<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Tuček MartinTuček Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:48.95 0.236 11.00
2 4 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:49.00 0.298 9.00
3 15 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:49.50 0.222 8.00
4 49 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:49.51 0.247 7.00
5 54 Klvaňa FilipKlvaňa Filip 77 77 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:51.17 0.300 5.00
6 120 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:51.72 0.254 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.10 0.222 6.00
2 82 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.03 0.244 3.00
3 26 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:52.81 0.258 2.00
4 122 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:54.51 0.298 1.00
5 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:55.37 0.247
6 102 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:58.23 0.265
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Tuček MartinTuček Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:48.95 0.236 11.00
2 4 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:49.00 0.298 9.00
3 15 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:49.50 0.222 8.00
4 49 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:49.51 0.247 7.00
5 75 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.10 0.222 6.00
6 54 Klvaňa FilipKlvaňa Filip 77 77 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:51.17 0.300 5.00
7 120 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:51.72 0.254 4.00
8 82 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.03 0.244 3.00
9 26 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:52.81 0.258 2.00
10 122 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:54.51 0.298 1.00
11 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:55.37 0.247
12 102 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:58.23 0.265

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:54.91 0.269 11.00
2 172 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:55.57 0.247 9.00
3 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.66 0.235 8.00
4 241 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:57.22 0.258 7.00
5 145 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:58.80 0.244 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.96 0.236 5.00
2 230 Klímová BarboraKlímová Barbora 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:01.11 0.257 4.00
3 204 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:05.05 0.199 3.00
4 215 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:08.42 0.200 2.00
5 200 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:09.06 0.247 1.00
6 176 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 1:10.26 0.255
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:54.91 0.269 11.00
2 172 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:55.57 0.247 9.00
3 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.66 0.235 8.00
4 241 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:57.22 0.258 7.00
5 145 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:58.80 0.244 6.00
6 195 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.96 0.236 5.00
7 230 Klímová BarboraKlímová Barbora 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:01.11 0.257 4.00
8 204 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:05.05 0.199 3.00
9 215 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:08.42 0.200 2.00
10 200 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:09.06 0.247 1.00
11 176 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 1:10.26 0.255