<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva+najml.žiaci doplnené

Košice (30. 9. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.69 11.00
2 210 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.96 9.00
3 135 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.37 8.00
4 199 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.92 7.00
5 47 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 11.64 6.00
6 110 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.62 5.00
7 55 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 12.71 4.00
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 10:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 11.31 11.00
2 119 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 11.34 9.00
3 243 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.62 8.00
4 28 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.83 7.00
5 65 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 12.86 6.00
6 68 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 14.61 5.00
7 29 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 14.65 4.00
121 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNF
Celkom 8 pretekárov