<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva+najml.žiaci doplnené

Košice (30. 9. 2018)

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 14:30) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.80 11.00
2 214 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.80 9.00
3 258 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.87 7.50
4 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 24.93 6.00
5 167 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 25.36 5.00
6 261 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.44 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 14:30) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 24.87 7.50
2 271 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.40 3.00
3 255 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 27.23 2.00
4 3 Bugár VladimírBugár Vladimír 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 28.93 1.00
5 252 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.77
6 5 Kuchta TomášKuchta Tomáš 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 32.50
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.80 11.00
2 214 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.80 9.00
3 258 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.87 7.50
3 148 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 24.87 7.50
5 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 24.93 6.00
6 167 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 25.36 5.00
7 261 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.44 4.00
8 271 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.40 3.00
9 255 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 27.23 2.00
10 3 Bugár VladimírBugár Vladimír 01 01 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 28.93 1.00
11 252 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.77
12 5 Kuchta TomášKuchta Tomáš 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 32.50

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 14:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.09 11.00
2 275 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.25 9.00
3 263 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.69 8.00
4 36 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 30.50 6.00
278 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 14:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 260 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.68 7.00
2 332 Morťaniková TamaraMorťaniková Tamara 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 32.96 5.00
3 39 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 33.77 4.00
285 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
265 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.09 11.00
2 275 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.25 9.00
3 263 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.69 8.00
4 260 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.68 7.00
5 36 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 30.50 6.00
6 332 Morťaniková TamaraMorťaniková Tamara 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 32.96 5.00
7 39 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 33.77 4.00
278 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
285 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
265 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS