<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva+najml.žiaci doplnené

Košice (30. 9. 2018)

Skok do výšky - Juniori (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 227 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 181
2 32 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 145

Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 216 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 170
2 156 Hermanovský SamuelHermanovský Samuel 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 170
3 155 Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 160

Skok do výšky - Mladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 55 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 144
2 135 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 141
3 199 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 125

Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 120 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 135

Skok do výšky - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 243 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 147
2 72 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 144
3 119 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 141

Skok do výšky - Najmladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 207 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 115

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 238 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 120
2 237 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 110

Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 249 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 220

Skok o žrdi - Dorastenky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 279 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 200

Skok do diaľky - Muži (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 227 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 636
2 154 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 98 98 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 631
3 158 Jakubov PatrikJakubov Patrik 00 00 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 551

Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 216 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 647
2 108 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 632
3 112 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 611

Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 104 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 492
2 171 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 480
3 58 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 451

Skok do diaľky - Juniorky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 292 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 409

Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 291 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 524
2 266 Bujňáková EmaBujňáková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 497
3 269 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 441

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 114 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 495
2 14 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 456
3 113 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 433

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 434
2 207 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 407
3 81 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 395

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 117 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 445
2 284 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 401
3 286 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 394

Trojskok - Juniori (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 105 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 13.49

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 210 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.45
2 197 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.05
3 212 Taras ŠimonTaras Šimon 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.03

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 165 Marjová MonikaMarjová Monika 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 11.15
2 40 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 09.49
3 269 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.83

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 18 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.81
2 29 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.65
3 221 Čupeľová PetraČupeľová Petra 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.19

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 295 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 08.93
2 292 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 06.51

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 153 Dudáš PatrikDudáš Patrik 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 13.39
2 200 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.88
3 159 Ragan MartinRagan Martin 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 11.36

Vrh guľou 6 kg - Juniori (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 150 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 18.21

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 151 Baran GabrielBaran Gabriel 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 30.51

Hod diskom 1 kg - Ženy (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 78 Feďová AndreaFeďová Andrea 98 98 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 33.75

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 164 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 24.70
2 165 Marjová MonikaMarjová Monika 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 22.36
3 279 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.81

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 153 Dudáš PatrikDudáš Patrik 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 40.96
2 200 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.10
3 206 Kaliňák PeterKaliňák Peter 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 32.08

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 150 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 50.14

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 236 Philippiová EmmaPhilippiová Emma 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.23
2 264 Belišová RadkaBelišová Radka 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.54

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 153 Dudáš PatrikDudáš Patrik 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 40.33
2 206 Kaliňák PeterKaliňák Peter 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.11
3 152 Dadej KamilDadej Kamil 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 18.88

Hod kladivom 6 kg - Juniori (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 150 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 51.93

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 164 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 25.75
2 291 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 23.76
3 263 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.80

Hod oštepom 600 g - Juniorky (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 162 Kochanová KatarínaKochanová Katarína 99 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 29.80
2 295 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 28.47

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 290 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 43.51
2 159 Ragan MartinRagan Martin 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 38.20
3 148 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 37.71

Hod oštepom 800 g - Muži (nedeľa, 30.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 154 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 98 98 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 37.61
2 31 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 24.74
3 288 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 19.61