<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva+najml.žiaci doplnené

Košice (30. 9. 2018)

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 12:58.60 11.00
2 137 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:23.24 9.00
3 50 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 14:40.84 8.00
4 56 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 15:02.88 7.00
5 44 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 15:03.08 6.00
6 52 Komjáti RolandKomjáti Roland 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 15:03.32 5.00
7 8 Slivenský ŠimonSlivenský Šimon 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 15:08.88 4.00
8 4 Kilík MarkoKilík Marko 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 15:09.04 3.00
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 28 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12:14.80 11.00
2 29 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 13:04.96 9.00
3 274 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13:32.88 8.00
4 145 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:36.04 7.00
5 59 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 13:54.64 6.00
6 23 Rojáková RebekaRojáková Rebeka 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 14:09.72 5.00
7 30 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 14:30.20 4.00
8 143 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14:40.76 3.00
9 70 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 14:50.92 2.00
10 77 Urbánová NatáliaUrbánová Natália 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 14:54.80 1.00
11 22 Raganová MartinaRaganová Martina 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 15:01.92
Celkom 11 pretekárov