<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva+najml.žiaci doplnené

Košice (30. 9. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.26
2 194 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 08.55
3 54 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.69
4 204 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.00
5 111 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.28
6 182 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.39
7 85 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.99
8 8 Slivenský ŠimonSlivenský Šimon 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 10.59
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.57
2 183 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.83
3 46 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.07
4 201 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.64
5 218 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.93
6 4 Kilík MarkoKilík Marko 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.38
7 173 Gazda AdamGazda Adam 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 11.51
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 213 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.74
2 199 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.97
3 262 Varga MichalVarga Michal 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.21
4 179 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 09.78
5 110 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.95
6 141 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.05
7 209 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.45
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.62
2 184 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.84
3 90 Vajda RichardVajda Richard 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.24
4 178 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 09.28
5 160 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 09.32
6 211 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.01
7 208 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.03
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 127 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.60
MS 296 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.97
MS 297 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.76
298 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.26
2 194 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 08.55
3 48 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.57
4 127 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.60
5 171 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.62
6 54 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.69
7 213 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.74
8 297 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.76
9 183 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.83
10 184 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.84
11 199 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.97
11 296 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.97
13 204 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.00
14 46 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.07
15 262 Varga MichalVarga Michal 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.21
16 90 Vajda RichardVajda Richard 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.24
17 111 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.28
17 178 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 09.28
19 160 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 09.32
20 182 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.39
21 201 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.64
22 179 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 09.78
23 218 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.93
24 110 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.95
25 85 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.99
26 211 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.01
27 208 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.03
28 141 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.05
29 4 Kilík MarkoKilík Marko 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.38
30 209 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.45
31 8 Slivenský ŠimonSlivenský Šimon 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 10.59
32 173 Gazda AdamGazda Adam 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 11.51
298 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 30.9.2018 - 12:50) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.31 11.00
2 48 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.51 9.00
3 184 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.62 8.00
4 171 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 08.65 7.00
5 194 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.75 6.00
6 213 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.80 5.00
7 54 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 08.83 4.00
8 183 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 08.88 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 30.9.2018 - 12:50) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.93 2.00
2 262 Varga MichalVarga Michal 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.07 1.00
3 204 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.12
4 199 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.20
5 90 Vajda RichardVajda Richard 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.38
6 178 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 09.39
7 160 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 09.49
8 111 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.65
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.9.2018 - 11:25) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.67
2 113 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.18
3 251 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.33
4 232 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.53
5 187 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.56
6 132 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.01
7 38 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 10.33
8 76 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.35
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.9.2018 - 11:25) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.99
2 226 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.33
3 42 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.34
4 131 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.39
5 281 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.49
6 299 Némethová LauraNémethová Laura 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.44
7 17 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.71
60 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 DNF
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.9.2018 - 11:25) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.81
2 133 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.22
3 147 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.27
4 129 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.52
5 231 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.74
6 37 Kočíková KláraKočíková Klára 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 09.90
7 224 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.98
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 30.9.2018 - 11:25) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.50
2 245 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.08
3 35 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 09.40
4 242 Valková KatarínaValková Katarína 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.90
5 125 Kovalčíková SáraKovalčíková Sára 06 06 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 10.11
6 144 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.86
MS 191 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 09.49
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.50
2 14 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.67
3 244 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.81
4 69 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.99
5 245 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.08
6 113 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.18
7 133 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.22
8 147 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.27
9 251 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.33
9 226 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.33
11 42 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.34
12 131 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.39
13 35 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 09.40
14 281 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.49
14 191 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 09.49
16 129 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.52
17 232 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.53
18 187 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.56
19 231 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.74
20 37 Kočíková KláraKočíková Klára 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 09.90
20 242 Valková KatarínaValková Katarína 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.90
22 224 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.98
23 132 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.01
24 125 Kovalčíková SáraKovalčíková Sára 06 06 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 10.11
25 38 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 10.33
26 76 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.35
27 299 Némethová LauraNémethová Laura 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.44
28 144 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.86
29 17 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.71
60 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 DNF

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.73 11.00
2 244 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.80 9.00
3 14 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 08.94 8.00
4 69 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.13 7.00
5 245 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.15 6.00
6 133 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.31 5.00
7 147 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.38 4.00
8 113 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.43 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 09.25 2.00
2 42 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.26 1.00
3 129 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.27
4 226 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.30
5 251 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.42
6 131 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.48
7 281 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.63
8 232 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.75
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 30.9.2018 - 13:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.85 11.00
2 81 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.88 9.00
3 109 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.27 8.00
4 176 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.50 7.00
5 196 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.69 6.00
6 198 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.93 5.00
7 79 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.94 4.00
122 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 30.9.2018 - 13:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.00 2.00
2 175 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 10.05 1.00
3 91 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.45
4 248 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.51
5 75 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.54
6 84 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.55
7 89 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.72
259 Sobota MatejSobota Matej 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.99
2 109 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.40
3 122 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 10.01
4 89 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.61
5 107 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 11.00
6 83 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.35
7 86 Petrovič AlexanderPetrovič Alexander 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.29
250 Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.16
2 196 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.65
3 198 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.05
4 175 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 10.08
5 257 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.10
6 91 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.37
7 259 Sobota MatejSobota Matej 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.89
8 88 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.33
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.52
2 79 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.05
3 248 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.36
4 75 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.46
5 84 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.80
6 82 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.81
181 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.99
2 81 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.16
3 109 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.40
4 176 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.52
5 196 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.65
6 122 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 10.01
7 198 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.05
7 79 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.05
9 175 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 10.08
10 257 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.10
11 248 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.36
12 91 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.37
13 75 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.46
14 89 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.61
15 84 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.80
16 82 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.81
17 259 Sobota MatejSobota Matej 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.89
18 107 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 11.00
19 88 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.33
20 83 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.35
21 86 Petrovič AlexanderPetrovič Alexander 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.29
250 Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
181 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.9.2018 - 11:55) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.48
2 300 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.76
3 237 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.86
4 190 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.94
5 235 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.96
6 293 Leskovjanská EvaLeskovjanská Eva 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 11.11
7 100 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.38
277 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.9.2018 - 11:55) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 286 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.53
2 239 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.64
3 185 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.84
4 228 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.23
5 94 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.31
6 118 Olekšáková EmmaOlekšáková Emma 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 10.83
7 98 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.72
8 101 Vatalová VandaVatalová Vanda 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.10
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.9.2018 - 11:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.41
2 96 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.02
3 99 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.39
4 287 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.50
5 116 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.56
6 195 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 10.72
7 193 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 10.78
8 97 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.05
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 30.9.2018 - 11:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.32
2 93 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.51
3 283 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.02
4 331 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.06
5 43 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 10.07
6 115 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.09
7 222 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.47
8 95 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.67
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.32
2 92 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.41
3 225 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.48
4 93 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.51
5 286 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.53
6 239 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.64
7 300 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.76
8 185 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.84
9 237 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.86
10 190 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.94
11 235 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.96
12 96 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.02
12 283 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.02
14 331 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.06
15 43 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 10.07
16 115 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.09
17 228 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.23
18 94 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.31
19 99 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.39
20 222 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.47
21 287 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.50
22 116 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.56
23 95 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.67
24 195 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 10.72
25 193 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 10.78
26 118 Olekšáková EmmaOlekšáková Emma 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 10.83
27 293 Leskovjanská EvaLeskovjanská Eva 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 11.11
28 100 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.38
29 98 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.72
30 97 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.05
31 101 Vatalová VandaVatalová Vanda 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.10
277 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 30.9.2018 - 13:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.13 11.00
2 286 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.14 9.00
3 92 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.18 8.00
4 117 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.23 7.00
5 239 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.40 6.00
6 93 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.45 5.00
7 300 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.62 4.00
8 185 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 09.77 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 30.9.2018 - 13:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.59 2.00
2 96 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.80 1.00
3 190 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.82
4 43 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 8 09.90
5 235 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.94
6 283 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.07
7 115 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.09
8 331 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.14
Celkom 8 pretekárov