7 261 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.40
8 106 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.75
9 255 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.76
10 271 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.80
11 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 13.02
12 10 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 13.13
13 282 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.53
14 290 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 13.73
15 6 Ovšonka JakubOvšonka Jakub 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 13.97
16 3 Bugár VladimírBugár Vladimír 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 13.99
17 9 Sokol DanielSokol Daniel 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 14.85

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 30.9.2018 - 12:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 11.81
2 216 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.93
3 108 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.11
4 258 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.18
5 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.42
6 261 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.56
7 106 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 12.89
112 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 30.9.2018 - 12:30) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 271 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.91
2 255 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.01
3 45 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 13.24
4 10 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 13.25
5 282 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.87
6 290 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 13.96
7 6 Ovšonka JakubOvšonka Jakub 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 13.99
8 3 Bugár VladimírBugár Vladimír 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 14.11
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 30.9.2018 - 12:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 270 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.98
2 275 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.31
3 267 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.51
4 269 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.99
5 36 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 14.23
6 260 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.39
7 280 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.44
123 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 30.9.2018 - 12:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 15.65
2 34 Ballova NataliaBallova Natalia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 15.85
3 332 Morťaniková TamaraMorťaniková Tamara 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.25
233 Kubinová NatáliaKubinová Natália 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.9.2018 - 11:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 275 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.34
2 267 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.55
3 36 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 14.11
4 260 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.21
5 123 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 14.48
6 34 Ballova NataliaBallova Natalia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 15.44
7 233 Kubinová NatáliaKubinová Natália 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 16.30
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.9.2018 - 11:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 270 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.22
2 269 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.94
3 280 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.34
4 39 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 15.29
5 332 Morťaniková TamaraMorťaniková Tamara 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 16.34
265 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
278 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 270 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.22
2 275 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.34
3 267 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.55
4 269 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.94
5 36 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 14.11
6 260 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.21
7 280 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.34
8 123 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 14.48
9 39 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 15.29
10 34 Ballova NataliaBallova Natalia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 15.44
11 233 Kubinová NatáliaKubinová Natália 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 16.30
12 332 Morťaniková TamaraMorťaniková Tamara 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 16.34
265 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
278 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS